پلیس فلوریدا اعلام کرد که وجود دارد “عجیب” در مورد برایان لاندری


پلیس فلوریدا اعلام کرد که سعی کرد بریان لاندری را قبل از فرار در جریان تحقیقات در مورد ناپدید شدن گابی پتیتو تحت نظر داشته باشد – اما اعتراف کرد که وجود دارد. بسیاری از “عجیب و غریب” هنگامی که به پرونده او می آید.

“ما از ابتدا گفتیم که چیزهای عجیب زیادی در اینجا وجود دارد. بسیاری از چیزها منطقی نیستند. ”سخنگوی اداره پلیس بندر شمالی. جاش تیلور به NewsNation گفت.به

“منظور من این است که پسرت آنجاست آنها اکنون دوشنبه صحبت می کنند. تا در این مورد در روز جمعه گزارش دهد. تیلور در مصاحبه ای در روز جمعه گفت: “چیزهای عجیب زیادی در آنجا وجود دارد.”

لاندرومات 23 ساله ماه گذشته از خانه خانواده اش در نورث پورت ناپدید شد. پس از آنکه والدینش ادعا کردند که او در منطقه 2500 هکتاری کارلتون رزرو ، که مقامات از 18 سپتامبر در جستجوی آن بودند ، پیاده روی می کرده است.

والدین او ، کریس و روبرتا لاندری ، به پلیس گفتند که پسرشان در 14 سپتامبر خانه را ترک کرد ، اما آنها سه روز منتظر ماندند تا علیرغم رسوایی پیرامون وی ، وی را مفقودالاثر اعلام کنند.

هفته گذشته ، استیون برتولینو ، وکیل خانواده در بیانیه ای گفت که لباسشویی گمراه شده است و گفت برایان در 13 سپتامبر از خانه خارج شد.

از برایان خواسته شد در مورد ناپدید شدن پتیتو در سفر بین المللی این زوج مورد بازجویی قرار گیرد-اما وکیل گرفت و از همکاری امتناع کرد.

برایان لاندری ماه گذشته از خانه بندر شمالی خانواده اش ناپدید شد.
اینستاگرام

برایان در اول سپتامبر بدون دوست دخترش 22 ساله به خانه بازگشت ، تقریباً سه هفته قبل از پیدا شدن جسد پتیتو در اردوگاهی در وایومینگ در 19 سپتامبر.

از آن به بعد پلیس همچنین به دلیل فرار برایان ، یکی از ذینفعان پرونده ، مورد انتقاد قرار گرفته است. اما تیلور اصرار داشت که پلیس کاری را که می تواند انجام دهد.

“آنچه من قصد دارم بگویم این است ما هر آنچه را که می توانیم بر اساس قانون و شرایط موجود در آن زمان انجام می دهیم. “

وقتی از او پرسیدند آیا فکر می کند لباسشویی هنوز زنده است؟ تیلور پاسخ داد: “ممکن است.”

او گفت: “من فکر می کنم اگر او چنین بود ، تعجب آور نخواهد بود.” “اگر اینطور نبود ، من را شگفت زده نمی کرد.”دیدگاهتان را بنویسید