چگونه قبل از بدنسازی بدن خود را گرم کنیم || قبل از ورزش گرم شویم ||


نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی / گرم کردن قبل از ورزش

با این برنامه های گرم کردن سریع و همه کاره ، برنامه بدنسازی خود را به حداکثر برسانید! فقط در 15 دقیقه ، شما برای برنامه ورزشی خود بهتر آماده خواهید شد. هرکسی که به تناسب اندام و قدرت متعهد است می خواهد در طول تمرینات خود بهترین عملکرد را داشته باشد. هیچ کس 100٪ به طور مداوم ورزش نمی کند ، اما هیچ احساسی بهتر از خروج از باشگاه یا اتاق وزنه با دانستن اینکه یک تمرین خوب تجربه کرده اید وجود ندارد.

خلاصه نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی

 • هدف: تناسب اندام عمومی
 • نوع تمرین: تقسیم {تقسیم}
 • سطح آمادگی جسمانی: مبتدی
 • مدت زمان برنامه: 8 هفته
 • مدت زمان هر تمرین: 15 دقیقه.
 • تجهیزات مورد نیاز: هالتر ، بند ، وزن بدن ، رول فوم ، زنگ کتری.

ما باید در مورد آن صحبت کنیم. نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی بیایید صحبت کنیم. چقدر زمان خود را برای گرم کردن و آماده شدن برای تمرینات آینده خود صرف می کنید؟ برای بیشتر مردم این گرم کردن شامل حرکات دست و کمی کشش است. سپس آنها بلافاصله به سمت وزنه رفتند! اختصاص زمان کوتاه برای آمادگی برای هر تمرین می تواند تأثیر زیادی بر آینده هر ست و اوج عملکرد داشته باشد. علاوه بر شل شدن ماهیچه ها سیستم قلبی عروقی سیستم تنفسی ، سیستم عصبی و حتی سیستم اسکلتی نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی 15 دقیقه وقت بگذارید تا ذهن خود را آماده کنید. همچنین می تواند خطر آسیب جدی را کاهش دهد. زیرا بدن شما به انجام فعالیت های مختلف عادت کرده است. به طور جدی

قبل از تمرین بدن خود را گرم کنید

نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی

باید بدانید که انجام حرکات سرد ایده خوبی نیست. این یک روش ساده است. قبل از شروع تمرین به خود آسیب برسانید همیشه قبل از کشش حرکات را انجام دهید. حتی کارهای ساده مانند پیاده روی سه دقیقه ای می تواند به شما در شروع گرم کردن کمک کند. پس از حرکت بدن کشش نیز می تواند کمک کند. یکی دیگر از راههای موثر برای گرم کردن ، تمرکز بر تثبیت است. وضعیتی مانند پلانک و چمباتمه زدن این می تواند در بیدار کردن آن رشته های ماهیچه ای بسیار مثر باشد. همچنین می تواند به بهبود دامنه حرکت و توانایی انقباض کمک کند.

سه مرحله کلی برای گرم کردن بدن

هر بار که هر قسمتی از بدن خود را تمرین می دهید از سه یا چهار تمرین یکسان استفاده نمی کنید. زیرا بدن می تواند خود را با این حرکات وفق دهد. به همین دلیل است که نباید از تمرینات گرم کردن استفاده کرد. تنوع می تواند چاشنی زندگی و تناسب اندام باشد. به همین دلیل سه روال 15 دقیقه ای در اینجا گنجانده شده است. تا بتوانید حداکثر زمان را برای آماده سازی صرف کنید علاوه بر پیاده روی در ابتدای هر تمرین. تمرینات و فرصت های زیادی برای همکاری با شما وجود دارد. این نه تنها به شما کمک می کند تا برای تمرین بعدی خود آماده شوید. اما به شما کمک می کند ورزشکار بهتری شوید. چند نکته کلیدی در زمین نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی :

 • با خیال راحت از این برنامه گرم کردن در هر برنامه آموزشی دلخواه استفاده کنید. تمرین فعلی شما تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرم کردن استفاده می کنید.
 • با خیال راحت از این برنامه گرم کردن در هر برنامه آموزشی دلخواه استفاده کنید. تمرین فعلی شما تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرم کردن استفاده می کنید.
 • با خیال راحت از این برنامه گرم کردن در هر برنامه آموزشی دلخواه استفاده کنید. تمرین فعلی شما تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرم کردن استفاده می کنید.
 • اگر قادر به تکرار یا پیشنهاد زمان با این تمرینات نیستید ، تمام تلاش خود را بکنید و بهبود را دنبال کنید.
 • استفاده از گزینه های دیگر خوب است. که می توانید به آن دسترسی داشته باشید ، مانند دستگاه هوازی به جای راه رفتن این تمرینات طوری طراحی شده اند که افراد بتوانند آن را انجام دهند. اگر احساس می کنید کمک می کند در عوض ، به جایگزین ها یا جایگزین های چالش برانگیزتر بروید.

نحوه گرم کردن بدن قبل از ایجاد ماهیچه های تحتانی

این برنامه ای است که می تواند در برخی از بالابرهای متوسط ​​و بالا که می خواهند روی نقاط خاصی از بدن تمرکز کنند استفاده شود. این برنامه را با برنامه روزانه پا ترکیب کنید و به نتایج دلخواه خود برسید. مخصوصاً برای عضلات پایین تنه. یک مثال تمرین چرخاندن فوم غلطک در کنار بدنه است. اگر فوم غلطک ندارید برای ساخت غلتک از توپ تنیس یا توپ طبی استفاده کنید. از جمله حرکت و نگه داشتن یک پا تمرکز کنید تا بتوانید کشش و انقباض ناحیه مورد نظر را احساس کنید. در نهایت ، حرکاتی برای مرکز {شکم} و شانه ها وجود دارد ، زیرا می توانند نقش ثانویه را ایفا کنند. شانه ها جایی هستند که هالتر است ، بنابراین باید آماده شوند.

تمرین هفت تکرار / بار باقی مانده
پیاده روی سریع 1 30 دقیقه 30-45 ثانیه
وزن پا ایستاده 1 15 30-45 ثانیه
رول فوم را به طرف بدن بچرخانید. 1 30 ثانیه در هر طرف 30-45 ثانیه
ددلیفت ، وزن بدن تک پا 1 15 هر طرف 30-45 ثانیه
اسکات بی وزن است. 1 15 30-45 ثانیه
اسکات بی وزن (نگه دارید) 1 30 ثانیه 30-45 ثانیه
ابر مرد 1 30 ثانیه 30-45 ثانیه
پلانک 1 30 ثانیه 30-45 ثانیه
طناب کش 1 15 30-45 ثانیه

حتما بخوانید: با 4 روش روز دنیا سریع لاغر شوید.

نحوه گرم کردن بدن قبل از ساختن عضلات فوقانی

این روال ورزشی گرم کردن را می توان برای کسانی که خارج از مرحله شروع هستند استفاده کرد. این که آیا شما یک برنامه تمرینی بدن را دنبال می کنید یا تمام قسمت بالای بدن خود را در یک جلسه تمرین می دهید ، این روش را انجام دهید نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی قابل استفاده برای هر برنامه ورزشی بدنسازی بدون پشتیبانی استاتیک اما این کشش های غیر معمول برای هدف قرار دادن ماهیچه های پشت مفید است. قسمت بالای کمر و حتی دو سر بازو نشستن و دروغ گفتن ماهیچه های اصلی شما را به چالش می کشد. و اسکوات به افزایش دمای بدن و آماده سازی پاها برای تثبیت بدن در حین تمرینات بالاتنه کمک می کند.

حتما بخوانید: تمریناتی برای تقویت عضلات بالای بدن

گرم کردن قبل از تمرین به اندازه ثبت یک رکورد جدید یا پمپاژ عضلات شما هیجان انگیز نیست. اما وقت گذاشتن برای آماده شدن برای این 15 دقیقه ، تجربه را حتی بهتر می کند. این تمرینات نیازی به نگه داشتن در باشگاه ندارند. صبح یا هر زمان که مایل به انجام فعالیت هستید از آن استفاده کنید. اگر به مدت طولانی نشسته اید گرم کردن کمک بزرگی خواهد بود. این برنامه ها را اجرا کنید و آنها را به برنامه خود تبدیل کنید و مزایای آن را احساس کنید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، از صفحه ما دیدن فرمایید. ورزش و تغذیه و مقالات دیگر را در صفحه ببینید بلوک کیمیاگری تماشا کردن.

دیدگاهتان را بنویسید