چرا دشمن در مقابل «ایران قدرتمند» است؟ / درختی که محکم می ماند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری مهر، گروه سیاست: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح در ۱۱ مهرماه، سخنان مهمی را درباره حوادث روزهای پایانی کشورمان بیان کردند.

چرا دشمن مخالف است

وی در بخشی از اظهارات خود گفت: دعوا سر مسئله حجاب و بی حجابی نیست، دعوا سر مرگ دختر بچه نیست. اکثر این افراد که حتی حجاب کامل هم ندارند از حامیان جدی جمهوری اسلامی ایران هستند. می بینید که در مراسم مذهبی و مراسم انقلابی شرکت می کنند، اینها مربوط به آنها نیست. بحث بر سر اصل استقلال و جایگاه و تقویت و اقتدار ایران اسلامی است.

دشمن ایران قدرتمند است

رهبر انقلاب مشکل اساسی دشمنان است سرخ کردن جمهوری اسلامی ایران می دانست و تاکید می کرد: مشکل اصلی آنها با ایران قدرتمند و مستقل است.

در این است بار آنها تصریح کردند: این فقط علیه جمهوری اسلامی نیست، آنها علیه ایران هستند. آمریکا علیه ایران قدرتمند، علیه ایران مستقل است. همه بحث‌هایشان، همه دعواهایشان بر سر جمهوری اسلامی نیست، البته با جمهوری اسلامی خیلی دشمنی می‌کنند… اما حتی بدون جمهوری اسلامی، مخالف قوی بودن ایران هستند، مخالف استقلال ایران هستند».

البته پیش از این رهبر معظم انقلاب در سخنانی در چهارم مهرماه ۱۳۹۶ به وظایف نخبگان در قبال «ایران قدرتمند» پرداختند و گفتند: مسئولیت مهم نخبگان نیز نقش آفرینی در میدان است. از «جنگ تبلیغاتی». اکنون تبلیغات بسیار تند و جنگی در رسانه ها علیه ما انجام می شود… مهمترین کاری که دشمن می خواهد انجام دهد این است که وضعیت کشور را نادرست معرفی کند. نه تنها برای اغوای افکار عمومی جهان بلکه برای اغوای افکار عمومی در داخل خود کشور. اگر ما نتوانیم در این جنگ شرکت کنیم، نخبگان نمی توانند شرکت کنند، به وظیفه خود عمل نکرده اند».

تکمیل مهرهای پازل دشمن علیه ایران نشان از مخالفت این گروه با «ایران قدرتمند» دارد. این موضوع تازگی ندارد و از ابتدای پیروزی انقلاب در بهمن ۵۷ تا به امروز تمام تلاش خود را برای حمله به انقلاب به کار گرفتند و پس از درگذشت «مهسا امینی» بهانه جدیدی در حجاب و بهاء به دست آوردند. آنها با قدرت ایران مخالفند و نقشه های خود را اجرا می کنند.

حال می توان این سوال را مطرح کرد که اندیشه خصومت جنبش سلطه علیه ایران چیست؟

ایران قوی است دلیل تسلط دشمنان جریان

تحلیل جعفرعلیان نژادی آنها افتادند مسائل سیاسی در پاسخ به سوال مطرح شده می گوید: مفهوم خصومت با جریان حاکمیت سه کارکرد مهم برای سیاستمدار ایرانی دارد، اول اینکه دست او را برای توجیه ناکارآمدی می بندد، یعنی او را مسئول می کند. ثانیاً مشروعیت خود را با عقد قرارداد با مردم به دست می آورد ثالثاً برای حفظ وفاداری مردم باید بیشتر تلاش کند.

وی دلیل این تغییر استدلال را همانطور که در بیانات رهبری آمده تنها به خاطر جمهوری اسلامی نظام سیاسی نیست، بلکه به دلیل داشتن ایران قدرتمند و مستقل است و تاکید کرد: استدلال دشمن و سیاستمدار معتبر است g[al pajji]به این ترتیب lg[adusar بدون مجوز؛ g[adurealisarg[تخیلی]مثلاً در کشورهای اروپایی که بدون اجازه آمریکا در مورد مسائل ایران قدم برمی دارند و در کشورهای مرتجع منطقه که تحت سلطه هستند. آمریکا برای کشوری که نقش گاو شیری را دارد که هنوز کارکرد واقعی ندارد. سیاستمدار برای رهایی از مسئولیت پاسخگویی به مردم یا حفظ وفاداری آنها می تواند برای خود بیکاری خیالی ایجاد کند. دلیل دشمنان نظام استعماری با ماست[adusarblasensji;ifieril-g[adurealisarg[aduimma;inarjuPereżempjuf’pajjiżiEwropejlimajagħmluxpassrigwardil-kwistjonijiettal-Iranmingħajril-permesstal-AmerikaJewil-pajjiżireazzjonarjitar-reġjunlihumataħtid-dominazzjonital-Amerikagħalpajjiżligħandurwolta’baqratal-ħalibl-għadum’għanduxfunzjonirealiIl-politikujista’joħloqgħaduimmaġinarjugħalihinnifsusabiexjeħlesmir-responsabbiltàlijwieġeblill-poplujewlijżommil-lealtàtiegħuL-Iranhuwab’saħħtu;Ir-raġunigħall-għedewwatas-sistemakolonjalihijamagħna

حجاب بهانه دشمن برای مقابله با ایران قدرتمند است

آیت الله سید احمد علم المهادی، نماینده فقیه در استان خراسان رضوی، ۲۴ مهرماه در خطبه سیاسی نماز جمعه مشهد نیز مرگ دختر بچه و مسائلی مانند حجاب را ابزاری برای دشمن دانست. به هدف اصلی خود که موضع گیری در برابر «ایران قوی» است، دست یابد.کند تصریح کرد: موضوعی که دشمن نتوانست آن را تحمل کند، ایران قدرتمندی است که در عرصه بین المللی حرف اول را در منطقه می زند و اخیراً از آن زمان است. با مشارکت در چندین معاهده جهانی و بین المللی وارد عرصه ای شده که دیگر با این ایران تقابل سلامتی وجود ندارد، موثر نیست.

مرگ یک دختر بچه و مسائلی مانند بحث حجاب ابزاری بود تا دشمن برای تحقق هدف اصلی خود یعنی موضع گیری در برابر «ایران قدرتمند» تلاش کند.

حجت الاسلام ابوترابی فرد در خطبه های نماز جمعه این هفته تهران (۳۱ مهر) با بیان اینکه اتاق های نظریه که پرداخت می کند نیروهای اطلاعاتی پنتاگون این ارکان و عناصر اصلی وحدت ملی کشور را هدف قرار دادند و جوانان ما باید مراقب باشند، وی گفت: مسئله حجاب نیست، مسئله همبستگی و همبستگی ملی ماست. اتحاد و فروپاشی جامعه ما سفارش

به به هر حال«ایران قوی» تنها محدود به جغرافیای جمهوری اسلامی ایران نیست، زیرا بدون شک کشور ما در منطقه و جبهه مقاومت نقش مؤثری دارد و دشمن نیز در مسیر «این نفوذ» قرار دارد. بنابراین باید هر شکلی مقابله با این قدرت و نفوذ برای تضعیف و سپس خنثی کردن این قدرتی که ایران به مرکز مقاومت منتقل کرده است، امکان پذیر است.

«ایران قدرتمند» بازیگر اصلی منطقه است

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی گفت: حرکت شتابان ایران اسلامی به سمت پیشرفت است و حقیقت این است که دشمن ایران اسلامی را هدف قرار داده است و موضوعی که مقام معظم رهبری به آن اشاره کردند. به عنوان هدف. یک ایران قوی” این یک موضوع بسیار دقیق است.

چرا دشمن مخالف است

وی تاکید کرد: دشمنان نمی خواهند ایران اسلامی به عنوان کشوری سربلند و مستقل در دنیا نقش آفرینی کند و نمی خواهند ایران درگیر تعاملات بین دو کشور شود. بین المللی حضور فعال داشته باشد و واقعیت این است که امروز در منطقه و حتی خارج از منطقه ایران موثر است و اگر قرار است اتفاقی بیفتد بدون حضور جمهوری اسلامی اتفاق نمی افتد و امکان – نتیجه گرفتن وجود ندارد.

نماینده مردم محلات در مجلس با تاکید بر اینکه ایران قدرتمند بزرگترین کابوس دشمنان است و دشمن به دنبال ایران قدرتمند است، می گوید: باید مراقب نقشه های شوم دشمنان باشیم و هوشیار باشیم. توطئه های دشمنان یک ضرورت مهم است که باید رعایت شود، مراقب باشید و نگذاریم دشمن از دستش برود. خالی برای سوء استفاده بوجود می آیند

قدرت ایران الگویی برای کشورهای دیگر است

تقویت ایران باعث می شود که تسلط دشمن در ایران و مناطق آسیب دیده کشورمان با مانعی جدی مواجه شود و از این رو همه دست به هر کاری می زنند تا از قوی شدن ما جلوگیری کنند.

مهدی هوایی این کارشناس رسانه همچنین می گوید: آنها به خوبی می دانند که یک ایران سالم و قدرتمند، اتفاق مهمی را رقم خواهد زد و کشور ما را به عنوان الگو برای سایر کشورها و مردم جهان برجسته خواهد کرد.

چرا دشمن مخالف است

وی افزود: تقویت ایران باعث می شود که حاکمیت دشمنان در ایران و همچنین مناطق تحت نفوذ کشورمان با مانعی جدی مواجه شود بنابراین همه برای جلوگیری از تقویت جمهوری اسلامی ایران دست به هر کاری می زنند.

این کارشناس مسائل رسانه ای با بیان اینکه هر چیزی که به توانمندی و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران کمک کند خط قرمز دشمن محسوب می شود، تاکید کرد: اساساً با توانایی ایران که نیازهای خود را در عرصه های مختلف برآورده می کند مخالف هستند. به خصوص مسائل استراتژیک.

اعتراف دشمن: حجاب بهانه است و اصل نظام نشانه!

آنچه در این بیانیه مورد بررسی قرار گرفته، تبیین علت دشمن علیه ایران است; برای آنها حجاب بهانه و اصل نظام نشانه ای است، موضوعی که کارشناس فارسی بی بی سی مهر تاییدی بر آن زده است!

چرا دشمن مخالف است

یکی از کارشناسان شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی در بیانیه ای صریح در پخش زنده این شبکه گفت که حجاب بهانه است و اصل نظام نشانه!

وی خاطرنشان کرد: اگر مرگ مهسا امینی اتفاق نمی افتاد، اغتشاشگران بهانه دیگری برای آشوب پیدا می کردند!

آنچه مشخص است دشمن با نقشه وارد صحنه شده و کشته شدن «مهسا امینی» برای آنها بهانه ای بیش نبود، بنابراین اگر این دختر نبود، بهانه دیگری برای ماندن در صحنه می ساختند. آی تی. کشور. نه امنیت و هرج و مرج ایجاد می کند اما ایران یک بار دیگر از ناامنی و از او اطاعت می کنند سلام دشمن در راه خود می گذرد و می گذرد.

همانطور که مقام معظم رهبری دیروز در دیدار جمعی از مردم، مسئولان کشور و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی فرمودند: نمونه ای از امکان نفوذ جمهوری اسلامی ایران است که نهالی کوچک با هدایت امام خمینی (ره) در مقابل دو ابرقدرت آن زمان متوقف شد و آن جوان اکنون تبدیل به درخت خاری شده است که حتی فکر قطع آن را برای هر کسی اشتباه می کند.