هوندا CR-V SUV مدل ۲۰۲۳ رونمایی شد (فیلم)


جدیدترین مدل شاسی بلند هوندا CR-V از راه رسیده است و ظاهری بسیار بهتر از قبل دارد. مدل ۲۰۲۳ این SUV جمع و جور نسبت به مدل های قبلی طراحی آراسته تری دارد و علاوه بر زیبایی ظاهری، از کابین بسیار پیشرفته و مجهزی نیز بهره می برد. در واقع نسل ششم این SUV جادارتر و مجهزتر است و طراحی داخلی و خارجی جذابی دارد. در ادامه ویدیوی معرفی هوندا CR-V 2023 را مشاهده خواهید کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کاماپرس، ابعاد مدل جدید هوندا CR-V افزایش یافته و فاصله بین دو محور آن نیز ۱.۶ اینچ افزایش یافته است. طول کلی خودرو نیز ۲.۷ اینچ افزایش یافته است. بنابراین هوندا معتقد است که فضای پا برای سرنشینان افزایش یافته و صندوق عقب فضای بیشتری دارد.

هوندا CR-V مدل ۲۰۲۳ با دو موتور متفاوت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. یکی موتور ۱.۵ لیتری چهار سیلندر توربو و دیگری سیستم هیبریدی است که از موتور ۲ لیتری دیزلی استفاده می کند. موتور ۱.۵ لیتری غیر هیبریدی به یک گیربکس متغیر پیوسته (CVT) متصل می شود که صدا و لرزش را تا حد زیادی کاهش می دهد. هر دو موتور الکتریکی استفاده شده در سیستم هیبریدی نیز گشتاور بیشتری نسبت به موتورهای قبلی دارند و می توانند ۲۰۴ اسب بخار قدرت تولید کنند.

تماشای ویدیوهای پربازدید:

انتهای پیام

مربوط به: خواهد بود

برای دسترسی سریعتر: