پزشکان از رد اطلاعات غلط COVID-19 ناامید شده اند.سلامت بیماران کووید -19 به سرعت در بیمارستانی در میشیگان سقوط کرد. اما او تشخیص پزشک نداشت. حتی اگر سطح اکسیژن به طور خطرناکی پایین باشد اما مرد واکسینه نشده فکر نمی کرد که آنقدر مریض باشد. او آنقدر از سیاست بیمارستان عصبانی بود که همسرش ممنوع الخروج شد و او را تهدید کرد که از ساختمان بیرون خواهد رفت.

وی گفت: “متیو ترانسکی” در پاسخ خود تردید نکرد: “می توانید بروید ، اما قبل از سوار شدن در اتومبیل خواهید مرد.”

چنین تبادلاتی برای کادر پزشکی که از انکار و اطلاعات غلط COVID-19 خسته شده اند ، امری عادی شده است. این منجر به افزایش سریع درمان بیماران واکسینه نشده در طول دوره دلتا شد.

آسوشیتدپرس از شش پزشک از سراسر کشور خواسته است تا انواع اطلاعات غلط و انکارهایی را که روزانه با آنها روبرو می شوند ، شرح دهند. و نحوه واکنش آنها به این اطلاعات

آنها این وضعیت را با درخواست های مداوم برای تجویز انگل دامپزشکی ایورمکتین تشدید کردند ، در حالی که بیماران وقتی به پزشکان فریاد می زدند که به آنها می گویند این یک درمان بی خطر کرونا نیست ، فریاد می زنند. به عنوان مثال ، در رسانه های اجتماعی ، یک پزشک در ایلینوی که به او گفت میکروچیپ در کاشته شده است واکسن به عنوان بخشی از ترفند برای تسخیر DNA افراد ، پزشکان در لوئیزیانا از روشی برای فهرست بندی مواد تشکیل دهنده Twinkies در بیماران خود استفاده کردند. برای یادآوری کسانی که در مورد ساخت واکسن ها شک دارند ، محصولات روزمره حاوی افزودنی های بی خطر زیادی هستند که هیچکس واقعاً آنها را درک نمی کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=IbjJXlnGg_Q

در اینجا داستان آنها آمده است:

پزشکان لوئیزیانا: ‘نگاه کردن به فیس بوک را متوقف کنید’

وقتی بیمار به دکتر وینسنت می گوید شاو می گوید آنها نیازی به واکسن COVID-19 ندارند. زیرا نمی دانم چه چیزی وارد بدن می شود او لیستی از مواد اولیه Twinkie را تهیه کرد.

شاو ، پزشک خانواده در باتون روژ ، لوئیزیانا ، می گوید: “به پشت بسته نگاه کنید ، به من بگویید ، می توانید همه چیز را در پشت بسته تلفظ کنید. چون من مدرک شیمی دارم من هنوز نمی دانم آن چیست. ”

او اغلب بیماران را می شنود که می گویند تحقیقات کافی در مورد واکسن انجام نداده اند. توسعه دهندگان واکسن تکالیف خود را انجام داده اند.

سپس توضیحات مربوطه وجود دارد: “آنها یک ردیاب می پوشند و من را به یک آهن ربا تبدیل می کنند.”

توضیح دیگری او را بی حرف گذاشت: “بیماران نمی فهمند چرا این را رایگان دریافت می کنند. زیرا بشریت به خودی خود بد است و مردم بد هستند و هیچکس اجازه هیچ کاری را نمی دهد. بنابراین ، طبیعت خوب انسانی وجود ندارد. و من راهی برای بازگشت از آن ندارم. “

افرادی که علائم خفیفی دارند اغلب اصرار دارند که از ایمنی طبیعی برخوردارند. “او به شما می گوید که سوپرمن یا سوپر زن نیستید.”

به گفته وی ، یکی از بزرگترین مشکلات ، رسانه های اجتماعی است. بسیاری از بیماران این را در مورد تصمیم خود برای عدم واکسیناسیون در فیس بوک مشاهده کردند. این ایده جرقه ای را در مورد بسیاری از آمریکاییانی که از دانشکده پزشکی دانشگاه فیس بوک مدرک دریافت کرده اند ایجاد کرده است.

“من می گویم ،” نه ، نه ، نه ، نه ، “سرم را تکان دادم ،” نه ، نه ، این درست نیست ، نه ، نه ، بس کن ، بس کن ، فقط نگاه کردن به فیس بوک را متوقف کن. “

دکتر دالاس: متعجب از اینکه اعتبار خود را در مورد بیماران ضد واکسیناسیون از دست داده است

دکتر استو کافمن از بیمارانش خواست به او بگویند که از عوارض جانبی واکسن می ترسند. آنها به فرایند تأیید مقررات بی اعتماد هستند و نگرانی های اثبات نشده ای مبنی بر اینکه واکسن به باروری آسیب می رساند ، ابراز می کنند. او گفت غیر منتظره ترین چیزی که کسی به او گفته این است که “واکسن mRNA واقعاً سمی” وجود دارد ، شایعه ای بی اساس که به صورت آنلاین منتشر شده است.

او از پاسخ گیج شده بود.

“اگر زخم گلوله ، زخم چاقو یا حمله قلبی دارید. او می گوید: “شما می خواهید مرا در بخش اورژانس ببینید ،” اما به محض اینکه صحبت در مورد واکسن ها شروع شد ، من اعتبارم را از دست دادم. “

او گفت که کلید غلبه بر تردیدها در یافتن منبع است. او گفت وقتی مردم با نگرانی های باروری به سراغ او می آیند. او می تواند به تحقیقات خاصی اشاره کند که نشان می دهد واکسن ها بی خطر هستند و مشکلات آنها بی اساس است.

اما او گفت هیچ امیدی برای تغییر نظر کسانی که فکر می کردند واکسن سمی است ، وجود ندارد. “من نمی توانم چیزی را به شما نشان دهم که شما را ناامن می کند.”

و فکر می کند می تواند نظر مردم را در مورد واکسن تغییر دهد. اگر بتوانند او را تعویض کنند تا در حالی که از کنار تخت بیمار می گذشت و در حال مرگ بود تغییر کند. تقریباً همه آنها واکسینه نشده بودند.

کنتاکی: دیدگاه های سیاسی پس از تشخیص تمرکز واضحی دارند.

اخیراً دکتر رایان استانتون یک بیمار داشت که مکالمه را شروع کرد و گفت: “من از هیچ ویروس چینی نمی ترسم.” از آن زمان به بعد ، او می دانست که با سیاست صبورانه و تصورات غلط در مورد ویروس دست و پنجه نرم می کند.

استانتون افرادی مانند الکس جونز ، نظریه پرداز توطئه راست افراطی را مقصر می داند. که اطلاعات غلطی را در بین بیمارانش ریشه دواند. در میان آنها یک واکسن متشکل از سلول های جنین وجود دارد. دیگری گفت “این یک واقعیت ساده است. که واکسن ها میلیون ها نفر را کشتند. “

او گفت: “در واقع ، این نمی تواند اشتباه تر باشد.”

تماشای آن سخت است ، به خصوص پس از زندگی در مراحل اولیه. در بدترین شیفت پاییز گذشته یک بیمار خانه سالمندان آمده است. نزدیک مرگ ماهها بود که خانواده اش را ندیده بود. مأموران او را به بیرون به محل آمبولانس بردند. برای خداحافظی بستگان او از فاصله 20 پا ، او از این صحنه عکس گرفت تا بتواند وحشت را به خاطر آورد.

بعد از رسیدن واکسن امید وجود دارد. اما بعداً یک نوع دلتا و واکسیناسیون کندتر انجام شد.

“در واقع من را شگفت زده می کند که بسیاری از مردم می ترسند. نظریه های توطئه در مورد واکسن ها و به خدا وفادار خواهد بود تا همه چیز را امتحان کند. از جمله داروهای دامپزشکی برای بهبود علائم “، استانتون گفت.

داروهای تنفسی میشیگان: پست فیس بوک با بیان ناراحتی

برای ترونسکی ، پاسخ واکسن به حدی شدید بود که او در فیس بوک به توصیف کینه ای که هر روز در بیمارستان بوومونت در تروی میشیگان با آن روبرو می شود ، پرداخت. این پست هشت برخورد در دو روز گذشته را ذکر کرد. بیماران COVID-19 دلیل عدم دریافت واکسن یا ادعاهای درمانی اثبات نشده را توضیح دهید.

مثال شماره 5 یک بیمار است که می گوید ترجیح می دهد بمیرد تا واکسینه شود. پاسخ ترونسکی: “ممکن است به خواسته خود برسید.”

او بارها داستان هایی در مورد واکسن های کاذب شنیده بود ، آنها می گفتند که ثابت نشده است. و این فقط یک آزمایش است در حالی که حقیقت نیست. دیگران به او گفتند واکسن است “انتخاب شخصی و دولت نباید به من بگوید چکار کنم.” او همچنین از بیماران می گوید که آنها بسیار مریض هستند. و نمی خواهند عوارض جانبی واکسن را به خطر بیندازند یکی از مادران جوان به او گفت که به دلیل شیردهی واکسینه نشده است. اگرچه متخصص اطفال و متخصص زنان و زایمان به او توصیه کرد که در امان باشد. او مجبور شد در بیمارستان بستری شود. اما سرانجام مورد اصابت گلوله قرار گرفت

با این حال ، خشم دیگران از ارائه دهندگان خدمات درمانی متوقف شد. برخی تهدید کرده اند که در صورت عدم دریافت نسخه ایورمکتین که دامپزشکان اغلب برای از بین بردن کرم ها و انگل ها از آن استفاده می کنند ، وکیل خواهند گرفت. این دارو می تواند عوارض جانبی خطرناکی ایجاد کند. و هیچ مدرکی مبنی بر کمک این دارو در درمان ویروس کرونا وجود ندارد.

او تخمین می زند که او از 100 بیمار فوت شده از زمان شیوع بیماری مراقبت کرده است. از جمله مردی که تهدید به خروج از بیمارستان کرد

پزشک خانواده ایلینوی: ردیابی اطلاعات غلط به کتاب مقدس نیکی میناژ

دکتر کارل لمبرت اطلاعات غلط زیادی از بیماران خود شنیده است. برخی از آنها از تفسیر کتاب مقدس آمده است. برخی از آنها از خواننده رپ نیکی میناژ هستند.

برخی از آنها درباره نظریه های توطئه اینترنتی مانند تراشه های موجود در واکسن ها هستند. تا کنترل DNA آنها را در دست بگیرند

یک پزشک خانواده در شیکاگو گفت: “علمی غیرممکن است.” او همچنین از بیماران می گوید واکسن سیستم ایمنی بدن را ضعیف می کند. او پاسخ داد: “ایمونولوژی 101. واکسن ها به سیستم ایمنی شما کمک می کند.”

او به تازگی پیامهای زیادی از بیمارانی دریافت کرده است که نگران آسیب بیضه هایشان هستند – شایعاتی که او در نهایت به دنبال توییتی دروغین از میناژ است که ادعا می کند واکسن باعث آسیب بیضه شده است.

“و من می گفتم:” این عجیب است. مربیگری ساده بسیار شگفت انگیز. چیزهای زیادی وجود داشت که فکر نمی کردم مجبور باشم انجام دهم. ”

او گفت که برخی از اطلاعات غلط از منبر ارسال شده است. “این خوب نیست یا چیزی در آن وجود دارد که شما را مشخص می کند” ، که اشاره ای به آیات مکاشفه در مورد “علامت جانور” که برخی مسیحیان ادعا می کنند واکسینه نشده است.

“تقریباً ترس وجود دارد … و گفتن ،” سلام ، اگر این کار را می کنید شاید شما مانند مسیحیان آنطور که باید صادق نیستید. “

اگرچه به طور کلی بیماران فقط می خواهند منتظر بمانند. که او را از توسعه سریع واکسن ها ناراحت کرد. اما او به آنها هشدار داد “لطفاً سعی نکنید منتظر شیوع بیماری باشید. طاعون غلبه خواهد کرد. “

گفت کارش این است “تخریب آنچه مردم می شنوند” به س questionsالات آنها پاسخ می دهد و به آنها اطمینان می دهد واکسن ها درست مثل بچه های ما کار می کنند. “

به تازگی ، او خوش شانس بوده است که نظر خود را تغییر داده است. “من یک بیمار دارم که ممکن است چهار ماه پیش بگوید ،” شما وقت خود را تلف می کنید ، دکتر لمبرت ، من نمی خواهم صحبت شما را در مورد آن بشنوم “، و آنها برمی گردند و می گویند ،” سلام ، شما میدونی چیه؟ اخبار را تماشا می کنم من چیزی دیده ام فکر کنم آماده ام. ‘

پزشکان یوتا: ترس از عوارض جانبی ، ترس از مرگ

وقتی دکتر الیزابت میدلتون با بیماران COVID-19 صحبت می کند در مورد اینکه چرا واکسینه نشده اند آنها اغلب ترس از عوارض جانبی را برطرف می کنند. اما هر چه بیشتر بیمار می شوند ترس متفاوت بود.

“آنها دارای ویژگی های افسردگی در مورد آنها هستند ‘اوه خدای من این برای من اتفاق می افتد من باید واکسینه می شدم. “

او اغلب می شنید که واکسن ها خیلی سریع توسعه می یابند. او با تعجب گفت: “تو کی هستی که درباره سرعت علم قضاوت کنی؟”

طرز فکر برخی از بیماران که ناامید کننده است این است که پشت دستور واکسیناسیون “دستور کار محرمانه” وجود دارد.

بیمار به او می گوید: “اگر همه ما را مجبور به انجام این کار کنند یا همه از ما بخواهند باید مشکلی پیش بیاید.” “و پاسخ من این است آنها از شما می خواهند که این کار را انجام دهید زیرا ما در شرایط اضطراری هستیم. این یک اپیدمی است این یک بحران ملی و بین المللی است. به همین دلیل ما آن را تحت فشار قرار دادیم. “

دسترسی به بیماران و خانواده های آنها به عنوان او سعی می کند با فشار بیش از حد واکسن ، رابطه بیمار و پزشک را مختل نکند. اما اغلب ، افرادی که از دستگاه های تنفسی استفاده می کنند نیازی به قانع شدن ندارند.

“آنها شبیه هستند به همه بگویید که باید واکسینه شوند. من می خواهم با خانواده ام تماس بگیرم آنها باید واکسینه شوند. “

دیدگاهتان را بنویسید