پخش جریانی یا رد شدن؟


آیا یک کمدی مدرن برای جذب مخاطب باید یک شوخی نیم دقیقه ای داشته باشد؟ ما فکر نمی کنیم برخی از بهترین کمدی های چند دهه گذشته شخصیت محور بوده اند. به زمانی که فکر می کردیم فکر کنید تد لاسو سرگرم کننده است ، اما خنده دار نیست؟ پس چگونه اتفاق افتاد؟ به عنوان یک موفقیت بزرگ ، اپل روی یک کمدی شخصیت محور دیگر سرمایه گذاری کرده است که در کشوری خارج از ایالات متحده اتفاق می افتد. آیا موفقیت مشابهی خواهد داشت؟

آکاپولکو: پخش جریانی یا رد شدن؟

شوت باز: مردی در حیاط زیبای خود “مالیبو ، کالیفرنیا امروز” به اقیانوس نگاه می کند.

جوهر: مکسیمو گالاردو (یوجنیو دربز) یک پدرخوانده خودساخته است. اما او هیچگاه آغاز فروتنانه خود را در بزرگ شدن در آکاپولکو ، مکزیک فراموش نکرد. هنگامی که نوه اش هوگو (رافائل آلخاندرو) برای یک “سورپرایز بزرگ” به مناسبت تولدش می آید ، مکسیمو تصمیم می گیرد داستان نحوه رسیدن به آنجا را تعریف کند. هوگو کمی ناامید است. اما او گوش می داد. مکسیمو داستان را تأیید کرد. “ارزشش بیشتر از پول است”

در کودکی در آکاپولکو ، جایی که مکسیمو برای نجات مادر و خواهر بیوه خود شتافت ، دون پابلو بونیلا (دامین آلکازار) ، پسر خیابانی سابق از محله را دید. و تحسین کرد که او در Las Colinas ، یک تفریحگاه اختصاصی در یک شهر تفریحی بزرگ ، کار کرد. سالها بعد ، در سال 1984 ، نوجوان Máximo (Enrique Arrizon) در اولین روز خود در ایستگاه اتوبوس است ، اما Memo (Fernando Ca Garza) ، دوست نزدیک او به او گفت لاس کالیناس در حال استخدام است. وقتی مصاحبه شد ، مکسیمو وارد دفتر دون پابلو شد و در مورد ملاقات با او در کودکی گفت. و او را متقاعد کرد که آنجا را به اندازه دون پابلو دوست دارد.

او به عنوان پسر کابانی استخدام شد. اما بدون کمک کارگران سایه به او مامور شد. اساسا وظیفه این است که به هر چیزی که این مهمانان برجسته می خواهند برسند. پیش بینی نیازهای آنها و بالاتر از همه احتیاط به گفته چاد (Chord Overstreet) ، که کارکنان استخر را اداره می کند ، قضاوت مهمترین چیزی است که هر کسی که در لاس کالیناس کار می کند باید داشته باشد.

هنگامی که یکی از دوستان صاحب تفرجگاه دایان دیویس (جسیکا کالینز) از او می خواهد که برای آنها علف هرز بیاورد ، مکسیمو نمی داند آن را از کجا پیدا کند. او سرانجام با رئیس Memo در لباسشویی مذاکره کرد و گردنبند پدرش را معامله کرد. فقط برای تماشای تکان خوردن او شاید این شغل رویایی نبود که مکسیمو در ذهن داشت. یک راهنمایی 200 دلاری از دوست دایان روز بعد به آرامش ذهن او کمک کرد.

چند روز اولش هم خوب بود. او با جولیا (کامیلا پرز) ، سرپرست میزبانی که او را می ستاید ، ملاقات می کند و یک نسخه از آن را به جین ایر می دهد.یک مشکل: او دوست دختر چاد است.مشکل دیگر: چاد پسر دایان است.

آکاپولکو
تصویر: Apple TV+

به چه عملکردی فکر می کنید؟ آکاپولکو من خیلی مکزیکی هستم. بلوط قرمز، با برخی از زمان تلنویسی از بتی زشت خوب پخش شود

فناوری ما: آکاپولکوایجاد شده توسط آستین وینسبرگ ، ادواردو سیسنروس و جیسون شومان ، با یک شوخی شما را زیر و رو نمی کند. طنز بیشتر شخصیت محور و ظریف است. اما وقتی خنده دار است طنز نیز بسیار خنده دار است. اما همچنین خود را به یک داستان شیرین در مورد نحوه برخورد مکسیمو با لاس کالیناس و بالا آمدن از پله ها تبدیل می کند.

بهترین بخش در این مورد این است که تصویر ایده آل او در این اقامتگاه بلافاصله در معرض آزمایش قرار می گیرد وقتی که مجبور است برای جلب رضایت مهمانان بزرگ خود را به خطر اندازد. بعد از اولین روز سخت مکسیمو پرسید که آیا او از نظر تناسب اندام مناسب است ، اما دان پابلو تاکید کرد که او هرگز از وقت و فداکاری که باید برای کار در آنجا انجام دهد پشیمان نیست و مکسیمو نیز.

وینسبرگ ، سیسنروس و شومان دنیایی را ایجاد کرده اند که دور مکسیمو جوان را بسیار خوب احاطه کرده است ، از جولیا گرفته تا سارا (خواهر سرمایه دار دیوانه رجینا رینوسو) تا دایان و چاد تا دون پابلو ، و بیشتر. آنها می توانند بروند و داستان بگویند. و تقریباً از همان ابتدا شخصیت ها را به اندازه کافی برای ایجاد طنز شخصیت محور معرفی کرده اند. آنها سعی نکردند با تماشاگران شوخی کنند. آنها می خواهند که ما شخصیت ها را بشناسیم و در حین راه پیدا کردن با آنها بخندیم. این تفرجگاه

صحنه تفرجگاه آنقدر رنگارنگ و باشکوه است که تقریباً یک شخصیت اضافه شده است. اینجا قرار است بهشت ​​دهه 80 میلادی باشد که پر از چراغ های نئون است. این خواننده “تعطیلات” را به زبان اسپانیایی می خواند تا مشتریان را خوشحال کند. فقط دیدن استراحتگاه ها و مکان های ساحلی بیشتر ما را تماشا می کند. اما عملکرد Derbez به عنوان Máximo بزرگتر ، Arrizon جوان. و دیگر بازیگران هیچ مشکلی برای جذب ما وجود نداشت.

جنسیت و پوست: ندارد.

عکس های جدا کننده: وقتی مکسیمو دید که واقعاً چاد کیست ، به میمو گفت که او اینقدر چاد را مسخره می کند: “این یک دوست واقعی نیست ،” یادداشت به Máximo می گوید که آنها در اسپورت نمی توانند اسپانیایی صحبت کنند.

ستاره خواب: کامیلا پرز در نقش جولیا برای این داستان مهم خواهد بود ، زیرا مکسیمو همیشه مراقب او خواهد بود. و به احتمال زیاد وسوسه می شود با بچه های محلی برود. حتی اگر به هیچ الهام بخشی کمک نکند. در زندگی او

پل خلبان-خط خط: هیچ کدام نمی توانیم پیدا کنیم

تماس ما: آن را جریان دهید آکاپولکو این کمدی به هیچ وجه کلیدی نیست ، اما داستان شخصیت محور شما را به خود جذب می کند. به خصوص که شخصیت ها بسیار خوب نوشته شده و تصویرسازی شده اند.

جوئل کلر (joelkeller) در مورد غذا ، سرگرمی ، فرزندپروری و فناوری می نویسد ، اما خودش را گول نمی زند. او طرفدار تلویزیون است. نوشته های وی در نیویورک تایمز ، اسلیت ، سالن ، RollingStone.com، VanityFair.com، Fast Company و جاهای دیگر

جریان آکاپولکو در Apple TV+دیدگاهتان را بنویسید