پیش بینی قیمت دلار در ماه های آینده


دلار بازار آزاد امروز روندی صعودی داشت. قیمت دلار نسبت به روز گذشته ۰.۰۹ درصد افزایش یافت و به ۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان رسید. نرخ دلار بازار ترکیبی نیز با ۰.۲۷ درصد کاهش نسبت به روز گذشته در محدوده ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان قرار گرفت.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار ارز و دلار، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کمپرس، برخی از دلالان ارز اعلام کردند که خرید و فروش عمده ای در بازار وجود ندارد. حتی امروز نیز سیگنال‌های برجام منفی است و ندپرایس اخیراً اعلام کرد که پاسخ ایران به مذاکرات سازنده نبوده و این اجازه نمی‌دهد توافق کامل شود. با این حال، پرایس موضع دو حزبی خود را حفظ کرد و اظهار داشت که بازگشت به توافق هسته ای همچنان امکان پذیر است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

از نظر فنی، دلار در مسیر صعود با مقاومت ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومانی مواجه خواهد شد. در صورت عبور قیمت دلار از محدوده ۳۲۲۰۰ تومان، این ارز معروف با فشار خرید مواجه خواهد شد. اما در صورت کاهش قیمت دلار و رسیدن به کف محدوده ۳۱۵۰۰ تومان، زمین بیش از آن برای فروش ارائه می شود.

آیا قیمت دلار بالای ۳۴ هزار تومان خواهد بود؟

برخی معامله گران اعلام کردند که در شرایط فعلی بازارساز از ذخایر ارزی راضی است و همین موضوع باعث می شود نرخ دلار در سال جاری از ۳۴ هزار تومان بیشتر نشود.

نرخ پوند و یورو نسبت به روز گذشته ۱۵۹ تومان کاهش یافت. در حال حاضر نرخ لیر نسبت به دیروز ۱۵۹ تومان کاهش یافته و در محدوده ۳۵ هزار و ۶۴۷ تومان قرار دارد. قیمت یورو نسبت به روز گذشته با ۰.۷ درصد کاهش به ۳۱ هزار و ۱۲۹ تومان رسید.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: