پیشخوان و لوازم جانبی Corona


یکی از راه های مذاکره با کرونا تقویت دفاع است. اولویت برای افرادی که رژیم می گیرند ، که معمولاً ویتامین ها و مواد معدنی را از طریق رژیم غذایی دریافت می کنند ، در میوه ها و سبزیجات فراوان است ، اما افراد دارای نیازهای ویژه مانند افراد مسن با چاقی مشکل دارند ، دندان ها و بلع خوب ، افراد با مشکلات جدی روبرو می شوند. ، سرگیجه و استفراغ و مشکلات گوارشی مصرف مکمل های مولتی ویتامین و مواد معدنی زیر نظر متخصص تغذیه توصیه می شود.

مقابله با کرونا با کمک افزونه ها

برای پیشگیری از بیماری های قلبی ، اولین و مهمترین ویتامین که باید زیر نظر پزشک یا متخصص تغذیه مصرف شود ، ویتامین D است. این ویتامین به دلیل خاصیت ضدالتهابی که دارد ، در تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مثر است.
از آنجا که در کشور ما ، کمبود ویتامین D اغلب به دلیل عرض جغرافیایی است ، نژادها باید مراقب دریافت ویتامین D کافی باشند.
فایده مصرف مکمل D 1000 این است که به میزان سمیت زیاد در خون نرسید و سطح ویتامین D خون را در سطح مطلوب نگه دارید و استفاده بهتری از آن داشته باشید.

با: ژل بی صدا ویتامین D3 _ 1000 واحد سرزندگی آشنا شوید

همیشه به شما توصیه می شود که بدون تجویز یا تجویز پزشک از مکمل ها استفاده نکنید زیرا ویتامین ها مانند ویتامین A ، D ، E ، K که در بسیاری از تزریقات سمی هستند ، کاهش می یابد.
ویتامین D در دوزهای بالا می تواند باعث رسوب کلسیم در عضلات سرد ، تشکیل دیسک های کلسیم در دیواره عروق و افزایش خطر بیماری های قلبی و همچنین افزایش خطر ابتلا به سنگ کلیه شود.
ویتامین دیگری که در تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مثر است ، ویتامین A است. بنابراین توصیه می شود فراموش نکنید که از منابع حاوی ویتامین A و ویتامین A مانند هویج و انبه ، نیروهای سمی استفاده نکنید.
ریز مغذی دیگری که برای سیستم ایمنی مفید است ویتامین C است که علاوه بر عملکرد آنتی اکسیدان ، در تنظیم ایمنی نیز نقش دارد.
سلنیوم یکی دیگر از مواد مغذی است که می تواند در تقویت ایمنی و جلوگیری از خطر بیماری عروق کرونر قلب مفید باشد.
فلز سفید عنصر دیگری است که در تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش اشتها در بیماران مبتلا به بیماری قلبی بسیار مثر است.

با تاج روبرو شوید

ویتامین های گروه B (به ویژه B1 ، B6 و B12) همچنین در افزایش اشتها در بیماران مبتلا به کووید مفید هستند.
یکی دیگر از مواد مغذی بالقوه امگا 3 است. امگا 3 می تواند در کاهش التهاب افراد مبتلا به کووید موثر باشد. توصیه می شود از همان روغن کلزا یا کانولا یا روغن زیتون و همچنین شاهدانه یا ماهی در رژیم غذایی استفاده کنید. علاوه بر این ، باید مراقب بود که از داروهای دارای اسیدهای چرب ترانس استفاده نکنید زیرا باعث التهاب در بدن می شوند.
اگر افراد مبتلا به بیماری قلبی با زخم یا زخم تشخیص داده شده اند ، می توانند از مکمل منیزیم برای کاهش توده عضلانی استفاده کنند.
توجه به این نکته ضروری است که مکمل ها نباید بیش از حد برای جلوگیری از Quid 19 مصرف شوند.
توصیه کلی این است که ویتامین ها و مواد معدنی را در مقدار RDA اما نه بیشتر از زیر نظر پزشک یا متخصص تغذیه مصرف کنید.

نویسنده: نازنین امتی
منبع: ncbi

دیدگاهتان را بنویسید