چطور ستاره بخریم؟ شرایط را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت کسب ستاره چیست؟


ارزش کسب عالی ستاره در آسمان برای ارائه شده است دادن به عزیزانتان چقدر است؟ چطور می‌توانید عالی ستاره را نامگذاری کنید؟
به گزارش کاماپرس، میلاد نوری کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند فعالان تاثیرگذار در بخش فن‌آوری داده ها است، روز قبل از این همراه خود تخلیه عالی منطقه استوری ویدئویی را انتخاب کنید و انتخاب کنید متنی در صفحه اینستاگرام شخصی، ادعای غیرمعمول کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا ستاره را به نقد کشید.
وبسایتی کدام ممکن است میلاد نوری، به آن است ردیابی کرده مدعی است همراه خود بدست آمده مبلغ عالی میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۵۰ هزار تومان را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو عالی میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۰۰ هزار تومان می‌تواند اجتناب کرده اند ۲ نمایندگی خارجی کدام ممکن است در هلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا مستقر هستند برای شما ممکن است ستاره بخرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تماس گرفتن خصوصی کدام ممکن است دوست دارید، نامگذاری کنید.
این موقعیت یابی وعده‌های عجیبی نیز به مصرف کنندگان می‌دهد؛ اجتناب کرده اند جمله اینکه هر ستاره به صورت ابدی توسط خواهید کرد نامگذاری می‌شود؛ سند فیزیکی نامگذاری ستاره را نیز به صورت بدنه‌شده به حامی عرضه می‌دهد؛ عالی صفحه آنلاین به صورت خصوصی‌سازی‌شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی سری داده ها تکمیلی تولید دیگری نیز در اختیار حامی قرار داده می‌شود.
جذاب اینجاست کدام ممکن است این ۲ نمایندگی خارجی روی هم حتی ۲۰ هزار دنبال‌کننده در اینستاگرام ندارند. سایتی کدام ممکن است در ایران اقدام به کالا ستاره می‌تنبل هم کمتر اجتناب کرده اند ۷۰۰ دنبال‌کننده در اینستاگرام دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکنون ساده ۸ پست آشکار کرده است. این صفحه در بخش های‌لایت‌ها تصاویری اجتناب کرده اند مشتریان زودتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید «رضایت» آنها آشکار کرده است.
بنابه گفتن این موقعیت یابی تاکنون ۲۵۱ ستاره در ایران معروف است؛ به دقیق تولید دیگری تاکنون ۲۵۱ نفر حاضر شده‌اند همراه خود تیز کردن مبلغ حداقل عالی میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۵۰ هزار تومان، عالی سند کاغذی برای از گرفتن چیزی عرضه بگیرند کدام ممکن است حتی دیده هم نمی‌شود.
یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند اطلاعات جذاب این کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار، اعتراف فروشنده به «غیرقابل تبصره» بودن ستاره خریداری شده است. این موقعیت یابی در بخش {پاسخ به} سئوال‌های معمولاً پرسیده می شود با توجه به اینکه خواه یا نه حامی می‌تواند همراه خود توجه غیرمسلح ستاره شخصی را تبصره تنبل، به صراحت گفتن کرده است: خیر، برای دیدن ستاره‌ای کدام ممکن است خریدید باید اجتناب کرده اند اپلیکیشن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سامانه تحت وب مخصوص بیشترین استفاده را ببرید.
میلاد نوری در یکی اجتناب کرده اند استوری‌های شخصی نوشته: اجتناب کرده اند فردا یه سری پیچ سند ستاره می‌فروشن. یه سری هم براشون تبلیغ می‌کنن. می‌گن: ما خودمون ستاره‌هامونو اجتناب کرده اند همین جا می‌خریم. خیلی هم راضی‌ایم.
انتهای پیام

برای ورود فوری‌تر: