چگونه سال جدید را با ورزش شروع کنیم


رایج ترین تصمیم سال نو این است که به تناسب اندام برسید. اما با سبک زندگی سریع با توجه به UAB Medicine ، دستیابی به این هدف دشوار می شود ، “کمتر از 8 people از مردم به تصمیمات سال نو خود پایبند هستند.” این تحقق دشواری است. و می تواند کسانی را که برای رسیدن به اهداف سلامتی خود تلاش می کنند ، دلسرد کند. اما ما اینجا هستیم تا بهترین توصیه ها را در مورد چگونگی حفظ خواسته های خود به شما ارائه دهیم!

بنابراین چگونه می توانید اطمینان داشته باشید که امسال به اهداف خود خواهید رسید؟

انتظارات واقع بینانه ایجاد کنید

وقتی می نشینید و لیست اهداف خود را برای 2021 مرور می کنید ، باید مطمئن باشید که واقع بین هستید. گفتن آن آسان تر از انجام آن با انتخاب است. “دویدن ماراتن” هدف شما در سال است. اگرچه این امکان پذیر است اما فراموش نکنید که برنامه را در نظر بگیرید. سطح مهارت آمادگی جسمانی و سبک زندگی شما با قدم های کوچک شروع کنید وقتی به آرزوهای خود فکر می کنید قابل اندازه گیری است به جای هدف رسیدن به فرم مناسب سعی کنید دقیق تر باشید. یک مثال خوب این است که “تا فوریه کمتر از 5 مایل دوید.” این نوع اهداف شما را کمتر استرس زا می کند. و وقتی به آن هدف می رسید شروع خواهید کرد به فکر اهداف بزرگتر.

خرید سالم

در طول سفر شما اگر غذای ناسالم در خانه دارید ، به راحتی می توانید از راه خود خارج شوید. وقتی برای خرید مواد غذایی می روید به یاد داشته باشید که یک لیست از قبل بنویسید. وقتی لیست را می نویسید شما تمایل دارید که به اقلام موجود در آن لیست پایبند باشید و کمتر احتمال دارد که انگیزه بخرید. همچنین سعی کنید قبل از خرید غذای سالم بخورید. اگر با معده خالی خرید می کنید ممکن است بیش از آنچه انتظار داشتید غذای ناسالم بخرید.

همیشه می توانید از نو شروع کنید!

طبیعی است که هنگام شروع ورزش از واگن خارج شوید. اما بازگشت به واگن مهمترین بخش برای دستیابی به اهداف است. اگر یک یا دو بار اشتباه کردید بیایید دوباره شروع کنیم و خود را تشویق کنیم. هنگام شروع کار داشتن یک شریک مسئول این به شما امکان می دهد در مورد ورزش و تغذیه سالم با یکدیگر بررسی کنید. حتی اگر در یک بیماری همه گیر هستیم اما این امکان وجود دارد که یک شریک تناسب اندام داشته باشید ، برنامه ها ، پیام های گروهی و تماس های ویدئویی را برای همکاری با یکدیگر امتحان کنید.

بدنسازی بدنسازی 10 نفره را در منطقه خود جستجو کنید.

وقتی ورزش را به عنوان مبتدی شروع می کنید اشتراک در باشگاه بدنسازی می تواند مفید باشد. بدنبال سالن های ورزشی مقرون به صرفه با کلاس ها و تجهیزات عالی باشید. پرداخت هزینه عضویت شما را تشویق می کند تا بیشترین هزینه را داشته باشید و از تمرینات خود بیشترین بهره را ببرید.

آیا برای حفظ تناسب اندام در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید