پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر و چند کارکرده؟ قیمت ۱۱ شهریور


بر اساس آمار جدول فروش خودرو، پژو ۲۰۶ بیشترین فروش را در بین خودروهای هاچ بک ایران دارد. این خودرو حتی پس از گذشت سال ها توانسته طرفداران خود را حفظ کند. یکی از تیپ های موجود در بازار که توسط ایران خودرو در خط تولید قرار دارد ۲۰۶ تیپ ۲ می باشد.

پژو ۲۰۶ امروزه در تمامی انواع خود که در بازار موجود است قیمت ثابتی دارد. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در هفته گذشته تغییری نکرده است. این خودرو در سال ۱۴۰۱ آرام ترین روزها را از نظر قیمتی سپری می کند.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر مدل ۱۴۰۱ ۲۹۷ میلیون تومان قیمت دارد. قیمت امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۱ در بازار ۳۵۵ میلیون تومان است.

به گزارش کماپپرس، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر در مدل های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ نیز در بازار موجود است، خریدارانی که خودروی صفر می خواهند و در عین حال به فکر پس انداز هستند، اغلب به سراغ این دو مدل از خودروهای ۲۰۶ تیپ ۲ می روند. .

امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر مدل ۱۴۰۰ با قیمت ۲۸۶ میلیون تومان در بازار است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر مدل ۲۰۱۹ سی دی پلیر و سنسور عقب نیز با قیمت ۲۷۶ تومان موجود است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ دست دوم

با توجه به بی بند و باری قیمت خودروها در بازار ایران در سال های اخیر، بسیاری از خریداران خودرو توانایی مالی خرید خودروی جدید را ندارند. همین موضوع باعث شده تا بازار خرید و فروش خودروهای دست دوم بسیار داغ باشد.

با نگاهی به سایت های فروش خودروهای دست دوم متوجه می شوید که خرید و فروش پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده نیز در بازار خودرو طرفداران زیادی دارد.

پژو ۲۰۶ کارکرده تیپ ۲ مدل ۲۰۱۹ با ۴۳ هزار کیلومتر کارکرد به قیمت ۲۵۸ میلیون تومان درج شده است. ماشین دارای ۱۰ ماه بیمه است. بدون رنگ و از نظر موتوری کاملا محکم است.

پژو ۲۰۶ کارکرده تیپ ۲ مدل ۲۰۱۸ با ۴۲ هزار کیلومتر کارکرد به قیمت ۲۴۵ میلیون تومان به فروش می رسد. خدمات کامل خودرو انجام شد. تسمه تایم و پمپ آب یک هفته پیش تمدید شده و خودرو تا بهمن ماه بیمه است.

پژو ۲۰۶ کارکرده تیپ ۲ مدل ۲۰۱۵ با ۱۰۰ هزار کیلومتر کار امروز به قیمت ۲۲۰ میلیون تومان تبلیغ شد. به گفته مالک این خودرو، خودرو کاملا سرویس شده و لاستیک های خودرو نو هستند.

با مراجعه به سایت های فروش خودروهای دست دوم ۲۰۶ تیپ ۲ می توانید این خودرو را با قیمت زیر ۱۰۰ میلیون تومان پیدا کنید.

پژو ۲۰۶ کارکرده تیپ ۲ مدل ۱۳۸۲ با ۲۵۰ هزار کیلومتر کارکرد امروز در بازار ۹۴ میلیون تومان قیمت دارد. فروشنده اظهار داشت که این خودرو دارای ۸ ماه بیمه بوده و برای زیبایی آن کاملا رنگ آمیزی شده است.

انتهای پیام

مسعود جهاندیده

مربوط به: ایران خودروپژو

برای دسترسی سریعتر: