واکسیناسیون COVID با افزایش اختیارات کارکنان مدارس دولتی نیویورک افزایش می یابد


در این دوشنبه همه مقامات مدارس دولتی نیویورک باید اولین دوز واکسن COVID-19 خود را دریافت کنند ، که باعث افزایش بسیار زیادی از واکسیناسیون مربیان شده است. مقامات گفتند که در 10 روز گذشته 18000 کارمند واکسینه شده اند.

در حال حاضر ، 95 درصد از تقریبا 148000 کارمند در اداره آموزش و پرورش وزارت آموزش و پرورش حداقل یک بار اسلحه به دست آورده اند.

پس از اجرایی شدن دستور کارکنان مراقبت های بهداشتی در هفته گذشته ، شهر شاهد افزایش شدید واکسیناسیون بود. شهردار بیل دی بلاسیو در کنفرانس خبری صبحگاهی خود از فرمانداران و شهرداران کشور خواست که از آنها پیروی کنند. وی گفت: “این دستورات را سر جای خود قرار دهید.” “کار او.” میگل کاردونا ، وزیر آموزش و پرورش ایالات متحده در یک کنفرانس کوتاه خبری شرکت کرد برای برآوردن نیاز شهر به واکسن او گفت: “شما درست کار می کنید.”

بسیاری از والدین از دستور واکسن خوشحال هستند. آنها می گویند با فرستادن فرزندان خود به مدرسه احساس امنیت می کنند. میشا پورتر ، مدیر مدرسه می گوید: “این بدان معناست که حباب ایمنی در اطراف فرزندان ما وجود دارد.”

اما دستور نیز باعث تغییراتی شد. هزاران کارگر آموزش و پرورش هنوز واکسینه نشده و ورود آنها به ساختمان ممنوع است. به مدت چند هفته مدیران نسبت به کمبود کارکنان در روز دوشنبه هشدار داده و هزاران نفر جایگزین و کارکنان دفتر مرکزی را به کلاس های درس می فرستند. چندین مدیر گفتند که آنها می توانند بدون وقفه کارکنان مدرسه را ترتیب دهند. اما مسابقه برای پوشش کلاس نیز باعث می شود که معلمان موضوعات ، نمرات و گروه های بدون مجوز را تدریس کنند.

جنی اوتینگر ، هماهنگ کننده تدریس در برانکس که به صورت 3K و pre-k تدریس می کند ، مجدداً در کلاس آموزش ویژه کلاس هفتم ، جایی که قرار بود ریاضی تدریس کند ، مجدداً مستقر شد. اما او گفت که برای تحصیلات ویژه یا ریاضی مجوز ندارد.

او با اشاره به اینکه در یک لحظه بین دانش آموزان درگیری وجود داشت ، گفت: “این اصلا برای بچه ها نیست.” “هر معلم باید واکسینه شود. اما باید فردی واجد شرایط باشد. [to replace those who are not]کودکان به ثبات زیادی نیاز دارند. به خصوص پس از یک سال خارج از کلاس درس. “

اوتینگر گفت: “من از عملکرد راضی نیستم ، اگرچه با اهداف موافقم.”

یکی از والدین ، ​​که خواست نامش فاش نشود ، گفت که مهد کودک اوتیسم او صبح امروز نزد معلم جدیدی فرستاده شد. و چند ساعت بعد به کلاس دیگری رفت. او گفت که اکنون با یک سازمان غیرانتفاعی برای شناسایی گزینه های مدرسه خصوصی برای فرزندش کار می کند. “مایه تاسف است که مدارس قادر به دریافت حمایت مورد نیاز خود نیستند. به ویژه برای کودکان با نیازهای ویژه ترتیب دادن کارکنان بدون مجوز در کلاس درس با کودکان [with] مطالبات شدید نه تنها خطرناک نیستند. اما کاملاً نادیده گرفته شده است. “

شهردار دو بلاسیو بارها گفته است که هزاران نماینده آماده رفتن هستند – حداکثر 9000 معلم و 5000 متخصص – و شهر قصد دارد هزینه بیشتری برای جذب آنها در این موقعیت بپردازد. اما بسیاری از مدیران گفتند WNYC/Gothamist مشکلات امنیتی دارند حتی قبل از اجرایی شدن دستور واکسن

مدیر همچنین زنگ خطر کمبود نیروهای غیر آموزشی را به صدا درآورده است. این شامل نجاتگران مدرسه و کارگران کافه تریا با نرخ کمتر واکسیناسیون می شود. در روز دوشنبه حدود 84 درصد از پرسنل ایمنی مدارس مورد اصابت گلوله قرار گرفتند ، اما مدارسی که اغلب دارای چندین محافظ امنیتی هستند ممکن است امروز کمتر باشند. او گفت: “ما کارمندانی را که در ساختمان مدرسه کار نمی کردند به داخل ساختمان مدرسه کشاندیم.”

بیش از 500 کارمند محل اقامت پزشکی یا مذهبی دریافت کردند. این بدان معناست که آنها هنوز حقوق می گیرند اما مجبورند در خارج از مدرسه کار کنند. کارکنان دیگر کسانی که واکسینه نشده اند باید از مرخصی بدون حقوق استفاده کنند و می تواند بیمه درمانی را حفظ کند یا ممکن است استعفا دهد شهردار دو بلاسیو گفت که او علاقه ای به اخراج افراد ندارد. او می خواهد واکسینه شوند. و وقتی انجام می دهند آنها می توانند به سر کار برگردند.

به مدارس دستور داده شد كه كاركناني با ليست كارگراني كه نمي توانند وارد شوند ، درب منزل داشته باشند. حتی اگر آن کارمندان در آخر هفته واکسینه شده و شواهدی نشان دهند. آنها می توانند وارد ساختمان شوند. پورتر گفت: “صبح امروز مردم آمدند تا کارت واکسن خود را نشان دهند.” دی بلاسیو با اشاره به تأثیر این دستور در جاهای دیگر ، گفت که او همچنین انتظار دارد کارمندان بیشتری اخراج شده و به زودی به سر کار بازگردند.

این یک داستان در حال توسعه است و به روز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید