چرا برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی تمایلی به واکسیناسیون ندارند؟ حتی از طریق آموزش پزشکی


آرلین مرتنز شیوع COVID را در بدترین حالت خود به عنوان تکنسین مراقبت از بیماران در بیمارستان Kingsbrook در Flatbush در اولین موج بروکلین می بیند. او بعد از اینکه بیمار سعی کرد اکسیژن را به داخل ریه های آسیب دیده بکشد ، قبل از خاکستری شدن و مرگ ، بیمار را تماشا کرد. او می تواند فراتر از دست دادن باشد و امیدوار باشد لحظات پایانی آنها کمتر احساس تنهایی کند.

اما زمانی که زمان واکسیناسیون علیه کووید -19 فرا رسیده است داروهایی که رهبران وعده داده اند سرانجام درد همه گیری را از بین خواهد برد. بنابراین او متوقف شد

“این بدن من است. این معبد ماست ، نه شخص دیگری. ” [has] این حق است که من را مجبور به انجام کارهایی کند که نمی خواهم انجام دهم. ” او آن را در نظر خواهد گرفت

بی میلی شدید او نمادی از یک روند کوچک است. اما در بین کارکنان بهداشت از اهمیت بالایی برخوردار است. حتی قبل از شیوع COVID-19 میزان واکسیناسیون متفاوتی برای واکسیناسیون سالانه آنفولانزا مشاهده شده است. پزشک معمولاً حداکثر محافظت را ارائه می دهد. به دنبال آن یک پرستار پرستاران و امدادگران واکسن آنفلوآنزا را در حدود یک چهارم میزان پزشکان و پرستاران دریافت می کنند. بر اساس داده های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

واکسن کووید 19 این تردید را به سمت جریان اصلی سوق می دهد هنگامی که واکسن های صنعتی تمایل به افزایش دارند و اکنون به واقعیت تبدیل شده است اعتراضات مکرر در میان کارکنان بهداشت وجود داشت. قبل از سفارش نیویورک بیش از یک نفر از هر پنج کارمند بیمارستان واکسینه نمی شوند. و میزان تردید در میان کارگران خانه سالمندان بیشتر است.

مقاومت شدید برخی از مقامات بهداشت عمومی این سال را ایجاد می کند که چرا افرادی که در حرفه های مبتنی بر علم هستند و بدترین اثرات همه گیری را مشاهده کرده اند ، از درمان اجتناب کرده اند. متخصصان بهداشت تعدادی از عوامل مشترک را مورد بررسی قرار می دهند ، به عنوان مثال ، متخصصان سطح پایین مراقبت های بهداشتی در حال تصمیم گیری در مورد الزامات محل کار هستند.

سایر عوامل مهم شامل افزایش اطلاعات غلط در مورد واکسن ها است. و نیاز به بهبود برنامه درسی پزشکی به خصوص در پرستاری برای مبارزه با اطلاعات غلط در بهار امسال ، انجمن کالج های پرستاری آمریکا صدور کمک مالی 100،000 دلاری را که CDC برای تقویت منابع آموزشی واکسن برای دانش آموزان و ارائه دهندگان کمک می کند ، آغاز کرد.

بلیما مارکوس ، انکولوژیست در کلینیک شیمی درمانی و استاد پرستاری در کالج هانتر ، می گوید: “پرستاران به همان روشی که متخصصان غیرپزشکی از آنها استفاده می کنند قربانی اطلاعات غلط می شوند.”

Meertens گفت ، مانند سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مانند Meertens. او نگران است که واکسن با چه سرعتی تولید می شود ، علیرغم اینکه چندین دهه تحقیقات انجام شده است. او گفت که فیلم هایی را که در WhatsApp منتشر شده است و ادعا می کند عوارض جانبی واکسن COVID-19 را نشان می دهد ، مشاهده کرده است. سایر فیلم هایی که او فرستاده است ، سخنرانان جنبش ضد واکسن هستند که به انتشار اطلاعات معروف هستند. حتی قبل از همه گیری اشتباه بود.

هشت ماه بعد او همچنان ادامه داشت وقتی ایالت در اواسط آگوست اعلام کرد که به کارکنان بهداشتی مانند او دستور دریافت واکسن داده می شود. او با وجود صدها میلیون دریافت کننده دارو نشان داد که این دارو بی خطر و م effectiveثر است عصبانی شد.

مرتنس گفت: “من از این واقعیت که آنها ما را مجبور به انجام کارهایی می کنند که ما نمی خواهیم انجام می دهیم ، متنفرم.”

واکسن ها نادیده گرفته می شوند زیرا می دانیم که کار می کنند. ما می دانیم که آنها زندگی را نجات می دهند.

بلیما مارکوس ، پرستار انکولوژیست کالج هانتر

مارکوس مدتها پیشگام تلاش برای مقابله با چنین بی میلی و تبلیغات ضد واکسیناسیون بود ، مانند شیوع بیماری سرخک در سال 2019 ، هنگامی که اطلاعات غلط جامعه یهودیان ارتدوکس را فرا گرفت. در شهر نیویورک و شهرستان روکلند آخرین بیماری همه گیر کار او را تشدید کرده است. و او بیشتر وقت خود را صرف پاسخگویی به اطلاعات غلط در مورد واکسن COVID-19 کرد. در میان همکاران پرستاری خود در فیس بوک منتشر شد.

در بیمارستان ها و کلینیک هایی که در آن کار می کند ، و در سراسر شبکه شغلی خود ، مارکوس به الگوهای ظریف تردید واکسن در طول حرفه و سیاست توجه می کند. این بهار گروه سیاست سلامت KFF روند مشابهی را در مورد کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم ذکر کرده است: اعتماد به واکسن در میان دموکرات ها بیشتر است. کسانی که مدرک کارشناسی ارشد دارند و سفید یا اسپانیایی طبق مطالعه ای که در همان زمان در مجله Community Health منتشر شد ، شایع ترین نگرانی در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی درباره واکسن ها مردد است. این موضوع بر ایمنی ، اثربخشی و عوارض احتمالی واکسن COVID-19 متمرکز است.

این تقسیمات در طول تابستان ادامه داشت. حتی با وجود نوع دلتا موج دیگری از موارد و بستری شدن در بیمارستان ایجاد شد. یک نظرسنجی سراسری از کارکنان مراقبت های بهداشتی که در ماه آگوست توسط پروژه ایالت COVID منتشر شد ، نشان داد که میزان واکسیناسیون در بین کارکنان بهداشتی با حقوق بالا و تحصیلات بالا بیشتر است. این همچنین شکاف بین مقامات پزشکی که به عنوان دموکرات ها شناخته شده اند را شامل می شود – میزان واکسیناسیون این گروه بیش از 80 درصد است. مقامات بهداشت جمهوری خواهان نرخ جدا از 70 درصد را جدا از هم گزارش می دهند ، KFF کشفیات مشابهی را برای عموم مردم انجام داده است.

مارکوس گفت که نگران است که تحصیلات پرستاری لیسانس به روز نشده باشد تا تردید واکسن را نشان دهد. زمانی که او دانشجوی پرستاری ابتدایی بین سال های 2008 تا 2010 بود ، معلمانش در موضوعاتی مانند علوم واکسن یا اپیدمیولوژی تحقیق نکردند. یا نحوه بازجویی از مطالعات علمی را آموزش دهید این درسها هنوز تا مقطع کارشناسی ارشد و دکتری او برگزار نشده است.

اختلاف قدرت در این نهادها مشکل بی اعتمادی را تشدید می کند.

دکتر یاسمین تراورز ، استادیار NYU ، دانشکده پرستاری Rory Meyers

واکسن ها نادیده گرفته می شوند ، زیرا می دانیم که کار می کنند. ما می دانیم که آنها زندگی را نجات می دهند. این به سادگی تایلنول است. شما نیازی به درسی در مورد علت کارکردن تایلنول ندارید ، “او می گوید:” مردم اطلاعات بیشتری می خواهند ، و البته آنها از این حق برخوردارند. اما این بدان معناست که آموزش و پرورش باید برای این ارائه دهندگان تغییر کند. “

دکتر یاسمین تراورس ، استادیار دانشکده پرستاری روری مایر در دانشگاه نیویورک ، علاوه بر تغییر رشته و انجام کار بهتر در افشای اطلاعات غلط ، گفت که کارکنان پشتیبانی مانند دستیار پرستاری و تکنسین مراقبت از بیمار هنگام انجام این کار در آینده باید اطلاعات بیشتری کسب کرد. توصیه های بهداشت عمومی او نمونه ای از داشتن را آورد “سفیران پرستاری” که مدیران بیمارستان می توانند به طور مرتب برای رفع نگرانی های پرسنل با آنها مشورت کنند. و ایده هایی برای برخورد با آنها ایجاد کنید.

تراورس گفت: “تفاوت های قدرت در این نهادها مشکل بی اعتمادی را که در بین این گروه ها مشاهده می کنیم تشدید می کند.” آنها باید در تیم تصمیم گیرنده باشند. “

وقتی نیویورک و دیگر کشورها به پاییز بروید و دوباره با موج جدیدی روبرو شوید. بنابراین دستور به گزینه ای برای بهبود نرخ واکسیناسیون در بین کارکنان بهداشت و درمان تبدیل شد. داده های اولیه نشان می دهد که تقاضای نیویورک برای اکثر کارکنان بهداشتی بر افزایش نرخ ایمن سازی تأثیر عمدی دارد. هفته گذشته ، پس از اجرایی شدن این فرمان ، حدود 90 درصد از کارکنان بیمارستان و خانه سالمندان به طور کامل واکسینه شدند. این در حالی است که حدود 75 درصد یک ماه و نیم قبل که این قانون اعلام شد ، افزایش یافته است.

Meertens ، که در حال حاضر در بیمارستان بروکدیل کار می کند. تا آخرین ثانیه صبور باشید او نمی تواند ریسک از دست دادن شغل خود را داشته باشد. وی در برابر کووید -19 واکسینه شد. اولین شلیک در 27 سپتامبر بود ، همان روزی که ماموریت آغاز شد. اما او از آن راضی نبود

“ما قهرمانان سال گذشته بودیم. و ما امسال هیچ چیز نداریم ، “او گفت:” آنها به تصمیم ما احترام نمی گذارند. “

دیدگاهتان را بنویسید