پرواز اضطراری هوایی به موقع جان دو مصدوم سوخته الموت را نجات داد


به گزارش فارس از قزوین، سهیل سلطانی رئیس مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی اظهار داشت: صبح امروز در تماسی با مرکز ارتباطات فوریت های پزشکی قزوین برای نجات جان ۶۰ سال کمک خواستیم. یک مرد ۶۰ ساله و مردی که دچار انفجار پیک نیک شده بودند به مرکز ارتباطات فوریت های پزشکی قزوین گزارش شدند.

وی افزود: بلافاصله به دلیل عدم دسترسی به زمین برای محل حادثه در اطراف روستا وتراورژانس هوایی قزوین به محل حادثه اعزام شد.

سلطانی خاطرنشان کرد: با توجه به آدرس اعلام شده و وضعیت حاد مصدوم که قرار بود در اسرع وقت به بیمارستان رجایی اعزام شوند، برای نجات جان بیمار اورژانس هوایی درخواست شد.

ادامه: با یک فداکاری قوی پرواز با اورژانس هوایی و حضور اورژانس هوایی در محل مورد نظر، کارشناسان اورژانس قزوین بر بالین مصدومان حاضر شدند و پس از مصدوم شدن دو مصدوم، درمان زن و مرد ۶۰ ساله ای را که ۳۰ درصد دچار سوختگی شده بودند، آغاز کردند. به اورژانس هوایی قزوین منتقل شد. پ هلیکوپترهای اورژانس به بیمارستان استان منتقل شدند.

رئیس مرکز مدیریت فوریت های پزشکی و فوریت های پزشکی گفت: مجروحان پس از آن با آمبولانس به پایگاه منتقل شدند. مینودر به بیمارستان رجایی منتقل شدند که خوشبختانه با اقدام به موقع کارشناسان اورژانس جان بیماران نجات یافت.

پایان پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید