پس از مصدومیت جونز بارکلی ، غول ها به کابوی ها باختند


آرلینگتون ، تگزاس – کتک خوردن و کتک خوردن راهی برای گذراندن بعد از ظهر آخر هفته نیست. اما غول های بدشانس در جلوگیری از ضرب و شتم و شکست روز یکشنبه ناتوان بودند.

آنها وحشتناک به نظر می رسند که ساکون بارکلی ، مدافع دانیل جونز و دریافت کننده کنی گلاد به زمین رفتند و نیمه اول ناتوان کننده را در ورزشگاه AT&T با قدرت کامل ترک کردند. غول ها باید کابوی ها را شکست دهند. با گناه خود در لباس های پاره آنها در یک باخت 44 بر 20 عقب ماندند که بار دیگر فصل آنها را در آستانه بی ربطی قرار داد.

این یک رویداد فوق العاده خطرناک برای غول هایی بود که 1-4 سقوط کردند و با نگرانی زیادی به اشتباه بازیکنان برتر خود حمله کردند.

غول ها بارکلی را در میانه راه در کوارتر اول با آسیب مچ پا از دست دادند. و جونز را در کوارتر دوم بر اثر ضربه مغزی از دست داد. هنگامی که او پس از توقف بی نتیجه از خط یک حیاط دالاس غافلگیر شد ، غولها تمام نیمه دوم را بدون گالادی ، که از ناحیه زانو آسیب دید ، بازی کردند.

همانطور که جونز به پاهای او نگاه می کرد و به کمک احتیاج داشت تا بلند شود و خود را بر روی واگن قرار دهد تا از زمین خارج شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که این بازیکن 24 ساله در هفته 6 در دسترس باشد و تا زمان دریافت مجوز پزشکی برای بازگشت ، در پروتکل ضربه مغزی حضور خواهد داشت. به نظر می رسد آسیب مچ پای چپ بارکلی به دلیل پیچ خوردگی کم است. این یک آسیب جدی برای بازیکنانی است که بعد از جراحی ترمیمی زانو وارد فرم می شوند.

دنیل جونز یکی از سه ستاره تیم غول پیکر بود که در شکست روز یکشنبه مقابل کابوی ها دچار آسیب دیدگی شد.
گتی ایماژ

لحظاتی بعد از اجبار جونز ، دوونتا بوکر از مایک گلنون یک ضرب و شتم گرفت و به منطقه انتهایی پرید و به نحوی غول ها را در 10 بر 10 کشاند ، اگرچه آنها نتوانستند از پس بازی بر بیایند. اما نتوانست جلوی حملات قدرتمند دالاس را بگیرد. و نمی تواند تهدید چندانی با مایک گلنون پشتیبان در دفاع مرکزی و تعداد زیادی سلاح تهاجمی در حالت آماده به کار کند.

داک پرسکات سه تاچ تاون برای کابوی ها (4-1) پرداخت و ازکیل الیوت بیش از 100 یارد دوید تا 93،476 نفر را خوشحال کند.

دیدن بازیکنان تهاجمی آنها از زمین بیرون کشیده شده بود برای غول ها. این واقعیت که آنها تا مدتی گیر کرده بودند ، ستودنی بود. اما در پایان سفری بی نتیجه دیگر به مکانی که همچنان آنها را آزار می دهد.

تروی آیکمن ، تحلیلگر فاکس و مدافع سابق کابوی ، غول ها را عصبانی کرد و هفته گذشته به غول ها گفت. “اما در کلاس دالاس نیست ، اما حقیقت درد دارد. و اینطور نیست که آیکمن چیزی بگوید که مردم نمی دانستند یا حداقل در مورد این دو حق رای شک داشتند.

این پنجمین باخت پیاپی برای غول ها در فوتبال کاخ دیدنی جری جونز است و تفاوت بین دو رقیب NFC East را نشان می دهد. آیا واقعا کابوی ها یک کلاس دسته هستند؟ غول؟ آنها سرانجام در لشگری که پر از تیم های باکیفیت نبود تنها بودند.

بارکلی بعد از اینکه برای قایقرانی پرید پایین رفت و رفت. برخورد با گالادی و به طرز ناخوشایندی به پای جردن لوئیس مدافع دالاس افتاد. مچ پای چپ بارکلی شکسته شد. بلافاصله متورم شد و او به سرعت قطع شد.

در اواخر کوارتر دوم ، جونز ، از خط یک حیاط دالاس ، تلاش کرد تا جابریل کاکس و شونزی گلدستون خط دفاعی را در گوشه سمت چپ قسمت پایانی منطقه شکست دهد. جونز گرفتار شد و ضربه ای از کلاه ایمنی کاکس را متحمل شد. جونز هنگام تلاش برای ایستادن پایین رفت و تقریباً زمین خورد. او به تعادل خود نرسید و واگن بیرون آمد تا او را بردارد.

یک نقطه روشن برای غول های مهاجم: تازه کار کادریوس تونی ، که 10 پاس برای 189 یارد انجام داد اما در کوارتر چهارم به دلیل ضربه مشت اخراج شد.

اگرچه جونز سالم است اما این به روزهای بد گذشته برمی گردد. تا زمانی که جونز زمان زیادی برای انجام کاری در کیفی که به سرعت در حال فروپاشی است نداشته باشد. او شش ضربه اول خود را از دست داد – برخلاف نحوه بریدن و برش قدیسین در هفته گذشته. اولین ارتباط جونز پس از آن صورت گرفت که او از هر اونس ورزش خود برای فرار از فشار زیاد و شلیک در عمق زمین استفاده کرد. با شکست تونی آنتونی براون 43 یارد از کرنر عقب بود که منجر به ضربه گراهام گانو شد تا غولها را در فاصله 10-3 به تساوی برساند.

مدافع خط خارجی لورنزو کارتر فصل گذشته عضله همسترینگ خود را در ساختمان پاره کرد. و او در بازگشت بسیار عالی بازی کرده است. با انحراف Prescott گذشته در اولین سری Cowboys و سپس عجله برای رهگیری. خط دفاعی غول ها شروع به شکستن کرد اما قوی بود. تا سی دی بره توسط جیمز برادبری ، گوشه کناری در 49 حیاط حریف اجرا شد تا اوایل کوارتر دوم با نتیجه 10 بر صفر کابوی ها را رهبری کند.

بعد از اینکه غولها کشیدند کابوی ها امتیاز را به عماری رسانده اند. کوپر در نیمه اول 17 بر 10 پیش بیفتد آنها بازی را با رانندگی 98 یاردی به رختخواب کشاندند که با لمس 13 یاردی الیوت با 7:34 دقیقه دیگر به پایان رسید. کابوی ها در دو دقیقه پایانی پس از بوکر یک گل زمینی و 6 پیک به ثمر رساندند. گذر حیاط از گلنون.

دیدگاهتان را بنویسید