پژو ۴۰۵ رکورددار افزایش قیمت در بازار امروز


نوسانات قیمتی در بازار خودور باعث افزایش قیمت یک تا پنج میلیون برخی محصولات شده است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار خودرو، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به گفته نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران تا زمانی که خودرو به کشور وارد نشود، روند افزایش قیمت خودروها ادامه‌دار خواهد بود؛ در این شرایط که محصولات با هر کیفیتی تولید و قیمت‌گذاری می‌شوند نمی‌توان انتظار کاهش قیمت داشت.

کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ نسبت به دیروز یک میلیون تومان افزایش قیمت داشته و با قیمت ۲۱۵ میلیون تومان عرضه می‌شود همچنین ۲۰۶ تیپ ۲ نیز همانند کوییک افزایش یک میلیون تومانی داشته و به ۳۱۳ میلیون تومان رسیده است. ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ با افزایش قیمت ۳ میلیون تومان با قیمت ۳۵۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

خودرو ۲۰۶ اس دی مدل ۱۴۰۰ که دیروز ۳۵۸ میلیون تومان بود امروز ۳۶۲ میلیون تومان قیمت دارد؛ یعنی ۴ میلیون تومان گران‌تر شده. سمند ای اف ۷ مدل ۱۴۰۰ نیز همانند ۲۰۶ اس دی ۴ ملیون تومان افزایش قیمت داشته و ۳۱۹ میلیون تومان است. خودرو پژو ۴۰۵ اس ال ایکس که قیمت اعلامی دیروز برای آن ۳۳۸ میلیون تومان بود امروز برای آن قیمتی معادل ۳۴۳ میلیون تومان اعلام شد و به این ترتیب بیشترین افزایش نرخ را با ۵ میلیون تومان افزایش، ثبت کرد .

پژو پارس ال ایکس مدل ۱۴۰۱ و ساینا اس دنده‌ای نیز لمروز با افزایش قیمت یک میلیون تومانی به ترتیب ۳۸۳ میلیون و ۲۲۴ میلیون تومان قیمت خوردند. همچنین تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز با افزایش قیمت ۲ میلیون تومان به ۵۸۹ میلیون تومان رسیده است.

انتهای پیام

مرتبط با : ایران خودروسایپا

برای دسترسی سریع‌تر: