پیشنهاد ضد پلیس مینیاپولیس ممکن است زندگی سیاه پوستان را به خطر بیندازد


شهر مینیاپولیس تقریباً مرکز آزمایش خواهد شد.

در 2 نوامبر ، ساکنان این فرصت را داشتند که در مورد اصلاحیه منشور پیشنهادی رای بدهند که اداره پلیس را ملغی کرده و یک واحد را جایگزین آن می کند. “ایمنی عمومی” جدید

هدف این ابتکار اصلاح است او گفت که به گفته فعال افراطی بله 4 مینیاپولیس ، این یک “رویکرد جامع سلامت عمومی برای ایمنی” ایجاد می کند. به جای سیستم “مجازات” فعلی ، “شفقت ، انسانیت و عشق” پایه جدید این شکل مترقی خواهد بود ، همانطور که ایلهان عمر در شعر اخیر مینیاپولیس استار تریبیون به صورت شاعرانه اظهار نظر کرد.

اگرچه این احساسات با نیت خوب و جذاب است. اما در حال حاضر خطرات بازنگری سیستم همسترینگ را پنهان می کند.

آژانس جدید امنیت عمومی دستور منشور شهر را که ادارات پلیس را ملزم به حفظ حداقل سطح نیروی انسانی می کند ، لغو می کند. با توجه به اینکه بیش از 200 معاون در حال حاضر کافی نیستند ، فرماندهان شورا توسط شورای شهر بسیار مترقی تعیین می شوند. اکثر آنها سال گذشته متعهد شدند که پلیس را برچیند. این پیشنهاد همچنین اظهار داشت که آژانس جدید “این ممکن است شامل افسران صلح مجاز باشد. (افسران پلیس) در صورت لزوم. ”

تجمع حامیان برای ابتکار بله 4 مینیاپولیس که اداره پلیس شهر را لغو می کند
yes4minneapolis.org

در حالی که برخی از اصلاحات قابل بررسی است ، مانند کارکنان بهداشت روان و مددکاران اجتماعی که با تماس های بدون خشونت 911 (با پلیس) تماس می گیرند ، اکثر پیشنهادات به طرز وحشتناکی مبهم هستند. علاوه بر این این رویکرد ملغی به پلیس این نشان دهنده بلای شرایط شهری بی ثبات است.

2020 دومین سال مرگبار برای شهر است. امسال قتل ها 15 درصد افزایش یافته است و 2021 احتمالا رکورد 97 قتل را در سال 1995 ، زمانی که شهر “قتل” نامیده می شود ، خواهد شکست. پلیس که می تواند برای محافظت از شهروندان خود در این نزدیکی پلیس بزند.

دان ساموئلز ، نامزد سابق شهرداری مینیاپولیس ، کارآفرین موفق جامائیکایی رویای آمریکایی. با وحشت در حال تشدید خشونت در شهر مورد قبول خود بود.

نماینده ایالات متحده ایلهان عمر اخیراً در مورد حمایت Minneapolis Star Tribune در مورد حمایت وی از Yes 4 اظهار نظر کرده است.
نماینده ایالات متحده ایلهان عمر اخیراً در مورد حمایت Minneapolis Star Tribune در مورد حمایت وی از Yes 4 اظهار نظر کرده است.
Getty Images for CPD Action

“در دو ساعت ، حدود 20 آتش سوزی و مهمات در نقاط مختلف وجود داشت. در اطراف خانه من ، “او یک شب به من گفت.

سیستم ShotSpotter مینیاپولیس 8،382 شلیک گلوله را تا پایان ماه سپتامبر ثبت کرد. بیش از دو برابر مدت مشابه در سال 2019 (3،388) و همچنین رکورد بالایی را در سال 2020 (7،115) شکست.

ساموئلس گفت: “صدای شلیک گلوله در شب علامتی غیرقابل حذف در گزارش های مکرر مرگ و میر در نزدیکی می گذارد.” “سرقت و سرقت خودرو آسیب دیده است. یکی از همسایه ها تحت درمان تروما قرار دارد. مصرف داروهای آرامبخش و کودک مجروح را نزد خویشاوندان خود بفرستید و آنها با گریه خانه ها را می فروشند. ”

بخشهایی از مینیاپولیس در اثر خشونت ویران شد. اعضای جامعه به تیم والز فرماندار مینه سوتا نامه ارسال کرده و درخواست کرده اند که گارد ملی به آنجا اعزام شود “خونریزی را متوقف کنید” در شهر

بخشهایی از مینیاپولیس در اثر خشونت ویران شد.  اعضای جامعه به تیم والز فرماندار مینه سوتا نامه ارسال کرده و درخواست کرده اند که گارد ملی به آنجا اعزام شود
بخشهایی از مینیاپولیس در اثر خشونت ویران شد. اعضای جامعه با ارسال نامه ای به تیم والز فرماندار مینه سوتا درخواست اعزام گارد ملی را داده اند. “خونریزی را متوقف کنید” در شهر
ZUMAPRESS.com

یک نظرسنجی اخیر با حمایت Star Tribune نشان داد که حامیان کاهش پلیس ، جوان ، سفیدپوست و اکثراً تحصیل کرده دانشگاه هستند. سه چهارم رای دهندگان سیاهپوست که نظرسنجی کردند با کاهش نیروی پلیس مخالفت کردند. در مقایسه با نیمی از سفیدپوستان بیشتر سفیدپوستان (50 درصد) از سیاه پوستان (42 درصد) از جایگزینی کامل اداره پلیس حمایت کردند. اما رای دهندگان سفیدپوست دو سوم ساکنان مینیاپولیس را تشکیل می دادند. این به آنها قدرت بیشتری در موضوعاتی می دهد که کمتر بر آنها تأثیر می گذارد.

در 18 ماه گذشته بیشتر و بیشتر افراط گرایانی که جنگ را بر پایه های جامعه ما گذاشته اند ، موفقیت های بیشتری کسب کرده اند. روند مناسب و آزادی بیان همگی مورد حمله شدید قرار گرفته اند. و فعال رادیکال برنده بود. در عین حال ، ضعیف ترها تمایل به کشیدن یک نی کوتاه دارند.

Rav Arora متخصص در قومیت ، موسیقی ، ادبیات و فرهنگ است. نوشته های او همچنین در The Globe and Mail and City Journal Twitter منتشر شده است: @ Rawarora 1دیدگاهتان را بنویسید