وزارت امور خارجه دیوید فلانچ را به عنوان مدیرعامل و رئیس منصوب کرد! – آمادگی جسمانی


انجمن تناسب اندام پزشکی رئیس و مدیرعامل جدید را تعیین می کند

22 ژوئن 2021 – پاینهرست کارولینای شمالی: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است اعلام کند که دیوید فلنچ ، MBA ، FACHE ، FMFA رئیس و مدیرعامل جدید انجمن آمادگی جسمانی پزشکی (MFA) است ، یک سازمان عضویت حرفه ای که در سال 1991 برای کمک به مراکز بهداشتی و تناسب اندام که پزشکی را با هم ادغام می کند ، تأسیس شد. بالاترین پتانسیل

Flench بیش از 20 سال تجربه مدیریت در امکانات تناسب اندام پزشکی را به ارمغان می آورد. او دارای مدرک کارشناسی علوم ورزشی از دانشگاه ایالت اوهایو است. و MBA از دانشگاه فرانکلین وی در 15 سال گذشته در کمیته های مختلف MFA و در کمیته های مختلف MFA خدمت کرده است.

“از طرف کمیته اجرایی جنیفر لاووی ، عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و مدیر مزایای کارکنان در مراقبت های بهداشتی پیمونت گفت: هیئت مدیره هیجان زده است. برو ما می دانیم که این زمان مهمی برای صنعت و انجمن های ما است. و هیچ کس بهتر از رهبر نیست. “

به عنوان رئیس و مدیرعامل فرانسوی با اعضای شرکای MFA در صنعت همکاری نزدیک خواهد داشت. و اتحادهای استراتژیک برای رشد و تقویت سازمان فلانچ می گوید: “من مفتخرم که رهبری انجمنی را که در 20 سال گذشته عضو آن بوده ام ، داشته باشم.” شبکه سازی و گواهینامه MFA در طول دوران حرفه ای من. من اکنون این قدرت را دارم که سازمان را به سطح بعدی برسانم. آگاهی از مزایا و اهمیت تمرینات پزشکی در سالهای اخیر افزایش یافته است. ما بسیاری از باشگاه های بدنسازی را در سراسر کشور مشاهده کرده ایم که به دنبال گسترش خدمات درمانی خود با ارائه آمادگی جسمانی به اعضای انجمن آمادگی جسمانی پزشکی هستند. این در یک لحظه مهم در تاریخ است که منبع اصلی صنعت تناسب اندام پزشکی باشد. ” رئیس و مدیرعامل از زمان بازنشستگی باب بون ، رئیس سابق و مدیرعامل انجمن.

###

درباره انجمن تناسب اندام پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان حرفه ای غیرانتفاعی 501 (c) (6) است که ماموریت آن ارتقاء فرصت های توسعه و موفقیت در مراکز آمادگی جسمانی پزشکی یکپارچه است. ارائه خدمات استاندارد صنعت برنامه های آموزشی ، معیارها ، اقدامات نتیجه توسعه حرفه ای و فرصت های شبکه ای برای صنعت تناسب اندام پزشکی.

دیدگاهتان را بنویسید