پرنتیس مادن دامپزشک فلوریدا به دلیل سوء استفاده از سگ به زندان محکوم شد. ذخیره پورنوگرافی کودکان.


دامپزشک فلوریدا روز جمعه به نزدیک به 22 سال زندان فدرال محکوم شد. پایگاه ویدیویی از آزار جنسی سگ ها و جمع آوری پورنوگرافی کودکان ضبط کرد.

پرنتیس مادن 40 ساله پس از اعتراف به جرم خود در ماه جولای به 272 ماه زندان محکوم شد. به اتهام کودک آزاری و خشونت علیه حیوانات دفتر دادستانی کل آمریکا منطقه جنوبی فلوریدا اعلام کرد

دادستان ها گفتند که دامپزشک بیمار فیلم شخصی خود از فعالیت جنسی سگ را تهیه کرده و آن را در چت های آنلاین با دیگر افراد بد به اشتراک گذاشته است. بازرسان این فیلم را نگران کننده دانستند. مثل گپ زدن در مورد حیوانات وحشی با تلفن همراهش.

مدن همچنین از طریق نرم افزار به اشتراک گذاری فایل Dropbox به پورنو بچه ها دسترسی پیدا کرد ، که به گفته دادستان هزاران پرونده ترسناک را در حساب خود ذخیره کرده است. و رسانه های اجتماعی که اغلب در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان صحبت می کند

مادن ویدئویی مزاحم را در یک گپ آنلاین به اشتراک گذاشت.
بیمارستان حیوانات مراقبت از دست

بر اساس اسناد دادگاه ، ماموران امنیت داخلی در 24 فوریه به خانه وی حمله کردند و پرونده هایی را پیدا کردند که مدن آن را “آزار جنسی علیه حیوانات و کودکان” توصیف کرده بود و همچنین عکس ها و فیلم های متعددی که حیات وحش را به تصویر می کشید.

یک فروشگاه محلی گزارش داد که مادن در ماه مارس به دلیل ضبط ویدئو از حیات وحش در حالی که مدیر پزشکی بیمارستان حیوانات مراقبت از دست در Aventura بود ، دستگیر شد. به گفته دادستان ، این ویدئو نشان می دهد که سوء استفاده در بیمارستان دامپزشکی رخ می دهد.

بیمارستان حیوانات مراقبت از دستها گفت که آنها از اظهارات علیه مدن در بیانیه ای به NBC 6 میامی پس از دستگیری مارس “شوکه” شده اند.

در آن زمان بیمارستان حیوانات گفت: “تیم حقوقی ما و همه اعضای خانواده دست های مراقبتی هر آنچه در توان ما باشد برای کمک به اجرای قانون و تسهیل تحقیقات و تعقیب و گریز انجام خواهند داد.”

دیدگاهتان را بنویسید