چگونه یک پیشنهاد شغلی برای کانادا دریافت کنیم؟ / آخرین قوانین دولت کانادا


Job Offer یا پیشنهاد شغلی دریافتی از کارفرما یکی از ساده ترین راه های مهاجرت به کانادا است. با دریافت پیشنهاد شغلی می توانید از طریق ویزای کار کانادا و مجوز کار به این کشور مهاجرت کنید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کاماپرس، دریافت پیشنهاد شغلی در سیستم مهاجرت برای اقامت دائم کانادا یعنی اکسپرس انتری به جز مجوز کار دارای امتیازاتی نیز می باشد. البته اگر پیشنهاد کار معتبر باشد. در این قسمت مراحل نحوه دریافت پیشنهاد شغلی و آخرین شرایط آن را توضیح می دهیم.

بیشتر بخوانید:

آخرین قوانین دولت کانادا برای دریافت پیشنهادهای شغلی

برای دریافت پیشنهاد شغلی معتبر باید با قوانین این کشور آشنا باشید. کارفرمایی که به شما پیشنهاد کار می دهد باید برای نیروی کار در کانادا پیشنهاد شغلی داده باشد و قبل از پذیرش شما برای ۴ هفته متوالی موقعیت شغلی را تبلیغ کرده باشد.

یک پیشنهاد شغلی معتبر کانادا-کاماپرس

آگهی موقعیت های شغلی پردرآمد باید حداقل در ۳ منبع آنلاین یا آفلاین و موقعیت های شغلی کم درآمد در ۵ منبع پربازدید آنلاین و آفلاین منتشر شود. اگر کارفرما قوانین آگهی کار را رعایت کند و پس از ۴ هفته هیچ شهروند کانادایی و مقیم دائمی برای آن شغل درخواستی ندهند، کارفرما باید مجوز LMIA را دریافت کند.

این مجوز نشان می دهد که پذیرش نیروی کار خارجی تاثیر منفی بر بیکاری کارگران خانگی ندارد. درخواست مجوز LMIA حداکثر تا ۳ ماه پس از شروع آگهی استخدام پذیرفته می شود. با این حال، برخی از پیشنهادات شغلی از دریافت این مجوز مستثنی هستند و باید بر اساس توافق نامه های تجاری بین المللی یا توافق نامه های بین دولت فدرال و دولت های استانی در مورد آنها سؤال شود.

شرایط پیشنهاد شغلی معتبر کانادا چیست؟

پیشنهاد شغلی تنها در صورتی با ویزای کار و مهاجرت به پایان می رسد. اعتبار پیشنهاد شغلی طبق قانون اداره مهاجرت کانادا بررسی می شود و باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • پیشنهاد شغلی باید تمام وقت (حداقل ۳۰ ساعت کار در هفته) و غیر فصلی باشد.
 • حداقل مدت زمان پیشنهاد شغلی باید یک سال باشد.
 • مناقصه گزار یا باید مجوز LMIA را دریافت کرده باشد یا از این مجوز مستثنی باشد.

یک پیشنهاد شغلی معتبر کانادا-کاماپرسبرای دریافت پیشنهاد شغلی کانادایی چه باید کرد؟!

اگر قصد مهاجرت از طریق ویزای کاری به کانادا را دارید، همیشه قوانین جدید این کشور را برای دریافت پیشنهاد شغلی دنبال کنید. علاوه بر این، شما باید به دنبال کار در کانادا باشید. سایت های زیادی برای جستجوی شغل در کانادا وجود دارد. قبل از بررسی آنها، یک پوشش نامه حرفه ای و رزومه مطابق با قوانین نوشتاری کانادایی تهیه کنید. همچنین سعی کنید تجربیات، مهارت ها و نمونه کارهای خود را در شبکه های اجتماعی به خصوص لینکدین به نمایش بگذارید. علاوه بر شبکه های اجتماعی، به دنبال پیشنهادهای شغلی معتبر در سایت های زیر باشید:

 • در واقع
 • استخدام زیپ
 • WorkBC
 • توصیه
 • هیولا
 • JobShark
 • بانک کار
 • در شیشه ای

برای دریافت پیشنهاد شغلی، حساب شما مهمترین دارایی شماست. علاوه بر این، اگر توصیه نامه هایی از کارفرمایان قبلی دارید، آنها را در اختیار کارفرمای جدید قرار دهید. مدارک تحصیلی، ریز نمرات و نمونه کارها نیز در رسیدن به مرحله مصاحبه شغلی موثر است. وقتی در مصاحبه پذیرفته شدید، کارفرما باید برای مجوز LMIA اقدام کند و در صورت تایید، شما را بفرستد تا مدارک خود را برای دریافت ویزای پیشنهاد شغلی آماده کنید و برای کار در کانادا به این کشور مهاجرت کنید.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: