چگونه شهرک دره هادسون یک زندان متوفی را به مرکز پررونق شاهدانه تبدیل کرد


تنها یک ساعت رانندگی از شهر نیویورک ، وارویک یکی از شهرهای دره هادسون است که برای بازدید از بوتیک های پر از شمع پس از پیاده روی برای دیدن شاخ و برگ پاییزی مناسب است. این شهر در مزرعه ای ساخته شده است. کسب و کار کوچک و تا حدود یک دهه پیش زندان امنیتی متوسط

محوطه زندان تعطیلی نیمه نارنجی بسته ، که زمانی زندانیان را به دلیل جرایم مرتبط با مواد مخدر در میان زندانیان می شمرد. این شرکت تبدیل به یک شرکت شاهدانه شده است که احتمالاً فعالیت های اقتصادی را در این منطقه تقویت می کند. حداقل یکی از آن شرکت ها ، Green Thumb Industries ، داستان را به صورت یک حلقه کامل تنظیم می کند. فرصتی برای تصحیح برخی جنایات جنگ علیه مواد مخدر با ایجاد فرصت های جدید در صنعتی که زمانی مورد تمسخر قرار گرفت. اینکه این انصاف توسط شرکت ها قابل دستیابی است. نماینده علفهای هرز قانونی ، که بیشتر آنها سفید هستند. این همچنان برای طرفداران یک نقطه بحث برانگیز است.

Green Thumb ، یک شرکت شاهدانه مستقر در شیکاگو که در 12 ایالت فعالیت می کند و سال گذشته بیش از 550 میلیون دلار فروش ملی داشته است. این آخرین مستاجر است که به یک شهرک صنعتی تبدیل شده که تبدیل به زندان شده است. 10 دقیقه با جاده پیچ در پیچ از جاده اصلی وارویک فاصله دارد.

ماه گذشته این شرکت پیشگام 155 میلیون دلار ، 450000 فوت مربع کشت و فرآوری در پردیس Warwick Green است. Thumb دارای مجوز ماری جوانا پزشکی است که به آن اجازه می دهد تا داروخانه خود را در نیویورک اداره کند. اما سرمایه گذاری در این تسهیلات به آن امکان می دهد محصولات خود را در اختیار سایر شرکت هایی قرار دهد که وارد بازار تفریحی جدید در کشورهای در حال توسعه می شوند. گرین تامب متعهد شده است که حداقل 175 شغل در سایت وارویک ایجاد کند و حقوق آنها از 50،000 دلار در این کشور شروع شود. سه سال اول عملیات

مقاماتی که در 9 سپتامبر در مورد احیای مجدد صحبت کردند ، Green Thumb را به عنوان نوع شرکتی که امیدوارند همچنان به جذب منطقه ادامه دهد ، در نظر گرفتند.

سناتور ایالت نیویورک ، مایک مارتوچی اعتراف کرد که در میان قانونگذاران بود که در ابتدا نگران قانونی شدن ماریجوانای تفریحی در نیویورک بود. این در اواخر ماه مارس رخ داد ، اما مارتوچی گفت که از آن زمان به این صنعت به عنوان “گروه کثیری از مردم” اعتراف کرده است. وی تعهد کار ساختمانی تحت رهبری اتحادیه در تأسیسات جدید و مشاغل طولانی مدت در بیوتکنولوژی و کشاورزی را به دست آورد. و سرمایه گذاری Green Thumb در جوامع محلی.

مارتوچی گفت که در مورد جذب بیشتر شرکت های شاهدانه در دره هادسون خوشبین است و پیشنهاد کرد که “خاک حاصلخیز کارکنان تحصیل کرده و نزدیکی ما به شهر نیویورک ما را به دره سیلیکون برای صنعت شاهدانه تبدیل می کند. “

Green Thumb شروع به کار از Citiva Medical ، زیرمجموعه iAnthus Holdings ، اپراتور ماری جوانا چند دولتی با مجوز موجود ماری جوانا پزشکی نیویورک که به آن برتری نسبت به متقاضیان تفریحی می دهد. همسایگان آنها شامل آزمایشگاه های Phyto-Farma است که محصولات حشیش را آزمایش می کند. که جزء کلیدی یک صنعت تحت کنترل است و Urban Xtracts ، یک کارخانه غول پیکر شاهدانه که در آن شرکت ها قادر به جداسازی CBD هستند ، عصاره شاهدانه بسیار غیر رسانایی که در محصولات مصرفی استفاده می شود.

میراث جدید

پارک صنعتی متعلق به شرکت ، در سال 2014 تکمیل شد ، لازم نیست با در نظر گرفتن شاهدانه توسعه داده شود. ایده ایجاد یک جایگزین جالب برای زندان فدرال نارنجی بود. زمانی 450 پروژه شغلی و نیروی کار ارزان از زندانیان در پروژه های خدمات عمومی در این منطقه فراهم می کرد. مید اورنج یکی از هفت زندانی است که اندرو کوومو فرماندار سابق آن تصمیم گرفت در سال 2011 به عنوان یک طرح صرفه جویی در پول در یک سال مالی محدود تعطیل شود.

مایکل سویتون ، مدیر شهر پیشگام ، مید اورنج را به عنوان “شریک بزرگ جامعه در شهر ما” ستایش کرد و در مورد شوک تعطیلی و تأثیر منفی بر مشاغل محلی پس از این رویداد صحبت کرد. WNYC/Gothamist او شروع به در نظر گرفتن قدرت اقتصادی ماری جوانا در هنگام شاهدانه کرد این گیاه متفاوت از شاهدانه با سطوح بسیار پایین THC بسیار تحریک کننده است. این در سال 2018 قانونی فدرال شد و به یک محصول محبوب در این منطقه تبدیل شده است.

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Green Thumb سعی کرده است به طنز اشغال سایتی اعتراف کند که زمانی افراد را به دلیل پرونده های مواد مخدر زندانی می کرد. این زندان با اعمال قوانین سختگیرانه مواد مخدر در دهه 1980 از 750 به 1000 نفر افزایش یافت. برخی از ساختمانهای زندان که هنوز سرپا هستند از محل ساخت و ساز قابل مشاهده است.

بنیانگذار و مدیر عامل Green Thumb Industries بن کوولر در مورد کارخانه جدید رشد و فرآوری شاهدانه این شرکت در وارویک نیویورک سخنرانی می کند.

فلش

بنیانگذار و مدیر عامل Green Thumb Industries بن کوولر در مورد کارخانه جدید رشد و فرآوری شاهدانه این شرکت در وارویک نیویورک سخنرانی می کند.

کارولین لوئیس

کوفلر به حضار گفت: “ما درک می کنیم که چه اتفاقی برای جنگ علیه مواد مخدر افتاده است.” “ما در حال برنامه ریزی برای تغییر این سمت هستیم. برای آوردن اعتبار گواهینامه صنعت تغییر در هوا واقعی است. تغییراتی در کشور رخ می دهد. تغییر در اینجا اتفاق می افتد. “

اما جایگزینی زندان های محلی با صنعت ماری جوانا تمام نابرابری های تاریخی مرتبط با این سایت را برطرف نمی کند. اکثر افرادی که به دلیل ماری جوانا در آمریکا و نیویورک زندانی هستند ، سیاه پوست و اسپانیایی زبان هستند. در حالی که C-Suites در Green Thumb و iAnthus Holdings تقریباً کاملاً سفید هستند. این بازتاب جمعیتی از صنعت قانونی شاهدانه به طور کلی تا کنون است.

گرین تامب نمی گوید که چه تعداد از بیش از 3200 کارمند در سراسر کشور سیاه پوست بودند. اما بر تعهد شرکت نسبت به “تنوع برابری و عدم تبعیض “، و گفت که حدود 30 درصد از کارکنان آن” از لحاظ نژادی دارای تنوع هستند. “این شرکت گامی در جهت مسئولیت پذیری شرکتی برداشته است. در ماه جولای این شرکت مبلغ 1.3 میلیون دلار از مجموعه Good Good خود برای تأمین بودجه غیرانتفاعی که با خطرات جنگ علیه مواد مخدر از طریق کارآموزی و برنامه های دیگر مقابله می کند ، متعهد شده است. در مورد چگونگی کاهش شکاف ثروت نژادی کشور.

سبز تر برای دادن؟

با این حال ، برخی از حامیان حقوقی می گویند Green Thumb باید در قبال حمایت عمومی سخاوتمندانه ای که از Orange County دریافت کرده است ، تعهد خود را بیشتر انجام دهد ، یا باید از این حمایت کمرنگ شود. برای حمایت از بازیکنان محروم در صنعت شاهدانه در واقع ، مقامات محلی تلاش زیادی کرده اند تا از انگشت شست سبز خوش آمدید. آژانس توسعه صنعتی اورنج کانتی ، که به دنبال آوردن شرکت هایی است وارد منطقه شوید به Green Thumb یک بسته کاهش مالیات برای اقامت در وارویک به ارزش حدود 27 میلیون دلار در طول 15 سال ارائه شد.

Green Thumb با خرید مجوز پزشکی از یک شرکت دیگر به قیمت 60 میلیون دلار در سال 2019 وارد بازار نیویورک شد و ایالت در ابتدا درخواست انتقال دفتر مرکزی تولیدات خود به Warwick از محل سابق خود در Schenectady را رد کرد. Cuomo می خواهد شرکت های ماری جوانا پزشکی را ممنوع کند. انجام چنین حرکاتی تا زمانی که دولت بازار بزرگسالان را راه اندازی نکند.

اما حتی پس از قانونی شدن علف های هرز تفریحی ، Cuomo تنظیم کننده هایی برای این صنعت ایجاد نکرده است. هیئت کنترل ماری جوانا ، فرماندار کتی هوچول ، رهبران را در دو هفته اول کار تعیین می کند. و کمیته اولین جلسه خود را در روز سه شنبه برگزار کرد.

سناتور مارتوچی گفت که وی قبل از تشکیل کمیته ای برای جابجایی Green Thumb مداخله کرد تا کارخانه فرآوری جدیدی ساخته شود.

“من می دانم که همکاری با ما مهم است. [state] مارتوچی در این مورد گفت: “وزارت بهداشت و دفتر فرمانداری و شرکت اطمینان حاصل کنند که ما جدول زمانی را تغییر دهیم.” “و ما می توانیم.”

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (در مرکز) با مقامات منتخب و رهبران حزب کارگر طرف است.  در حین عکاسی مقابل یک شرکت نوآور در وارویک ، نیویورک.

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (در وسط) که در کنار مقامات منتخب و رهبران کارگری قرار گرفته است ، در مقابل شرکت نوآورانه در وارویک ، نیویورک ، عکسی می گیرد.

فلش

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (در مرکز) با مقامات منتخب و رهبران حزب کارگر طرف است. در حین عکاسی مقابل یک شرکت نوآور در وارویک ، نیویورک.

کارولین لوئیس

کوولر به WNYC/Gothamist گفت: “عامل اصلی برای ما حمایت از جامعه است. برای رفتن به جایی خوشحالیم. “

برخی از معماران قوانین کنترل و مالیات ماری جوانا نیویورک که با در نظر گرفتن پوشش طراحی شده است. این دولت حکمت ارائه کمک های فراوان به شرکت هایی را که از قبل دارای منابع مالی زیادی هستند زیر سال برده است.

رهبر اکثریت Crystal People-Stokes می گوید: “این افراد پول کافی برای حمایت از کاری که دوست دارند انجام دهند ، دارند.” یکی از حامیان اصلی قوانین ماری جوانا در ماه آوریل به VICE گفت.

قانون نیویورک که حشیش را برای بزرگسالان قانونی می کند ، مستلزم این است که نیمی از مجوزها به متقاضیان عادلانه اجتماعی تعلق گیرد. این شامل جوامعی می شود که تحت تأثیر مواد مخدر قرار گرفته اند. و از جمله شرایط ایجاد فرصت برای شرکت های کوچک ، Green Thumb نمی تواند فروش ماری جوانا تفریحی را تا زمانی که متقاضیان کسب و کار جدید مجوز نگرفته اند ، آغاز کند. و مشخص نیست که چقدر طول می کشد. در همین حال ، این شرکت می تواند فرایند 18 ماه یا بیشتر را برای ساختن کارخانه و تولید محصولات شاهدانه برای فروش آغاز کند.

کوولر استدلال می کند که کارآفرینان کوچکتری که به دنبال افتتاح یک داروخانه یا سالن شاهدانه هستند ، از مشارکت کنندگان از قبل تأمین شده مانند Green Thumb سود خواهند برد ، زیرا آنها مجبور نیستند مدت زیادی منتظر بمانند تا محصولات شاهدانه آماده عرضه شوند.

سویتون ، سرپرست وارویک تاون ، از تخفیف مالیاتی به عنوان یک سرمایه گذاری خوب دفاع کرده است.

سویتون به حضار جمع آوری شده در محل ساخت و ساز گفت: “این برای وارویک نسل ها بوده است.” “اکنون ممکن است بتوانیم امکانات پیشرفته ای داشته باشیم که جوانان جامعه ما بتوانند در شهرستان اورنج زندگی کنند. شغل خوبی پیدا کنید و اینجا کار کنید. زندگی کنیم و از کیفیت زندگی که داریم لذت ببریم خوشحالم که در این منطقه بزرگ شدم. “

دیدگاهتان را بنویسید