پوتو ، نامزد ریاست جمهوری فرانسه پلیس ادعا می کند که سالانه 15 جوان را می کشد.


حزب جدید ضد سرمایه داری (NDD) نامزد Poutou ، که اخیراً در تلویزیون عمومی France Info به آن اشاره شد. به خشونت پلیس بیانیه ای در این مورد صادر کرده است.

پلیس محله هر سال او تا 15 جوان را کشت. پوتو مدعی شد: “بله ، خشونت پلیس ، قتل پلیس وجود دارد ، ما می توانیم[چرا]ترور ، قتل ، تصادف یا دفاع از خود صحبت کنیم. ما این را می دانیم و می بینیم. وقتی ما فعال هستیم پلیس از ما محافظت نکرد ما مورد حمله قرار گرفته ایم. ”از این عبارت استفاده کنید.

پوتو با توجه به اینکه پلیس نیز به مردم حمله می کند ، گفت: “دست چند نفر بریده شده است؟ صورت آنها آسیب دیده بود. و علی رغم آن زندانی شدند او هیچ کاری انجام نداد ، “او پرسید.

وزیر کشور فرانسه ، جرالد دارمانین ، در بیانیه ای در حساب توئیتر خود اظهارات پوتو را توهین آمیز به پلیس دانست. و اعلام کرد که علیه پوتو شکایت خواهد کرد. برای حفظ افتخار پلیس از طرف وزارت

پوتو در دور اول انتخابات ریاست جمهوری 2017 ، 0.83 درصد آرا را به دست آورد.

افزایش خشونت پلیس علیه معترضان و افراد با قومیت های مختلف در مناطق حومه در سال های اخیر مورد انتقاد سازمان های حقوق بشری و کارشناسان داخلی قرار گرفته است.

دور اول انتخابات 10 آوریل است.

اولین دور انتخابات ریاست جمهوری که سال آینده در فرانسه برگزار می شود در 10 آوریل برگزار می شود.

در صورتی که هر متقاضی در دور اول اکثریت را دریافت نکند دو نامزد با بیشترین رای در دور دوم که در 24 آوریل برگزار می شود رقابت خواهند کرد. نامزدهای انتخاب شده برای این فینال به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شوند.

اخبار ارائه شده به اعضا از طریق سیستم جریان خبری AA (HAS) در وب سایت Anadolu Agency به طور خلاصه منتشر می شود. لطفا جهت درخواست عضویت تماس بگیرید.دیدگاهتان را بنویسید