وقتی جهاد اسلامی تهدید می کند باید جدی گرفته شود – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، رسانه های صهیونیستی به تفسیر برخی تحلیلگران این رژیم مبنی بر ادامه تنش در مرزهای غزه به دلیل ترس از واکنش جنبش جهاد اسلامی پرداختند. پس از آن دستگیری بسام السعدی رهبران ارشد این جنبش توسط نظامیان صهیونیست منتشر شد.

بر اساس این گزارش، شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی از بازداشت مرزهای غزه خبر داد بسام السعدی یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی همچنان با تنش مواجه است.

تحلیلگر مسائل عربی شبکه ۱۳ تلویزیون صهیونیستی گفت: جهاد اسلامی به آنچه می خواست رسید زیرا می توان دیدن اسرائیل از موشک هایی که شلیک می شود می ترسد.

«و هیلرتحلیلگر امور نظامی این شبکه همچنین گفت: وقتی جهاد اسلامی تهدید می کند باید جدی گرفته شود.

شبکه از جانب رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که هشدار نسبت به عملیات جهاد اسلامی برای نهادهای امنیتی نظامی این رژیم همچنان قوی و دائمی است.

لازم به ذکر است که گردان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به این دستگیری واکنش نشان دادند. بسام السعدی وی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی بهای جنایت و حماقت خود را برای دستگیری این رهبر جهاد اسلامی خواهد پرداخت.

گردان های قدس افزود: رزمندگان وی با رشادت در مقابل نیروهای صهیونیست ایستادند و نبردهای سختی بین آنها در گرفت که در نتیجه یک رزمنده به شهادت رسید.

همزمان ارتش رژیم صهیونیستی از ترس واکنش نیروهای مقاومت فلسطین به دستگیری یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی در نزدیکی مرزهای نوار غزه به حالت آماده باش درآمده است. خوب او رسید

بر همین اساس روزنامه صهیونیستی یدیعوت رژیم غذایی او نوشت: حالت آماده خوب کامل در جنوب به دلیل نگرانی از واکنش نیروهای فلسطینی به دستگیری بسام السعدی توسط رهبران جهاد اسلامی ادامه دارد.