وضعیت بورس ۲۱ مرداد ۱۴۰۱/ صعود و نزول شاخص کل ادامه دارد


شاخص بورس امروز با ۷ هزار و ۳۳۸ واحد افزایش نسبت به دیروز به رقم یک میلیون و ۴۳۷ هزار واحد رسید. شاخص کل هم وزن با ۳ هزار و ۴۶۶ واحد افزایش نسبت به روز گذشته در رقم ۳۸۴ هزار و ۵۵ واحد متوقف شد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپپرس، ارزش کل معاملات امروز بورس نسبت به دیروز با ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش همراه شد و به ۲ هزار میلیارد تومان رسید. امروز پول واقعی از بورس خارج شد به طوری که پول واقعی بازار ۸۰ هزار میلیارد تومان از پول خود را از این بخش گرفت. امروز پتروشیمی پردیس، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی صنایع مس ایران و ایران خودرو بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

به گفته کارشناسان، شرایط امروز بازار سرمایه نسبت به دیروز امیدوارکننده بود اما نمی توان درباره بازگشت ناگهانی آن اظهار نظر کرد. به طور کلی وضعیت بازار در روزهای آینده به ورود نقدینگی و بهبود مسائل مربوط به این بخش بستگی دارد. اگر اهالی واقعی بازار بخواهند نقدینگی بیشتری از این بخش خارج کنند، نمی توان به بهبود آن خوش بین بود. در حال حاضر بسیاری از سهام در جایگاه ارزشمندی قرار دارند و شرایط خوبی برای خرید وجود دارد.

اطلاعات کلی:

نماد تماوند را بشناسید

شرکت سرمایه گذاری تامین سرمایه دماوند با نماد تماوند در بازار دوم فرابورس حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۳ هزار و ۴۹۳ میلیارد تومان می رسد. شرکت های مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا، سهام خصوصی، گسترش صنعت تور ایران، سهام خصوصی، سرمایه گذاری معادن و فلزات تابشی، سهام خصوصی، زرین سرمایه گذاری پرشیا، سهام خصوصی، سرمایه الگوریتم گروه خدمات بازار، سهام خصوصی، سهامداران عمده بسیاری هستند. .

انتهای پیام

مربوط به: تامین سرمایه دماوندموجودی

برای دسترسی سریعتر: