چرا قیمت بیت کوین به کانال ۱۸۰۰۰ دلاری بازگشت؟


نوسانات قیمت بیت کوین بین کانال های ۱۸۰۰۰ تا ۱۹۰۰۰ دلار ادامه دارد. در حال حاضر قیمت بیت کوین نسبت به روز گذشته ۷۴ دلار افزایش یافته و در محدوده ۱۸ هزار و ۹۹۱ دلار قرار دارد.

برای دسترسی سریع تر به داغ ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتال، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کامپرس، قبل از اعلام تصمیم فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره، قیمت بیت کوین اندکی افزایش یافت. این نشان می دهد که معامله گران بیت کوین از افزایش ۰.۷۵ درصدی نرخ این ارز دیجیتال اطمینان داشتند. به گفته جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، نرخ بهره تا پایان سال ۱۲۵ واحد پایه دیگر افزایش خواهد یافت. در صورت اجرایی شدن این موضوع، نرخ سود تا پایان امسال به ۴.۴ درصد خواهد رسید. افزایش نرخ بهره بسیار بالاتر از انتظار تحلیلگران در ماه ژوئن بود. تحلیلگران پیش بینی کرده بودند که نرخ بهره تا پایان سال ۳.۸ درصد افزایش یابد. اما اکنون رئیس بانک مرکزی آمریکا ارزش آن را ۴.۴ درصد اعلام کرد که تفاوت قابل توجهی با میزان پیش بینی شده دارد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

اگر شرایط بیت کوین بهبود یابد و قیمت آن در مدت کوتاهی افزایش یابد، اگر گاوها کنترل بازار را از دست خرس ها بگیرند. به همین دلیل قیمت این ارز دیجیتال باید بالاتر از میانگین متحرک ۲۰ هفته ای باشد این قیمت ۲۰ هزار و ۱۰۰ دلار است. بر اساس آخرین اخبار، ارزش بازار بیت کوین صبح دیروز به ۳۶۰ میلیارد دلار رسید.

امکان خرید و فروش فوری ارزهای دیجیتال در OK Exchange

وب سایت OK Exchange یک وب سایت قابل اعتماد برای تجارت آسان بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال معتبر در بازار است که با ارائه بستری مطمئن و مطمئن برای این امر، اعتماد بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است. مشتریان از طریق این سایت می توانند بیت کوین و ۶۹۹ ارز دیجیتال دیگر را با شرط تحویل فوری و بدون نیاز به ایجاد کیف پول خرید و فروش کنند. اگر افراد در این زمینه سوالی داشتند و یا در حین انجام کار با مشکل مواجه شدند می توانند از طریق فضای مجازی و یا تماس تلفنی با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشند. تیم پشتیبانی این مجموعه متشکل از ۱۰۰ حامی آنلاین در دو شیفت کاری است که همواره پاسخگوی سوالات کاربران بوده و در صورت نیاز به رفع مشکلات آنان می پردازند.

انتهای پیام

مربوط به: معاوضه باشه

برای دسترسی سریعتر: