واحد نمایش بصری Samsung Odyssey; همه ی چیزهایی کدام ممکن است اجباری است بدانی


فناوری جدید واحد نمایش بصری سامسونگ Odyssey برای همه ویژه به ویژه گیمرهای مشتاق صحیح است. این واحد نمایش بصری ها عکسها بیشتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید از محسوس تری را همراه خود خوانایی کافی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نرخ معاصر سازی خوشایند در اختیار بینندگان قرار می دهند.

برای ورود سریعتر به فینال اطلاعات فناوری داده ها، Camapress اینستاگرام را دنبال کنید. اجتناب کرده اند جانب همین جا وارد.

در عصر دیجیتال، ما همراه خود واحد نمایش بصری هایی اجتناب کرده اند تلفن های معقول را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویزیون گرفته به همان اندازه برخی ماشین ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کامپیوتر ها احاطه شده ایم. سازندگان سوپراستار در همه زمان ها در جستجوی ارتقاء واحد نمایش بصری های تولیدی شخصی در راستای پیشرفت تکنولوژی هستند. سامسونگ ساخت کننده طیف گسترده ای از کالاهای دیجیتال اجتناب کرده اند جمله تلویزیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایشگر است کدام ممکن است همواره در امتحان شده {است تا} استاندارد محصولات شخصی را افزایش دهد. در جاری حاضر این نمایندگی فناوری جدیدی اجتناب کرده اند مانیتورها را همراه خود عنوان Odyssey روانه بازار کرده است کدام ممکن است اجتناب کرده اند قابلیت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید استاندارد بهتری نسبت به محصولات زودتر برخوردار است. اطمینان حاصل شود که استفاده تا حد زیادی اجتناب کرده اند این فناوری اجتناب کرده اند واحد نمایش بصری های سامسونگ، Comapress در این متن نکاتی را با اشاره به این محصولات حاضر می دهد.

اطلاعات مرتبط را بیاموزید:

اطمینان حاصل شود که استفاده تا حد زیادی اجتناب کرده اند این فناوری اجتناب کرده اند مانیتورهای Odyssey سامسونگ، Kamapress در این متن نکاتی را با اشاره به این محصولات حاضر می دهد.

* واحد نمایش بصری های Samsung Odyssey به معنای واقعی کلمه هستند برای گیمرهایی هستند کدام ممکن است انتخاب خوبی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تذکر استاندارد، نرخ {به روز} رسانی تصویر را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این زمان پاسخ مورد ملاحظه قرار می گیرند.

* بروزترین tp-date مانکن مانیتور سامسونگ Odyssey Neo G9 عنوان دارد کدام ممکن است تابستان قبلی در دسترس بودن شد.

* این مانیتور اولین محصول اجتناب کرده اند گروه سامسونگ Odyssey است کدام ممکن است به تعیین کنید منحنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود پنل LED فشرده به بازار در دسترس بودن شده است.

* کنار اجتناب کرده اند فناوری HDR را انتخاب کنید و انتخاب کنید نسبت تمایز ۱ میلیونی واحد نمایش بصری نئو جی ۹، این محصول اجتناب کرده اند انحنای خوبی نیز برخوردار است. انحنای آن نزدیک به میدان دید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درجه کروی توجه بیننده است.

* نمایشگر Neo G9 دارای فناوری است کدام ممکن است به پایین محصول اجازه می دهد به همان اندازه به طور خودکار همراه خود رنگ صفحه تنظیم تدریجی. این عملکرد مرز بین ورزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعیت را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

* نمایشگر G7 در نمایشگاه CES 2020 راه اندازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس در دسترس بودن شد.

* G7 اولین مانیتور ورزشی جهان همراه خود انحنای R-1000 است کدام ممکن است دیدن آن را برای گیمرهای مشتاق پس اجتناب کرده اند ساعت ها ورزشی سرراست می تدریجی.

* واحد نمایش بصری G7 دارای نسبت تصویر ۱۶ به ۹، پاسخ فوق العاده فوری، نرخ معاصر سازی ۲۴۰ هرتز را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوانایی W HQ است.

* عمیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید استاندارد عکسها حاضر داده شده بر روی واحد نمایش بصری G7 همراه خود پنل Q-LED را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت HDR 600 مرتفع است.این واحد نمایش بصری در سایزهای ۲۷ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۲ اینچ حال است.

* نمایشگر احترام سری Odyssey سامسونگ G5 عنوان دارد کدام ممکن است دارای محیط کم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اساس همه کاره است.

* G5 لرزش به سختی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالت دفاع کردن اجتناب کرده اند توجه دارد. این ۲ مسئله باعث تبدیل می شود عکسها آزمایشی G5 دارای ایراداتی باشند.

* پنل مبهوت، خوانایی WQ، نرخ معاصر سازی ۱۶۵ هرتز، پاسخگویی فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی اجتناب کرده اند HDR اجتناب کرده اند جمله عملکرد های نمایشگر G5 سامسونگ است.

* این مانیتور دارای اندازه ۲۷ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۲ اینچ می باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها می توانند بنا به خواستن شخصی هر کدام را خریداری کنند.

درمورد : سامسونگ

برای ورود سریعتر: