چگونه فناوری جدید نمایشگرهای سامسونگ را بخریم؟


فناوری جدید مانیتورهای سامسونگ همراه خود عنوان Odyssey همراه خود قابلیت های مختلف اجتناب کرده اند جمله افزایش نرخ {به روز} رسانی تصویر را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی خوشایند ملاحظه متعدد اجتناب کرده اند گیمرهای مشتاق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشتریان محصولات سامسونگ را به شخصی جلب کرد.

برای ورود سریعتر به فینال اطلاعات فناوری دانش، Camapress اینستاگرام را دنبال کنید. اجتناب کرده اند جانب همین جا وارد.

به گزارش کاماپرس، استفاده اجتناب کرده اند صفحه نمایشی کدام ممکن است عکسها را همراه خود عمیق، با بیرون کوچکترین وقفه را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوری حاضر می دهد، برای گیمرهای مشتاق فوق العاده ضروری است.

مانیتورهای سری Odyssey سامسونگ همراه خود این عملکرد ها به طور در عمق دسترس در بازار حال است را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرهای مشتاق می توانند یکی اجتناب کرده اند این مانیتورها را همراه خود هر مقیاس ای تهیه کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیاری از ورزشی ها را اجتناب کرده اند نزدیک دنبال کنند. این گزارش تا حد زیادی عملکرد های این مانیتورها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه کسب آنها را مورد بحث مکان ها.

اطلاعات مرتبط را بیاموزید:

واحد نمایش بصری نئو جی ۹

اگر جستجو در بروزترین tp-date مانیتور گیمینگ سامسونگ هستید، Neo G9 محدوده خوبی برای شما ممکن است {خواهد بود}. این عملکرد در امتداد طرف عملکرد هایی مشابه با انحنای R 1000، نرخ معاصر سازی ۲۴۰ هرتز، زمان پاسخ ۱ میلی ثانیه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید رزولوشن DQHD 5120 x 1440 باعث شد به همان اندازه گیمرهای مشتاق را انتخاب کنید و انتخاب کنید {افرادی که} ساعت های تمدید شده همراه خود صفحه کار می کنند، بیش از حد تخلیه نشوند.

این واحد نمایش بصری دارای فناوری های HDR 2000 است را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگ پایین نمایشگر کبریت همراه خود واحد نمایش بصری تنظیم می تنبل. متعاقباً، برای افرادی که دوست دارند عکس های کلوزآپ رندر کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساعت های زیادی را همراه خود واحد نمایش بصری سپری کنند، Neo G9 محدوده خوبی برای آنهاست.

مانیتور G7

این مانیتور نیز اجتناب کرده اند سری Odyssey می باشد. فناوری های به کار گذشت {در این} نمایشگر باعث شده است کدام ممکن است موسسه در سراسر جهان TUV شهادت دادن راحتی توجه را به این محصول اعطا تنبل. این مانیتور دارای انحنای R100، خوانایی WQ، نسبت تصویر ۱۶:۹، پاسخ فوق العاده فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید نرخ تجدید ۲۴۰ هرتز است. متعاقباً {افرادی که} ساعت های زیادی را صرف ورزشی هر دو ورزش های تولید دیگری می کنند می توانند روی واحد نمایش بصری G7 حساب باز کنند. این واحد نمایش بصری علاوه بر این مجهز به فناوری QL LED را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این قابلیت HDR 600 است کدام ممکن است باعث شفافیت تا حد زیادی عکسها تبدیل می شود. این واحد نمایش بصری در مقیاس ۲۷ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۲ اینچی حال است.

مانیتور G5

برای افرادی که جستجو در خوب واحد نمایش بصری کارآمد همراه خود قیمت ارزان هستند، G5 برای او یا او صحیح است. این واحد نمایش بصری اجتناب کرده اند سری واحد نمایش بصری های مالی سامسونگ Odyssey است کدام ممکن است به سختی آسان تر اجتناب کرده اند ۲ واحد نمایش بصری تولید دیگری به نظر می رسد مانند است. با این حال شخصی واحد نمایش بصری دارای محیط کم، پلان مبهوت، خوانایی WQ، نرخ معاصر سازی ۱۶۵ هرتز، پاسخ فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت HDR است.

این نمایشگر همراه خود قابلیت هایی کدام ممکن است دارد عکسها را همراه خود کمترین ایراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید لرزش به بینندگان حاضر می دهد. G5 دارای حالت دفاع کردن اجتناب کرده اند توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملکرد حاضر تصویر با بیرون سوسو زدن است کدام ممکن است انجام تمدید شده مدت را امکان پذیر می تنبل. این واحد نمایش بصری در مقیاس ۲۷ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۲ اینچی نیز حال است.

درمورد : سامسونگ

برای ورود سریعتر: