چگونه انگیزه خود را برای ورزش حفظ کنیم


این که آیا شما مبتدی هستید یا همیشه در حال تمرین هستید. ممکن است مواقعی را پیدا کنید که انگیزه شما در طول تمرین کاهش می یابد. وقتی می خواهید با برنامه روزمره خود هماهنگ باشید ، با انگیزه و متعهد بودن از اهمیت بالایی برخوردار است. اما وقتی بی انگیزه هستید ناامید نشوید. برای اکثر ما اتفاق می افتد. اما اگر از بازی جلوتر باشید بازگشت به ماشین آسان است. اگر انگیزه شما رو به اتمام است به خواندن ادامه دهید تا روال خود را دنبال کنید!

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند انگیزه خود را برای ورزش منظم حفظ کنید:

تمرینات خود را زودتر از موعد به پایان برسانید.

قبل از اینکه روز شما خیلی شلوغ شود و شروع به دور شدن از شما کند. ورزش را امتحان کنید حتی اگر تمرینات شما کوتاه مدت باشد ، باز هم مهم است که فعالیت های خود را زود شروع کنید تا دیگر نیازی به بهانه گیری در طول روز نداشته باشید. زود ورزش کن همچنین به شما کمک می کند تا هر روز پربارتر و پر انرژی تر باشید.

عکسهای قبل و بعد بگیرید

اگر برای رسیدن به هدفی خاص ورزش می کنید. عکاسی یک انگیزه عالی است تا ببینید چقدر پیشرفت کرده اید. هر هفته ، دو هفته یا ماهانه یادآوری هایی را روی تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید چه زمانی باید عکس بگیرید. ایجاد کلاژ از تمام عکس های شما پیشرفت شما را در کنار هم نشان می دهد و به شما انگیزه می دهد تا به این هدف ادامه دهید.

موسیقی

امروزه تقریباً هر آهنگی را با تلفن های هوشمند در اختیار داریم. موسیقی یک ابزار عالی برای سرگرم کننده تر تمرینات شما است. و با هزاران لیست پخش تمرین به صورت آنلاین در دسترس است. بنابراین می توانید به سادگی روی مورد دلخواه خود کلیک کرده و ورزش را شروع کنید.

شریک مسئولیت پذیری

به اشتراک گذاشتن سفر تناسب اندام خود با شخص دیگری به هر دوی شما انگیزه می دهد و شما را در قبال انجام تمرینات ورزشی خود پاسخگو می کند. برای اطمینان از اینکه هم کار می کنید و هم ثابت قدم هستید ، چک های هفتگی را با شریک مسئول خود برنامه ریزی کنید. برنامه های زیادی برای استفاده وجود دارد که برای برقراری ارتباط با شریک مسئول شما مفید است. و برخی از برنامه ها نیز بر روی ساعت های تناسب اندام موجود است.

عضویت در باشگاه بدنسازی

عضویت در باشگاه بدنسازی به شما انگیزه می دهد تا به باشگاه بروید زیرا شما روی اهداف خود سرمایه گذاری می کنید. هنگام پرداخت هزینه عضویت در سالن بدنسازی ، تعداد زیادی ماشین ، کلاس و گروه وجود دارد. بنابراین لازم نیست نگران شروع کار باشید یا بخواهید چیزی چالش برانگیزتر باشد.

اگر بدنبال سالن ورزشی جدید و راهی برای ایجاد انگیزه هستید ، Fitness را با 10 دلار ببینید! بسته به موقعیت مکانی شما ، چندین طرح عضویت ارائه می دهیم. برای یادگیری بیشتر لطفا از وب سایت ما دیدن فرمایید www.fitnessfor10.com

دیدگاهتان را بنویسید