وام ۵۰ میلیونی برای خرید کالا؛ غایب و سریع


افرادی که قصد خرید انواع کالاهای بادوام را دارند و می خواهند از تسهیلات استفاده کنند می توانند از طرح “پایا” ازکی وام استفاده کنند. حداکثر مبلغ تسهیلات این طرح به ۵۰ میلیون تومان می رسد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ وام بانکی، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس به نقل از رده بندی، افرادی که خواهان تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی از طرح پایا هستند باید به سایت ازکی وام مراجعه کنند. این تسهیلات به صورت کیف پول در اختیار مشتریان قرار می گیرد و با آن امکان خرید از فروشگاه های طرف قرارداد مانند ازکی، گلدیران، لوازم خانگی کن، مقداد آی تی، تکنولایف، دیجی لند، آداک شاپ، آسان حجاز وجود دارد. و مغازه های مختلف دیگر

اخبار مرتبط را بخوانید:

نرخ سود این تسهیلات ۲۱ درصد و حداکثر مدت بازپرداخت ۱۸ ماه است. این تسهیلات نیاز به تأیید دارد. با توجه به مبلغ وام، سود و مدت بازپرداخت، مبلغ هر پرداخت ۳ میلیون و ۲۶۲ هزار و ۲۴۳ تومان خواهد بود. مدل پرداخت اقساطی این تسهیلات به صورت آنلاین یا چک می باشد.

در مورد اینکه وام چیست و چگونه از آن وام دریافت کنید آشنا شوید

ازکی وام روشی برای خرید اعتبار با مقایسه و انتخاب طرح های مختلف با توجه به شرایط متقاضیان می باشد. افراد دارای تسهیلات وام ازکی می توانند انواع محصولات اعم از لوازم خانگی، گوشی، لپ تاپ و … را خریداری کنند. افرادی که قصد دریافت تسهیلات از این مجموعه را دارند ابتدا باید ثبت نام کنند. در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت نام، زمان اعتبارسنجی و بارگذاری مدارک فرا رسیده است. پس از انجام این مراحل، نماینده ازکی وام به محل انتخابی مشتری مراجعه و مدارک لازم را دریافت می کند. پس از انجام این فرآیندها و عقد قرارداد، اعتبار به مردم تخصیص می یابد و امکان خرید از مغازه های طرف قرارداد وجود دارد.

انتهای پیام

مربوط به: آزکیوام

برای دسترسی سریعتر: