پدر برایان لاندری ، کریس ، به جستجوی پسر فراری می پیوندد: وکیل


انتظار می رود پدر برایان لاندری مخفیگاه را ترک کرده و به مقامات در پیگیری عظیم پسرش پناهندگی بپیوندد. وکیل خانواده گفت

نیروی انتظامی روز چهارشنبه از کریس لاندری کمک گرفت – و پدر با خوشحالی موافقت کرد. استیون برتولینو ، وکیل دادگستری گفت ، اگرچه او بخشی از جستجوی امروز نبود.

هنوز مشخص نیست که پدر چه زمانی شروع به کمک می کند.

اداره پلیس بندر شمالی به طور فعال از درخواست کمک از کریس لاندری خودداری کرده است ، اما برتولینو اصرار داشت که “سازمان اجرای قانون” به کمک خانواده نیاز دارد و پیشنهاد کرد که این می تواند درخواست FBI باشد.

FBI بلافاصله درخواست اظهار نظر را پس نداد.

والدین برایان معتقد بودند که پسر آنها در محدوده 25000 هکتاری کارلتون رزرو در شهرستان ساراسوتا ، فلوریدا قرار دارد. طبق گزارشات ، وی در 13 سپتامبر به پیاده روی رفت و هرگز به خانه بندر شمالی خود بازنگشت.

برایان لاندری یکی از علاقه مندان به مرگ دوست دخترش گابی پتیتو است.
اینستاگرام

“از آنجا که منطقه حفاظت شده برای عموم بسته است بنابراین کریس نتوانست برایان را در تنها جایی پیدا کند که کریس و روبرتا معتقد بودند برایان می تواند باشد. “برتولینو در بیانیه ای برای The Post گفت.

والدین برایان رفتار نادرستی داشتند. از زمانی که پسر ناپدید شد در خانه پنهان شد.

به گفته برتولینو ، والدین لاندری به طور علنی از پسر خود درخواست تسلیم نمی کنند زیرا معتقد بودند که او در یک بیابان دور افتاده است.

برتولینو گفت: “والدین باور نمی کنند که اخبار را به هر شکل تماشا می کنند.”

“آنها معتقد بودند که او در منطقه حفاظت شده یا نوع دیگری از زمین های بایر است. اگر او منطقه حفاظتی را ترک کند بنابراین ، اظهار نظر عمومی و تحقیقات کامل لزوماً به نفع آنها نیست. “

برتولینو همچنین روز چهارشنبه فاش کرد که والدین لاندری ، کریس 62 ساله و روبرتا 55 ساله ، بین 4 تا 5 ساعت در جستجوی پسر خود در 13 سپتامبر صرف کردند ، چهار روز قبل از اینکه وی را مفقودالاثر اعلام کنند.

این اتفاق یک روز پس از آن رخ داد که والدین لباسشویی داستان نحوه آخرین باری که پسرشان را دیدند تغییر دادند. آنها ادعا می کنند آخرین باری که او برای پیاده روی از خانه خارج شد دوشنبه 13 سپتامبر بود ، نه سه شنبه 14 سپتامبر ، همانطور که در ابتدا ادعا می کردند.

برایان ، 23 ساله ، تنها فردی است که به ناپدید شدن دوست دخترش کشته شده ، 22 ساله ، گابی پتیتو علاقه مند است.

او زودتر از سفر زوجین در 1 سپتامبر در خارج از کشور بدون پتیتو به خانه بازگشت. مقامات فدرال در وایومینگ در 23 سپتامبر دستور دستگیری لباسشویی را به اتهام کلاهبرداری با استفاده از کارت نقدی پتیتو صادر کردند.

نیروی انتظامی در 21 سپتامبر 2021 لباس های شسته شده را در رزرو کارلتون در ونیز فلوریدا جستجو می کند.
نیروی انتظامی در 21 سپتامبر 2021 لباس های شسته شده را در رزرو کارلتون در ونیز فلوریدا جستجو می کند.
آندریا ملندز/اخبار روزانه ناپل از طریق AP
یادبود جایی که جسد گبی پتیتو در جنگل ملی پیدا شد  Bridger-Teton در وایومینگ
یادبود جایی که جسد گبی پتیتو در جنگل ملی پیدا شد Bridger-Teton در وایومینگ
Bradley J. Boner/Jackson Hole News & Guide via AP

گزارش شد که پتیتو در 11 سپتامبر مفقود شده بود و جسد او در 19 سپتامبر در یک کمپ دور افتاده در جنگل ملی پیدا شد. Bridger-Teton در وایومینگ ، جایی که پزشکی قانونی مرگ او را قتل بعدی اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید