چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت تناسب اندام ارائه دهید | تناسب اندام کندی


این شرکت مزایای مختلفی را ارائه می دهد. بسیاری برای کارکنان اما یکی از مواردی که بیش از آنچه باید باشد ، عضویت در باشگاه بدنسازی تحت حمایت شرکت است. دلایل خوب زیادی برای ارائه این پاداش و راهی برای بهره وری از مشاغل و کارکنان وجود دارد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه سلامتی شرکتی در South Jersey مهم است و در Kennedy Fitness ما می توانیم به تیم شما در موفقیت کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ کلی سلامت و تندرستی ما است. این می تواند به کارکنان شما کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری آنها افزایش یابد. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند در کل شادتر هستند. این باعث بهبود فضای کلی در محل کار شما می شود. تمرکز بر سلامتی همچنین به همکاران این امکان را می دهد که تمام ابتکارات بهداشتی را بهتر مشاهده کنند. این شامل پروژه هایی است که به اپیدمی در محل کار می پردازد.

بهبود روحیه کارکنان

نشان دادن این که شما به عنوان یک کارفرما به سلامت جسمی و روحی کارکنان خود اهمیت می دهید ، باعث می شود آنها احساس کنند که آنها مهم هستند. و وقتی مردم چنین احساسی دارند عملکرد تمایل به بهبود دارد. همچنین ممکن است متوجه شوید که کارکنان تبدیل می شوند “همتایان بدنسازی” که می تواند به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کند.

به عنوان یک داروی پیشگیرانه

ورزش منظم و ایجاد انگیزه در کارکنان برای جابجایی می تواند به جبران برخی از بیماری های مزمن بهداشتی که بسیاری از آنها در مشاغل کم تحرک خود مواجه هستند ، مانند سردرد و کمردرد ، کمک کند. همچنین می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن ، جلوگیری از بیماری کمک کند ، به این معنی که زمان کمتری برای تجارت صرف شود.

ارزشش را دارد

اغلب اوقات ، برنامه های سلامت شرکت با عضویت در باشگاه می تواند در زمان مالیات حذف شود. این هزینه ها را برای شرکت کسر می کند در حالی که به کارمندانی که ممکن است پول نداشته باشند اجازه دسترسی به سالن های ورزشی و کلاس های ورزشی را می دهد. چند گزینه برای کارفرمایان وجود دارد. آیا پرداخت حق عضویت کامل ارائه تخفیف برای کارکنان یا قسمتی از عضویت خود را بپردازید به شرطی که کارمند به مدت چند ساعت در هفته به باشگاه برود.

علاوه بر این ، عضویت در باشگاه ورزشی ممکن است حق بیمه شرکت را نیز کاهش دهد. این به این دلیل است که کارکنان سالم تمایل دارند به پزشکان کمتری مراجعه کنند و نسخه های کمتری داشته باشند. این امر باعث می شود شرکت های بیمه متحمل هزینه های زیادی شوند.

چرا ممکن است بخواهید عضویت بدنسازی را به کارمندان خود ارائه دهید؟

بیایید شروع کنیم!

با تیم Kennedy Fitness تماس بگیرید یا وب سایت ما را مرور کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکتی کمک کنیم. از جمله عضویت در باشگاه ما متعهد هستیم که به همه اعضا کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند و حتی فراتر بروند!دیدگاهتان را بنویسید