پذیرش سرپرستی ۱۰ هزار کودک بی سرپرست از یکی از صنایع هرمزگان


به گزارش خبرگزاری فارس، بندرعباس، مدیرکل کمیته آزادسازی امام خمینی (ره) استان هرمزگان با حضور در شرکت فولاد هرمزگان از فعالیت های مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان تقدیر و تشکر کرد. این شرکت در انجام مسئولیت های اجتماعی خود و به عنوان بزرگترین حامی گروه های آسیب دیده تحت حمایت کمیته امداد در استان است.

در این دیدار جلیل تراهی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان ضمن تشکر از مدیر عامل فولاد هرمزگان در پذیرش ایتام کمیته مددکاری گفت: شرکت فولاد هرمزگان دارای امکانات بسیار زیادی است. رونق اقتصادی خوبی در زمینه های مختلف داشته و فعالیت های این شرکت گسترش یافته است. نگاه طولانی و عمیق مدیرعامل این شرکت به مسئولیت های اجتماعی با تاکید بر آشکارسازی مشکلات جامعه به ویژه ایتام تحت حمایت کمیته امداد ارزشی دو چندان دارد.

وی افزود: خوشبختانه با آمدن مدیرعامل جدید فولاد هرمزگان رویکرد این شرکت به مسئولیت های اجتماعی به کلی تغییر کرده و این شرکت به یکی از صنایع پیشرو در عمل به مسئولیت های اجتماعی تبدیل شده است. فولاد هرمزگان با قبول سرپرستی ۱۰ هزار کودک بزرگترین حامی ایتام در استان هرمزگان محسوب می شود.

همچنین عطاءالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: فولاد هرمزگان با اعتقاد به مسئولیت های اجتماعی به بهترین نحو ممکن برای این موضوع به ویژه محرومیت زدایی از استان هرمزگان گام برداشته است. بنابراین برای پیشنهاد شرکت در ابتدا پنج هزار نفر را تحت پوشش قرار دادیم که با تصویب مجمع این تعداد به ۱۰ هزار نفر رسید. همچنین فولاد هرمزگان برای رفع مشکلات دو موسسه خیریه اقداماتی انجام داد.

انتهای پیام/ ۳۷۲۸
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید