چهار وسیله برای سوزاندن چربی بیشتر – رژیم غذایی توصیه شده با تلفن


چهار وسیله برای سوزاندن چربی بیشتر

بهبود سلامت عمومی با چربی سوزی یک چالش مهم شغلی است. در اینجا چهار راه برای چربی سوزی سریعتر و افزایش وزن بیشتر آورده شده است.

به شما گفته شد که برای سوزاندن چربی بیشتر باید کمتر غذا بخورید و بیشتر ورزش کنید؟ این مقایسه را تراز پویا می نامند. علیرغم موفقیت شما (یا فقدان آن) با ورزش شدید و رژیم های کم کالری ، دانشمندان این باور را پشت سر گذاشته اند. قانون ترمودینامیک می گوید که نمی توان انرژی تولید یا از بین برد. بنابراین ، هنگامی که انرژی زیادی دریافت می شود ، این تغییرات در بافت های بدن ذخیره می شود. در زمان خستگی ، بدن از توده عضلانی یا چربی انرژی می گیرد.

با این حال ، زمانی که بدن شما سوخت خود را کم می کند ، ساعت ها ورزش کردن در سالن ورزشی ارزشمند نیست. انجام همه اینها توصیه نمی شود. پنج عامل مهم وجود دارد که بر سیستم ایمنی بدن تأثیر می گذارد و باعث سوزاندن چربی می شود. هدف ما این است که هر مورد را برای افزایش میزان هزینه و چربی سوزی بهبود دهیم. بیایید نگاهی به هریک بیندازیم تا بدانیم چگونه می توانیم سیستم کار بدن را بهبود بخشیم.

1- میزان متابولیسم پایه (BMR) نشان دهنده انرژی مورد نیاز برای حفظ سیستم ایمنی فرد است. سن ، جنس ، قد و وزن شما بر این انتخاب تأثیر می گذارد. مصرف کمتر از 1000 کالری در روز توصیه نمی شود ، زیرا این معمولاً کوچکترین مقدار انرژی مورد نیاز برای سیستم ایمنی بدن است و بسیار مهم است. آیا می توانید BMR خود را افزایش دهید؟ قطعا. اما چگونه! با انجام تمرینات با وزنه امکان پذیر است. با ساختن ماهیچه های بدون چربی ، متابولیسم شما افزایش می یابد. این ماهیچه ها تشنه انرژی هستند.

2- اندام در حال استراحت (RMR) شبیه BMR شما است ، پس از اندازه گیری BMR ، میزان انرژی مورد نیاز شما حدود 10 درصد بیشتر است. و این برای زمانی است که شما نیاز به استراحت و خوابیدن دارید. این عدد نشان دهنده تعداد کالری مورد نیاز بدن شما در طول روز است که در خانه بدون هیچ چیز هستید.

تأثیر ارزش غذایی (TEF) ، به تأثیر هضم بر متابولیسم ما اشاره دارد. بدن ما برای هضم غذایی که می خوریم به انرژی نیاز دارد. مواد مغذی مورد استفاده ما تأثیر انرژی را بر بدن ما تعیین می کند. آیا می توانید TEF خود را افزایش دهید؟ آره. مصرف پروتئین به انرژی زیادی نیاز دارد ، به این معنی که تأثیر زیادی بر متابولیسم شما دارد. و اکنون وقت آن است که مرغ ، ماست یونانی و لوبیا را در بدن خود نگه دارید.

ورزش (EA) انرژی مورد استفاده برای ورزش منظم است. این بسته به نحوه کار شما متفاوت است. به عنوان مثال ، برای کسی که بیشتر زمان خود را در حالت نشسته می گذراند و فعالیت کمتری دارد ، EA حدود 10 تا 15 درصد از انرژی روزانه آن فرد است. اما خبر خوب چیست؟ هرچه فعالیت شما بیشتر باشد ، هزینه انرژی نیز بیشتر می شود. برای اکثر افرادی که به طور منظم ورزش می کنند ، EA آنها می تواند 30 or یا بیشتر باشد. ترکیبی از تمرینات قدرتی کم و زیاد توصیه می شود.

5- قبل از ذکر آخرین نکته مهم ، ابتدا نگاهی به برنامه و برنامه روزانه خود داشته باشیم. بین ساعت 8 تا 9 صبح سر کار حاضر شوید و پشت میز خود بنشینید. تا زمان ظهر و ظهر ، جایی که حدود 30 دقیقه وقت صرف می کنید. بعد از ناهار به میز خود برگردید و 4-5 ساعت دیگر را به این شکل بگذرانید. شاید به محض پایان کار و تمرین به مدت یک ساعت به باشگاه بروید. با این برنامه آشنایی ندارید؟ صرف نظر از تمرینی که انجام می دهید ، متابولیسم شما تحت تأثیر حرارت زایی بیماری روده غیر التهابی (NEAT) قرار می گیرد. نمونه هایی از (NEAT) شامل بالا و پایین رفتن از پله ها و پیاده روی تا محل کار است. به طور کلی ، این یکی از پنج عامل مهمی است که بر متابولیسم تأثیر می گذارد ، که اختصاص مقدار کمی از مصرف روزانه انرژی است ، اما یک شاخص مهم برای افزایش یا کاهش متابولیسم چربی است. بهتر است با دوستان خود ملاقات کنید تا ارسال ایمیل. ماشین خود را برای یک مسافت متوقف کنید.

در پایان ، این 4 ماده ضروری را برای افزایش متابولیسم و ​​بهبود چربی و سوزاندن فراموش نکنید:

1- تمرینات قدرتی و وزنه ها

2- میزان پروتئین از بین رفته را افزایش دهید

3- میزان ورزش را افزایش دهید

4- افزایش تحرک

مترجم: معصومه کریم نجات

منبع: کار آسان

دیدگاهتان را بنویسید