«پاتوق فیلم کوتاه» فضایی جنایی و طنز به خود می گیرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هفتمین دوره از فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه دوشنبه ۳۰ خردادماه با نمایش ۴ فیلم کوتاه برگزار می شود.

در هفتمین جلسه از فصل هفتم پاتوق به همت انجمن فیلم جوانان ایران، فیلم کوتاه «تحریک پذیری» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمتی، «پرتاب ناگهانی فیل» به کارگردانی نازنین چیت ساز، «ضد شوک» نمایش داده شد. به نویسندگی و کارگردانی عادل تبریزی و انیمیشن کوتاه «خالی» به نویسندگی و کارگردانی هدیه عطائیان ساخته خواهد شد.

در این مراسم سیدامیر جاوید منتقد سینما به عنوان کارشناس ویژه هفتمین جلسه پس از نمایش آثار در کنار کارگردانان نمایش داده شده می نشیند و به صورت حرفه ای آثار را تحلیل می کند.

این برنامه توسط مصطفی ساجدی اجرا می شود.

فیلم کوتاه «بی نظمی» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمتی در ژانر «جنایی – پلیسی» با بازی مهدی حسینی نیا به تهیه کنندگی مشترک سمانه بهزادپور و میلاد کفایی ساخته شد.

نازنین چیت ساز «پرتاب ناگهانی فیل» را در ژانر «ملودرام» کارگردانی کرد.

«ضد شوک» در قالب طنز اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی عادل تبریزی به تهیه کنندگی عادل تبریزی و میلاد طاری تولید شد.

نویسندگی و کارگردانی انیمیشن کوتاه «جای خالی» نیز هدیه عطاییان در ژانر ملودرام است و این اثر توسط انجمن فیلم جوانان اهواز تولید شده است.

هفتمین نشست از فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه دوشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۵ در پردیس سینمایی چارسو سالن شماره ۶ برگزار می شود و نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی را در بر می گیرد.

حضور برای تمامی علاقه مندان آزاد و رایگان است.