واکنش مدافع استقلال به غیبت در جام جهانی


به گزارش خبرگزاری فارس، صالح حردانی درباره آخرین شرایط تیم فوتبال استقلال گفت: پیروزی استقلال در سوپرجام اتفاق خوبی بود. تنها جامی که جایش در نمایشگاه استقلال خالی بود، سوپرجام بود که خوشبختانه آن هم به دست آمد. بعد از این قهرمانی ارزشمند، تیم استراحت کرد و حالا دوباره تمرینات شروع شده و با انرژی تمرین می کنیم تا به آمادگی کامل برسیم.

مدافع استقلال درباره غیبتش در لیست نهایی تیم ملی برای بازی جام جهانی گفت، صحبت ها و شایعاتی در مورد غیبت من در لیست نهایی تیم ملی وجود داشت که می خواهم توضیح بدهم. چند بار به اردوی تیم ملی دعوت شدم اما اینکه در لیست نهایی نبودم نظر سرمربی تیم ملی است و به آن احترام می گذارم. همه بازیکنان می خواهند به تیم ملی برسند و من هم سعی کردم در جام جهانی مسافر باشم اما نشد و کاملا به نظر سرمربی تیم ملی احترام می گذارم.

وی افزود: من همیشه تابع نظر سرمربی هستم. ساپینتو و کادرفنی سخت کار می کنند و زمان زیادی را برای تیم صرف می کنند. اینکه در استقلال بازی کنم یا نه بستگی به نظر سرمربی دارد و کاملا به تصمیم او احترام می گذارم. من به عنوان یک بازیکن وظیفه دارم همیشه آماده باشم اما اینکه بازیکنی بازی کند یا نه در اختیار سرمربی تیم است و همیشه به نظر ساپینتو کاملا احترام می گذارم.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید