وضعیت بورس در ۱ تیر ۱۴۰۱ / شاخص کل در اولین روز تابستان کاهش یافت


بازار سهام نیز امروز افت کرد و به پایین ترین سطح خود در هشت روز گذشته رسید. در حال حاضر شاخص کل بورس نسبت به روز گذشته ۶ هزار و ۲۳۳ واحد کاهش یافته و به مرز یک میلیون و ۵۳۳ هزار و ۳۹۸ واحد رسیده است. شاخص کل هم وزن با ۴۲۲ هزار و ۲۹۵ واحد کاهش نسبت به روز گذشته در محدوده ۲۰ هزار و ۶۷۱ واحد قرار دارد.

برای دسترسی سریعتر به آخرین اخبار بازار سهام اینستاگرام Comapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپرس، امروز نمادهای «میدکو»، «خانواده» و «فولاد» بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش کل معاملات بورس امروز به ۷ میلیارد و ۸۲۱ میلیون تومان رسیده است. امروز ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی منفی شده و ۳۶۱ میلیارد تومان پول واقعی از بورس خارج شده است. بیشترین خروج پول واقعی مربوط به سهام شرکت بیمه پاساس بود. پس از آن نمادهای «تفارس» و «فولاد» بیشترین خروجی واقعی پول را داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

این در حالی است که به گفته برخی کارشناسان بازار سرمایه، وضعیت بورس در تابستان متعادل تر خواهد بود. امین آذریان، کارشناس اقتصادی در گفت وگو با تسنیم، با توجه به روند معاملات برجام و تاثیر آن بر دلار و همچنین زمان برگزاری و تقسیم سود، احتمالاً وضعیت بازار سهام متعادل تر خواهد بود. آذریان در واقع معتقد است در تابستان بازدهی شاخص کل بیشتر از معادل بوده و وضعیت بازار سرمایه نسبتاً بهتر خواهد بود.

اطلاعات کلی:

Bepas را بشناسید

بیمه پاسارگاد با نماد پاس در بازار دوم فرابورس حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم ۱۵۳ هزار و ۸۵۵ میلیارد تومان است. گروه بانک پاسارگاد، سهامی عام، توسعه مدیریت پارس حافظ، سهامی خاص و شمرات آوران شایسته، سهامی خاص، سهامداران عمده بسپاس هستند.

انتهای پیام/

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: