وضعیت امروز بازار ارزهای دیجیتال + قیمت بیت کوین در ۲ نوامبر ۱۴۰۱


بیت کوین به نزول خود تا مرز ۱۹۰۰۰ دلار ادامه می دهد. قیمت بیت کوین امروز ۱۷۰ دلار دیگر نسبت به روز گذشته کاهش یافت و به مرز ۱۹ هزار و ۲۹۳ دلار رسید.

برای دسترسی سریع تر به داغ ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتال، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، صرافی بیت کوین در چند هفته اخیر باعث شده تا فعالان بازار ارزهای دیجیتال خسته شوند و سود چندانی کسب نکنند. بر اساس گزارش های موجود اکثر فعالان یا خرید کرده اند و منتظر افزایش قیمت دیگری هستند و یا منتظر کاهش نرخ فعلی و خرید در آن شرایط هستند. اما قیمت بیت کوین هنوز در بلاتکلیفی است.

در واقع به نظر می رسد که این ارز رمزپایه معروف هیچ تمایلی به کاهش ندارد و هیچ اهرمی برای ادامه رشد قیمت آن وجود ندارد. این وضعیت همچنان ادامه دارد و به نظر می رسد شرایط خاصی برای تغییر قیمت بیت کوین وجود ندارد. امروز ارزش بیت کوین در مقایسه با یک هفته قبل حدود ۱ درصد افزایش و ۰.۱ درصد افزایش یافت. ارزش معاملات بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ میلیارد دلار و ارزش بازار آن به ۳۶۷ میلیارد دلار رسید.

اخبار مرتبط را بخوانید:

امروز ارزش بازار ارزهای دیجیتال نیز با رشد ۱.۴ درصدی نسبت به روز گذشته به ۹۲۰ میلیارد دلار رسید. ارزش معاملات در این بازار تغییر محسوسی نداشت و در همان محدوده ۴۸ میلیارد دلاری باقی ماند. ارزش تراکنش های DeFi به ۲ میلیارد دلار و ارزش استیبل کوین ها به ۴۵ میلیارد دلار رسید.

مراحل خرید و فروش ارز دیجیتال در OK Exchange

افرادی که در این شرایط قصد خرید و فروش بیت کوین یا سایر ارزهای رمزنگاری شده را دارند باید برای این امر به یک مرکز معتبر مراجعه کنند. OK Exchange یک درگاه قابل اعتماد برای تجارت ارزهای دیجیتال است که در آن افراد می توانند به راحتی هر نوع ارز رمزنگاری شده را با تأیید هویت و شارژ کیف پول خود خریداری کنند.

مدت زمان ارسال انواع سکه به کیف پول داخلی کاربران بلافاصله و پس از خرید می باشد. لازم به ذکر است افرادی که قصد برداشت بیت کوین را دارند باید مراحل احراز هویت را انجام دهند. هزینه های سایت OK Exchange با سایر سایت ها بسته به خدمات و امنیت ارائه شده و ریسک معاملاتی مربوطه متفاوت است. هزینه دقیق هر بخش همیشه در فاکتور نشان داده می شود.

انتهای پیام

مربوط به: معاوضه باشه

برای دسترسی سریعتر: