پوشاک “جهاد” رسانه ای گیلان / ادعاهای مستثنی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری مهر ، گروه استانی – بهرام قربانپور: وقتی در مورد جهاد صحبت می کنیم یاد دوران دفاع مقدس و جهاد می افتیم. ه ه سپس قربانی ، بخشش ، عشق و دانش را پیدا کرده و پر خواهیم شد.

اگر تا دیروز گروه قهرمانان ما برای دفاع از میهن اسلام ، عزت ، آب و خاک ، برای حفاظت از این مرز و بوم ، خط مقدم جبهه را پیش گرفته اند. گروه های امروز به نظر می رسد که در سلامت ، معیشت و اقتصاد جامعه نقش ایفا می کند. گویی این راه “جهاد ، ایثار و فداکاری” هرگز متوقف نشد.

با رمز رسانه باز کنید

جهاد و فداکاری میراث گرانبهایی هستند که هرگز از بین نمی روند. اما اگر تا دیروز پنجاه و چیست ها! مرحله اول امروز در هفتاد و هشتم و مقدس شد نادی ها! آنها لباس جهاد می پوشند. و در اینجا آداب و رسوم ، روشها و ویژگیهای ایرانی و اسلامی بودن وجود دارد.

امروزه جهادگران در بخش های مختلف در حال رشد هستند. و فعالیت های هر فرد به شیوه خود ارزشمند و ستودنی است. اما آنچه نقش جهادگر رسانه ای را پر رنگ تر می کند تأثیر و نقش رهبری آن است. ری این یک قشر اجتماعی است. رسانه ها همیشه مورد اعتماد و اعتماد مردم بوده اند. و مردم در بسیاری از موارد و مسائل به رسانه ها مراجعه کرده اند. بنابراین ، نقش گروه های جهادی در رسانه ها که در معرض مشکلات و مسائل قرار دارند و بالعکس مورد اعتماد عموم قرار گرفت نقش بی نظیری در حل مساوی وجود دارد.

رسانه یک راوی خستگی ناپذیر است.

رسانه ها و روزنامه نگاران در دوران بحران و شرایط سخت جامعه از دوران دفاع مقدس همراه بوده اند ، جایی که نقش رسانه ها در انتقال اخبار جنگ و حوادث جبهه دلگرم کننده بوده ، اخبار ، امید ، هشدارها و روایت ها را تشویق کرده است. به ری ه ه جبهه شگفت انگیز شفا و سلامتی است. در این شرایط سخت و حساس و خط اپیدمی بدنام کرونا را قطع کند. برادر به دیدار برادر کوچکتر خود نمی رود. ری این داستانها اینطور است. و گاهی روایات این عزیزان شاد و سرشار از خبرهای امید و شادی است. و گاهی بوی مرگ

گروه بسیج رسانه جهاد در استان گیلان علاوه بر رسیدگی به مسائل رسانه ای و خبری. و همچنین گزارش خبری و قصه گویی. خدمت کرده و در جهات مختلف جهاد شرکت کرده است

فراخوان بسیج رسانه ها در مناطق خطرناک گیلان

این گروهها با قرار گرفتن در محله های آسیب پذیر و ایجاد محتوا از درد و دل و پرورش مشکلات عمومی و گسترش آن ، پای مأموران و مراقبین این محله ها را باز کرده اند و در بیشتر موارد می توانند ادعا کنند. ری در حالی که رسانه های آنها برای ساکنان این محله ها امید و انگیزه ایجاد می کند. به حل بسیاری از مشکلات منطقه کمک خواهد کرد. و آنها تا زمانی که برآورده نشوند به پیگیری این خواسته ها و پیگیری ها ادامه خواهند داد. و رسالت واقعی رسانه ها باید در گروه های آسیب پذیر باشد. محله ها و در بطن جامعه مردم احاطه شده اند

گروه جهادی بسیج رسانه گیلان به لطف منوی رهبر معظم انقلاب که به تولید داخلی توجه دارد و از گروه های تأثیرگذار اجتماعی حمایت می کند ، وارد واحد تولیدی استان شده است. قابلیت ها و محصولات این واحدها و برخلاف رسانه ها ، با دندانهای مسلح دشمن قصد تیره و تیره نمودن فضای کشور را داشتند. آنها امیدهای خود را در راس جامعه قرار داده اند. و بذر امید را در قلب او بکارید بسیاری از واحدهای تولیدی منفعل در استان به دلیل وجود گروه جهادی بسیج رسانه و پیگیری مجدد رسانه ها به چرخه تولید بازگشته یا در حال بازگشت به این چرخه هستند.

یکی دیگر از مشارکتهای زیبا و قدرتمند گروه جهاد رسانه ای ، مشارکت اعضای این گروه در فعالیتهای خیریه مانند گردهمایی است. بیاور و توزیع مواد مصرفی سوگند به آب سوگند روح و همچنین نحوه آزادی غیر عمد زندانیان جنایتکار. که نشان دهنده روحیه بسیجی و رسانه های جهادی استان گیلان است.

سازماندهی 100 روزنامه نگار در گروه جهادی بسیج رسانه

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به فعالیت 13 گروه جهادی در بسیج رسانه در استان ، عمده فعالیت جهادگران را شمارش مشکلات عنوان کرد. نشان دهنده مشکل و نیاز وظیفه مسئولان است که آنها را حذف کنند.

مهدی پارسا با بیان اینکه به دلیل اقدامات موثر در فعالیت های سپاه و بسیج که نیاز به پوشش رسانه ای داشت ، گفت: در زمان شیوع ویروس کرونا خبرنگاران بسیجی ، فعالیتهای خبری بسیار ارزشمندی در زمینه اطلاع رسانی انجام دادند. اخبار ، اطلاع رسانی و انتشار اخبار مربوط به کرونا ، که نقش بسزایی در افزایش آگاهی مردم از این بیماری دارد.

V نقش و اهمیت گروه های جهادی بسیج مهم و مهم رسانه است. وی به نقش و اهمیت گروه های جهادی در بسیج رسانه ها اشاره کرد و گفت: بیش از 100 روزنامه نگار و فعال سایبری در این جهادگران سازماندهی شده اند. این نشان دهنده اقدامات رسانه ها است و تولید محتوا و محصولات رسانه ای مانند اخبار ، مصاحبه ها ، عکس ها ، یادداشت ها ، گزارش ها ، تصاویر و کلیپ ها می تواند به حل برخی مسائل کمک کند.

پارسا به ابعاد گسترده فعالیت های جهادی بسیج رسانه ها اشاره کرد و گفت: علاوه بر فعالیت های رسانه ای ، کمک به فقرا و ارائه بسته های معیشتی ، بهداشتی و فرهنگی نیز از جمله فعالیتهایی است که گروه های جهادی بسیج شده توسط رسانه ها انجام می دهند.

وی ادامه داد: در جریان فعالیت های گروه جهادی بسیج رسانه گیلان که با هدف انعکاس مسائل و مشکلات و فعالیت های انجام شده توسط سپاه و بسیج تأسیس شد ، بیش از 800 رویداد رسانه ای در رسانه ها منتشر یا افتتاح نشده است. به

رئیس بسیج رسانه گیلان با اشاره به محرومیت ، محرومیت و همدلی با آسیب پذیری ها از اهداف اصلی گروه بسیج جهادی عنوان کرد و افزود: گروه رسانه ای جهادی ابتدا در اوایل سال جاری تاسیس شد. توسط سازمان بسیج رسانه گیلان و ثبت شده در سامانه جهادگران اطلس ، به جهاد مختلف بپیوندید گروهها و کلاسهای بسیج

پارسا با معرفی 22 منطقه کم برخوردار و آسیب پذیر در حومه استان گیلان توسط معاون اجتماعی استاندار برای استفاده از قدس گیلان ، گفت: عدم حضور رسانه ها در این مناطق به فعالیت خود ادامه می دهد. جهاد بعدی آنها گروهی برای بسیج رسانه ها بین مناطق

به گفته وی ، حضور گروه جهادی بسیج در مناطق کم درآمد و در معرض خطر حومه شهر ، به ویژه در مرکز استان گیلان و در کلان شهر رشت این امکان را برای روزنامه نگاران و اعضای این جهادگران فراهم آورد تا با تهیه و تولید اخبار محرومیت و جراحات ، به قلب و حرفه مردم این مناطق گوش دهند و پای مسئولان درگیر در منطقه را باز کنند.

لباس ها

تبلور روح طرد شدن توسط گروه جهادی بسیج رسانه.

سرپرست گروه جهادی رسانه شهید کوچک زاده سیاهکل در گفتگو با خبرنگار مهر ، درباره جایگاه رسانه ها در ابعاد مختلف اظهار کرد: از گذشته تا به امروز ، رسانه ها و اخبار مورد توجه بشر است و امروزه یکی از آثار است. گذارترین دوره این یک ابزار برای راهنمایی مردم است.

هانیه از خدا می ترسد و می گوید بسیج چاجراه تاتیابا آه تو وی در ادامه آن را انسانی کرد ، ادامه داد: نامگذاری یک گروه رسانه ای جهادی به نام شهید حافظ حرم ، حامد کجک زاده ، روحیه آن را بالا برده است.

گروه جهادی شهید کوچک زاده سیاهکل با اشاره به رویکرد محرومیت و توجه به نقاط ضعیف جامعه گفت: سپاه و بسیج دارای روح طرد هستند و این روح در جامعه با اقدامات جهادی ها. “

خداپرست به تاثیر حرکت جهادی رسانه های اجتماعی اشاره کرد و گفت: اهداء مخارج زندگی به فقرا توزیع اقلام سالم و توزیع چرخ دستی های خرید برای شهدا یکی از مهمترین اقدامات گروه جهادی رسانه شهید کوچک زاده سیاهکل است که می تواند گام های ارزنده ای بردارد.

او ادامه داد: “گروه های جهادی بهترین مرکز برای ارائه کمک هستند. اگر از هر جهت حمایت شوند. ” قیمت سبیل خدا روی مردم است.

مدیر گروه جهاد رسانه ای سیاهکل ، درباره نقش م theseثر این گروه ها در حل مشکلات مردم گفت: «گروه های جهادی به دلیل حضورشان در میان مردم و شنیدن درد و دل آنها. اکثر مشکلات را لمس کرده و دریافت کنید گامی دلسوزانه تر برای حل این مشکلات است. “

کوتپارات در مورد مشکلات و نگرانی های روستاییان گفت ، نگران نباشید. مندی برخی از مقامات بر امور روستایی تمرکز کردند و تمرکز خود را بر روستاها محدود کردند. این امر این مناطق را مورد توجه جهادگران قرار می دهد.

وی دیدگاه اهالی روستا درباره جهادی را امیدوار کننده خواند. و افزود: جهادگران روحیه امید و شادی را در روستا ریخته اند.

دو مرد روس را برای ساختن خانه برای فقرا آماده کنید

مسئول گروه جهادی بسیج رسانه فومن در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: گروه جهادی رسانه فعالیت خود را با پویش “مهربانی” با هدف کمک به آسیب پذیران در آغاز شیوع ویروس کرونا آغاز کرد.

الهام حیدری با اشاره به توانایی خیران در رفع نیازهای افراد نیازمند گفت: با کمک خیران و اصحاب رسانه و روزنامه نگاران. ما یک مهریه کامل برای دو جوان روسی تهیه کرده ایم.

وی هشدار داد: تهیه لباس برای نوزادان خانواده های آسیب پذیر. تهیه لوازم خانگی مانند پنکه ، تلویزیون و فرش با استفاده از خیریه های خیریه برای خانواده های نیازمند. مانند سایر اقدامات گروه شهید جهاد رسانه فومن

رهبر جهادگران شهدای رسانه فومن ، نقش اعتمادسازی در این گروه ها در جامعه را بیان کرد و گفت: “اعتماد مردم به جهادگران کافی است. و این اعتماد عمومی یک سرمایه بزرگ برای است حرکت خوب برای حل گره “

حیدری در مورد نقش رسانه ها در توضیح مشکلات مردم مطالبه می کند ری رسانه های حل مشکل نیاز ری رسانه ها در حال حل این معما هستند. م effectiveثر دانست و گفت گروه جهاد رسانه ای علاوه بر حل مشکلات طبقات شکننده جامعه ، مشکلات و دغدغه های مردم را مطرح کنید r است.

وی افزود: با توجه به اینکه اعضای گروه جهاد از بطن جامعه و از خود مردم سرچشمه می گیرند و به طور طبیعی برای کمک به مردم آمده اند. نقش آنها در حل مشکلات گروه های کم درآمد جامعه بسیار مثر خواهد بود. “

گروه جهادی رسانه فومن از ایجاد واحد مسکونی برای افرادی که توسط گروه جهادی خارج شده اند خبر داد و گفت: این گروه جهادی با کمک جهادگران در حال ساخت یک واحد مسکونی برای فقرا است. که موفقیت فیزیکی است ، 60 درصد پیشرفت ، بیش از 70 میلیون تن هزینه شده است.

لباس ها

بسیج رسانه پیشگام شمارش مشکلات مردم است.

رئیس گروه رسانه ای جهاد املش وی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فعالیتهای اصلی این گروه اظهار داشت: ارائه محصولات رسانه ای با محوریت طرد برای گروه رسانه شهید جهادی در اولویت قرار دارد. آوینی است.

حامد محمد علیزاده گفت که برای شمردن وی گفت: “ما پیشگامان حل مشکل کمبود هستیم.” ری ما انجام می دهیم.

وی از ساخت مسکن برای فقرا در روستاهای محروم گروه جهادی خبر داد. و افزود: با کمک خیریه های شهید رسانه و تمرکز بر جهادگران آوینی، خانه ای برای فقرا در روستا کاجیت با ارزش و کارایی بالا ساخته شده است.

اتحاد جهادگران برای دستیابی به اهداف مشترک

رهبر گروه ایران مهر پویان جهادی در گفتگو با خبرنگاران مهر اظهار داشت: گروه جهادی. ماهارانا ایران سالهاست با هدف پوشش کمبودها در رسانه ها و شناسایی گروههای محروم و کم درآمد با تمرکز بر سرپرستان خانوار و زنان بی سرپرست کار می کند.

سمیرا بخشی لالمی گفت محرومیت اساسی در کار جهادگران است. ماهارانا وی گفت ایران به عنوان بخشی از اقدامات ارزشمند گروه جهادی ، اهدا کننده صدها کمک هزینه زندگی فصلی بود.

وی ادامه داد: حضور رسانه ها و روزنامه نگاران در بین مردم و شنیدن دردها و دلها و تأملات آنها شاید بهترین و ارزشمندترین حرکت برای مردم باشد.

مدیر گروه جهادی رسانه ماهارانا ایران بر وحدت و اتحاد جهادگران با یکدیگر برای حل مشکل تأکید می کند: اتحاد ، اتحاد و دلسوزی جهادی ها منجر به گشایش کار و تسریع در اقدامات خودخواهانه دیگران می شود.

وقتی نوبت به دامنه فعالیتهای جهادی در بخشهای مختلف می رسد باکی گفت “جهادگران می توانند با کمک متقابل گام های بزرگتری بردارند و برنامه های توسعه را برای از بین بردن کمیابی مردم مدیریت کنند.”

او از روح رحمت و خود خواه ایرانیان و به ویژه کیلانی ها افزودند: با علاقه giri بسیاری از مشکلات معیشتی و اقتصادی جامعه با ظرفیت خیرین حول محور جهاد قابل حل است.

دیدگاهتان را بنویسید