ورزش برای تقویت بزرگ ، کوچک و سریع و م ofثر سینه زنان


اندازه سینه شما بسته به جنسیت ، بارداری و چربی بدن شما متفاوت است. وقتی بدن شما درصد چربی بدن را تغییر می دهد ، ابتدا متوجه این تغییرات در سینه های خود می شوید.
بسیاری از زنان برای بزرگ کردن یا سفت کردن سینه های خود تحت عمل جراحی قرار می گیرند. با این حال ، هنوز راههای متداولی برای افزایش یا کاهش میزان شیر وجود دارد. برای درک اینکه قفسه سینه تحت تأثیر ورزش قرار می گیرد ، باید بدن و شکل قفسه سینه خود را بشناسید و چگونه کل بدن شما تحت تأثیر ورزش قرار می گیرد.
از آنجا که هیچ عضله ای در قفسه سینه وجود ندارد و سینه فقط از سلول های چربی و غدد تشکیل شده است ، هیچ ورزشی نمی تواند سینه شما را رشد دهد ، اما ماهیچه هایی در زیر قفسه سینه وجود دارد که هنگام ورزش می توانند سینه های شما را بزرگ کنند. و محکم

به عنوان یک زن ، ممکن است بیش از حد نگران ظاهر سینه های خود باشید. برخی از زنان می خواهند سینه های خود را بزرگ کنند در حالی که برخی دیگر از کمردرد رنج می برند و مایلند سینه های خود را کوچک کنند. همچنین می تواند بر وضعیت ، اعتماد به نفس و جذابیت شما تأثیر بگذارد. برای کاهش یا افزایش اندازه سینه ، می توانید شیوه زندگی ، رژیم غذایی و داروهای خانگی را تغییر دهید. کاهش یا افزایش ورزش تنها درمان خانگی بی خطر و بدون درد است که از حریم خصوصی شما محافظت می کند و بر سلامت کلی شما تأثیر می گذارد. تنها چیزی که نیاز دارید یک قلب صادق و قلب و تلاش کافی برای رسیدن به هدف است. وقتی ورزش می کنید ، بدن شما کالری می سوزاند و عضله می سازد که می تواند منجر به تغییرات فیزیکی شود. بهتر است قبل از تلاش برای افزایش یا کاهش میزان شیر مشورت کنید. تخصص های ما در کلینیک تناسب اندام رازی امیدوارم در مورد شما ، آنها بهترین راه را به شما ارائه دهند. گرفتن مشاوره یا تعیین وقت با شماره صدا زدن.

ورزش باعث افزایش ورزش می شود


فشار دهید

با دراز کشیدن روی شکم شروع کنید ، پاهای خود را صاف کنید و دستان خود را روی زمین جلوی شانه های خود قرار دهید. به آرامی دست خود را بلند کنید تا در کف دست ها کشیده و متعادل شود. در صورت امکان پشت خود را صاف کنید. آرنج های خود را خم کرده و بدن خود را به سمت پایین بیاورید تا هم سطح با زمین باشد. سعی کنید سینه خود را روی زمین نگذارید. فعالیت را در دو ست 10 تایی تکرار کنید. می توانید با یا بدون لمس زمین روی زانوها شنا کنید.

فعالیت شنا را متوقف کنید

این اقدامات با ایستادن نزدیک به 60 سانتی متر از دیوار انجام می شود. دستان خود را روی سطح سینه روی دیوار قرار دهید. با استفاده از ماهیچه های قفسه سینه ، به آرامی به سمت دیوار خم شوید تا بینی شما به دیوار برخورد کند.

ضربات متقابل با دمبل

چوب را در هر دست بگیرید. زانوها را خم کرده و کف هر دو جفت را روی زمین قرار دهید. به این ترتیب انگشتان پا به جلو کشیده می شوند. آرنج های خود را خم کرده و در هر طرف بدن باز کنید تا کف دست ها و دمبل ها رو به جلو در برابر شانه ها قرار گیرند. مچ دست راست را به جلو بکشید و حلقه های وسط جعبه را جدا کنید ، سپس دست خود را عوض کنید.

پیاده روی روی تخته

کف دست های خود را روی زمین قرار دهید به طوری که مچ دستان زیر شانه ها قرار گرفته و بدن شما با سر و پاشنه پا آراسته شده باشد. پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید. دست راست و پای چپ را بلند کرده و همه آنها را 30 سانتی متر (یک قدم) به راست بکشید. پای راست و بازوی چپ را بلند کرده و هر دو را به راست بکشید. حرکت را بچرخانید ، دست چپ و پای راست را بالا بیاورید و به سمت راست بروید ، دست راست و پای چپ را بالا بیاورید و یک قدم به راست بروید. (باید به یاد داشته باشید که دست و پای مخالف را همزمان در یک جهت حرکت دهید). فقط کافی است دو مرحله را در هر طرف انجام دهید تا تکرار کامل شود.

مقاله اطلاع رسانی

صاف بنشینید و در هر دست بانداژ بگیرید (این تمرین را می توانید در شیب نیز انجام دهید). تا جایی که ممکن است دست ها را از بدن دور کنید. با استفاده از عضلات گردن ، وزنه را مستقیماً جلوی قفسه سینه قرار دهید. این عمل را برای سه ست 12 تایی تکرار کنید. همچنین ماشین هایی در باشگاه وجود دارند که مخصوص این عمل طراحی شده اند.

حرکت عمیق صندلی ها

روی صندلی بنشینید دستان خود را روی لبه صندلی و انگشتان پای خود را در برابر پاها قرار دهید. وزنه را روی دستان بگذارید و پاها را جلو بیاورید تا لگن جلوی صندلی قرار بگیرد. این نقطه شروع است. آرنج های خود را با زاویه 90 درجه خم کرده و باسن خود را پایین بیاورید تا شانه ها و آرنج های شما در یک راستا قرار بگیرند. برای بازگشت به موقعیت اولیه روی کف دست خود کلیک کنید. این تکرار

شانه را بچرخانید

روی شکم روی زمین دراز بکشید و دستان خود را مستقیماً در جلوی بدن خود قرار دهید و انگشتان خود را دراز کرده و کف دست ها را رو به پایین قرار دهید. در حالی که آرنج ها را از پشت می کشید ، شانه ها را به هم نزدیک کنید و قفسه سینه را از زمین بلند کنید. شانه ها را رها کنید تا عمل در کنترل کامل شود.

ورزش کمتر و سفت شدن قفسه سینه


تمرینات قدرتی و کاردیو

ورزش اغلب به زنان در سوزاندن چربی بدن از جمله شیر کمک می کند. هدف تمرینات قلبی و قدرتی برای از بین بردن قفسه سینه و چربی زیاد بدن است.

  • بر روی تمرینات قلبی با شدت کم تمرکز کنید زیرا اکثر زنان با سینه های بزرگ نمی توانند تمرینات با شدت بالا مانند دویدن یا پیاده روی سریع را انجام دهند. حداقل 5 روز در هفته تمرینات قلبی با شدت کم را با استفاده از وسایلی مانند تردمیل یا دوچرخه به مدت 45 دقیقه انجام دهید.
  • همچنین تمرینات خاصی که ماهیچه های قفسه سینه را تقویت کرده و اندازه قفسه سینه را کاهش می دهد. نمونه هایی از این موارد شنای معمولی و پرس دمبل است. آنها را در فعالیتهای مختلف انجام دهید و بین 8 تا 12 نمونه را در 2 یا 3 ست ، چند بار در هفته تمرین کنید.

هنگام ورزش ، همیشه به اندازه کافی ورزش کنید تا از باز شدن مجدد مثانه جلوگیری شود.

آموزش ورزش

فعالیت بدنی چربی بدن زن را سریعتر افزایش داده و چربی بدن را کاهش می دهد. هنگامی که یک زن شروع به سقط می کند ، سینه های خود به طور خودکار می افتند.

  • بالا رفتن از پله یک تمرین هوازی ساده است که یک زن می تواند هر روز انجام دهد.
  • سواری یکی دیگر از تمرینات ورزشی است.
  • پیاده روی سریع همچنین به سوزاندن چربی در سراسر بدن کمک می کند.
    مطمئن شوید که حداقل 4 یا 5 بار در هفته به مدت 30 دقیقه ورزش هوازی انجام می دهید.

شنا كردن

شنا ورزشی است که کارهای زیادی را می سوزاند که برای کسانی است که می خواهند بدن خود را به بهترین شکل ممکن تمرین دهند. شنا می تواند روی صورت و اندازه سینه زنان تأثیر بسزایی داشته باشد. این تمرین تمام بدن را ارضا می کند ، تمام چربی ها را می سوزاند ، بدن را لاغرتر و بلندتر می کند و ظاهر کوچکتر و قوی تری به فرد می بخشد. در شنا ، کاربر با دستان خود بسیار فعال است ، که باعث سوزاندن چربی در اطراف قفسه سینه می شود و باعث سفت و شل شدن آنها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید