پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده و صفر چنده؟ قیمت در ۱۲ سپتامبر ۱۴۰۱


پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به دلیل مصرف سوخت پایین و بازار پررونق فروش از محبوبیت بالایی در بین خریداران برخوردار است. دارندگان ۲۰۶ تیپ ۲ هر زمان که بخواهند می توانند به راحتی خودروی خود را در بازار خودروهای دست دوم بفروشند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار خودرو اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، در ابتدای هفته جاری مانند هفته گذشته خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از ثبات قیمتی برخوردار است.

ثبات قیمت فقط شامل پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نمی شود بلکه شاهد ثبات قیمت خودروهای ۲۰۶ در تمامی تیپ های موجود در بازار هستیم.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر مدل ۱۴۰۱ آماده فروش به قیمت ۲۹۷ میلیون تومان. قیمت امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۱ در بازار ۳۵۵ میلیون تومان است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر نیز در مدل های پایین تری در بازار موجود است. هر دو مدل ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ صفر برای خریدارانی که قصد خرید خودروی سافار را با پول کمتری دارند مناسب است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر مدل ۱۴۰۰ با قیمت ۲۸۶ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود.

همچنین امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر مدل ۱۳۹۹ سی دی پلیر و سنسور عقب ۲۷۶ تومان قیمت دارد.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ دست دوم

توان مالی در خرید خودرو برای خریداران بسیار مهم است. افزایش هزینه ها و کاهش قدرت خرید مردم در سال های اخیر بازار خودروهای کارکرده را بسیار رونق بخشیده است.

با مشاهده آمار آگهی های اینترنتی میزان عرضه و تقاضا برای خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده چقدر است.

یک دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده مدل ۱۴۰۰ با ۳۰۰ کیلومتر کارکرد ۲۸۲ میلیون تومان قیمت دارد. در تبلیغات این خودرو گفته شده که خودرو مشابه صفر بوده و هزینه ای ندارد. همچنین خودرو دارای ۱۱ ماه بیمه و شیشه ها نیز دودی می باشد.

پژو ۲۰۶ کارکرده تیپ ۲ مدل ۲۰۱۴ با ۳۵ هزار کیلومتر ۲۳۵ میلیون تومان قابل خرید است. ماشین مورد نظر دارای شیشه های دوت و لاستیک نو و ۱۰ ماه بیمه می باشد.

خریداران می توانند پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده مدل ۲۰۰۹ با ۱۸۲ هزار کیلومتر کارکرده را با قیمت ۱۶۲ میلیون تومان خریداری کنند. از ویژگی های این خودرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

وی به رادیاتور جدید، باتری نو و کاپوت نو اشاره کرد.

۲۰۶ خودروی تیپ ۲ کارکرده در برخی آگهی ها زیر ۱۰۰ میلیون تومان قیمت دارند.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده مدل ۲۰۰۳ با ۳۲۰ هزار کیلومتر کارکرده امروز در بازار به قیمت ۸۸ میلیون تومان آماده فروش می باشد. ماشین یاتاقان فرسوده است و نیاز به تعمیر دارد. دارای ۷ ماه بیمه و کاملا رنگ شده.

نویسنده: مسعود جهاندیده

انتهای پیام

مربوط به: ایران خودروپژو

برای دسترسی سریعتر: