پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده و صفر در بازار/ قیمت ۱۷ مهر


در روزهای گذشته بازار پژو ۲۰۶ تیپ ۲ روندی صعودی داشت اما امروز قیمت این خودرو کاهش یافته است.

کماپرس در ادامه بررسی قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر و کارکرده;

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر مدل ۱۴۰۱ در بازار ۳۰۸ میلیون تومان قیمت دارد. این خودرو نسبت به دیروز یک میلیون تومان ارزان شده است.

علاوه بر مدل ۱۴۰۱، خودروی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر نیز در مدل های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ صفر در بازار موجود است. این موضوع باعث شده تا خریداران بتوانند خودروی صفر را با قیمت کمتری خریداری کنند.

امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۱ پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر مدل ۱۴۰۰ ۲۹۶ میلیون تومان قیمت دارد. قیمت این مدل ۲۰۶ تیپ ۲ نسبت به دیروز تغییری نکرده است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۲۰۱۹ صفر نسبت به روز گذشته تغییری در قیمت نداشته است. پژو ۲۰۶ تیپ ۲ سی دی پلیر و سنسور عقب ۲۸۵ میلیون تومان قیمت دارد.

پژو 206-کاماپرس

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ دست دوم

گرانی و تورم در سال های اخیر باعث شده تا قدرت خرید برخی از خریداران خودرو کاهش یابد و همین امر موجب شده تا این خریداران اقدام به خرید خودروهای دست دوم کنند.

در ادامه به بررسی قیمت انواع مدل های پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده می پردازیم.

امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۱ پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده ۲۰۱۹ با ۶۶ هزار کیلومتر ۲۲۸ میلیون تومان آگهی فروش شد. از جمله ویژگی های این خودرو می توان به لاستیک های نو، بیمه یک ساله، فرش های نو و آینه های برقی اشاره کرد.

در یکی از سایت های مربوط به خرید و فروش خودرو، یک دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده ۱۳۹۶ با ۷۳ هزار کیلومتر به قیمت ۲۰۵ میلیون تومان برای فروش گذاشته شد. در توضیحات خودرو بدون خط و خش عنوان شده است. ماشین دارای هشت ماه بیمه و بدون رنگ می باشد. مالک خودرو اعلام کرد که به خریدار نهایی تخفیف قابل توجهی خواهد داد.

همچنین پژو ۲۰۶ کارکرده تیپ ۲ مدل ۱۳۹۰ با ۱۸۰ هزار کیلومتر ۱۷۰ میلیون تومان قیمت دارد. ماشین سه ساله تو پارکینگ بوده و از نظر فنی کاملا سالم است. همچنین مالک خودرو اعلام کرد که خودرو فاقد بیمه بوده و درب سمت سرنشین آسیب دیده است.

با جست و جوی دقیق تر در اینترنت می توانید یک پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده را با قیمتی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان پیدا کنید.

در یکی از این آگهی ها یک دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده مدل ۲۰۱۳ با ۳۳۰ هزار کیلومتر سرویس و ۸۸ میلیون تومان تگ شده بود. ماشین شش ماه بیمه است و رنگ ندارد. لاستیک های جلو کاملا نو و شیشه ها به تازگی دودی شده است.

نویسنده: مسعود جهاندیده

انتهای پیام

مربوط به: ایران خودروپژو

برای دسترسی سریعتر: