همه ارکان دولت باید خود را ملزم به رعایت مجوز سفر بدانند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان.سید ابراهیم رئیسی خبرنگار مهر حجت الاسلام پنجشنبه شب در شورای اجرایی استان فارس با اشاره به روند سفر گفت: قبل از سفر مذاکرات مطالعاتی و مطالعاتی انجام می شود و هیاتی به استان اعزام می شود. بررسی الزامات “وزرا و سایر معتمدین برای تعیین میزان تخصیص تخصیص داده شدند.

اشاره کرد که این تفاسیر از سفر شامل مطالعات قبلی است. در حال حرکت و ادعاهای بعدی ، وی گفت: “در 40 سال گذشته ، چنین رویکردی در شورای اجرایی رعایت نشده است زیرا در گذشته استاندار تهران بر نیاز تمرکز کرده بود. و آنها را تأیید کنید اما در روند فعلی همه الزامات در شورای اداری مطرح شده و با این شرایط اعلام می شود. همه دولتها آگاه خواهند بود که همه مقامات شاغل در کابینه باید برای اجرای مصوبات اقدام کنند.

رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران گفت: «این 100 برنامه ای که به تصویب رسیده کل مسئله استان نیست. اما این مقوله برای فارس مهم است زیرا تا زمانی که یک برنامه نیمه تمام وجود داشته باشد ، ما نباید این کار را انجام دهیم. اجرای طرح جدید ”

رئیسی درباره سفر خود به مرودشت گفت: «مردم منطقه آبی نیز در حمام مشکل داشتند. بنابراین ، پروژه نیمه تمام باید فوراً اجرا شود. “

وی با اشاره به خشکسالی و مشکلاتی که امروز استان و منطقه با آن روبرو هستند ، گفت: “ما باید به این مشکل عمل کنیم و به نحوی از این مرز خارج شویم. و وزیر نیرو راه حل هایی را پیشنهاد کرده است که کمیته ای را برای حل مشکلات تشکیل داده است خشکسالی.”

وی گفت: “این ظرفیت متناسب با مشکلات استان توزیع می شود. و مردم از بودن در کنار دولت برای حل مشکلات به تنهایی راضی خواهند بود. “

رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: «فارس به دلیل حضور علما به مرکز فرهنگی تبدیل شده است. دانشمند و شاعر بزرگ بنابراین ، این جایگاه فرهنگی باید حفظ شود. که نیاز به کار و تلاش دارد. “

حجت الاسلام رئیسی با اشاره به ساماندهی حرم های مطهر شاهچراغ (ع) نیز گفت: ساماندهی در اطراف هر دو بقاع متبرکه باید انجام شود و یکی از برنامه هایی است که ما موظف به انجام آن هستیم.

وی در سخنرانی دیگری گفت که صنعت غیر کار استان باید فعال شود. صنعت باید هم در شهرهای صنعتی و هم در مناطق دیگر فعال باشد ، به عنوان مثال ، گیاهان آزمایشی فقط نام آن است. و برخی از قسمتهای کارخانه بوده است تبدیل به انبار پیاز شد که بسیار مایه تاسف بود.

وی گفت: باید تلاش شود تا بخش هایی که می توانند با اقدامات اولیه فعال شوند ، تحریک شود و به مدیران استانی و وزارت صمت برای ورود به چرخه تولید کمک شود.

وی با اشاره به اینکه ما باید تولیدکننده داخلی باشیم ، افزود: نجات کشور به تولید در صنعت و کشاورزی بستگی دارد. گفتن اینکه برخی کالاها را از خارج وارد می کنیم ، کشور را از استقلال صنعتی خارج می کند. “

رئیس جمهور جمهوری اسلامی با تأکید بر اینکه تولیدات داخلی باید شکوفا شود ، تاکید کرد: روسای بانک ها باید تسهیلات را به تولید بیاورند. و کارخانه های مختلف نباید نقدینگی را به مدت 10 سال معلق کرد.از سوی دیگر ، همه ما در مورد افزایش نقدینگی بحث می کنیم. بنابراین ، این روند باید انجام شود. اگر این اتفاق نیفتد و نقدینگی وارد کارگزاری شود ، موسسان زیادی خواهند بود.

رئیسی همچنین با اشاره به اینکه بخشی از درآمد گردشگری باید در همان منطقه استفاده شود ، گفت: “اگر درآمد گردشگری افزایش یابد درصدی از درآمد گردشگری باید صرف مسائل دیگر شود. “

دیدگاهتان را بنویسید