هزینه خدمات قالیشویی چقدر است؟


امروزه با توجه به دغدغه روزافزون زندگی و افراد شاغل در جامعه و همچنین اهمیت زمان و هزینه، استفاده از خدمات قالیشویی اهمیتی دوچندان یافته است. البته کاهش منازل و کمبود آب از دیگر نیازهای استفاده از قالیشویی است.

برای دسترسی سریع تر به اخبار صنایع دستی، Comapress اینستاگرام را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپرس، مراقبت از فرش ها علاوه بر سلامت خانواده با توجه به شرایط اقتصادی جامعه نیز بسیار حائز اهمیت است و شست و شوی آن باید به افراد متخصص و قالیشویی حرفه ای سپرده شود تا آسیبی به آن ها وارد نشود. . این کارواش ها با استفاده از تجهیزات و امکانات مناسب و سایر خدمات، از آسیب دیدن الیاف فرش جلوگیری کرده و علاوه بر تمیزی، عمر آنها را افزایش می دهند.

Camapress در ادامه به معرفی انواع خدمات قالیشویی و میانگین هزینه قالیشویی می پردازد.

شستشوی ماشینی و دستی فرش

شستشوی انواع فرش ماشینی و دستی مهمترین خدماتی است که قالیشویی به مشتریان خود ارائه می دهد. شستن قالیچه های دستبافت به دلیل اهمیت حفظ هنر اصیل ایرانی و همچنین تثبیت رنگ تار و پود آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شستشوی این نوع فرش در قالیشویی با تجهیزات اتوماتیک و مواد شوینده مناسب انجام می شود که از آسیب به نخ و ترکیب رنگ آن جلوگیری می کند.

در حال حاضر قیمت قالیشویی و قالیشویی ماشینی برای هر متر مربع ۱۶ هزار تومان و برای فرش دستباف ۲۱ هزار تومان تعیین شده است. ضمناً قیمت شستشوی فرش دستباف گل ابریشم ۸۰۰۰۰ تومان می باشد.

ضمناً از دیگر خدمات قالیشویی ارائه شده در زمینه قالیشویی قالیشویی و قالیشویی در محل می باشد که قیمت هر متر مربع ۲۴۰۰۰ تومان فرش ماشینی و فرش دستباف متری ۳۰۰۰۰ تومان می باشد. . .

ماشین لباسشویی و تشک دستی

واشینگ همانطور که از نامش پیداست پکیج کاملی از فرش های دستی و ماشین لباسشویی با کیفیت بالا توسط دستگاه مخصوص خشک کردن آنها در گلخانه و سپس خود پرس و بسته بندی برای تحویل است. در شستشو به جای پودر و آب از شامپوی مخصوص کمک می کند تا لکه ها را پاک کنند. از دیگر خدمات خشکشویی فرش می توان به نقاشی فرش دستباف اشاره کرد.

نرخ قالیشویی و قالیشویی به ازای هر متر مربع ۲۸ هزار تومان و همین رقم برای فرش دستباف و دستباف از ۳۴ هزار تومان تا ۴۵ هزار تومان است.

قالیشویی و قالیشویی

فرش یکی از پرطرفدارترین انواع کفپوش است که همراه با منازل در مساجد، ادارات و … شستشوی صحیح فرش به دلیل تراکم الیاف و پارچه ها که می تواند محلی برای تجمع قارچ ها و میکروب ها باشد بسیار مهم است. ضمناً فرش ها در بعضی جاها از نوع چسبیده به زمین هستند و یا به دلیل بزرگ بودن جابجایی آنها بسیار مشکل است که در این صورت قالیشویی خدمات خشکشویی را نیز ارائه می دهد.فرش در محل.

قالیشویی

شستشوی نادرست فرش و موکت در محل می تواند از یک طرف به وسایل منزل آسیب برساند و از طرف دیگر باعث باقی ماندن رطوبت روی فرش شود. بنابراین برای این نوع شستشو باید از متخصص کمک گرفت. قالیشویی های حرفه ای در این زمینه از ماشین آلات مخصوص، پولیش، جاروبرقی صنعتی و مواردی از این قبیل استفاده می کنند.

در حال حاضر قیمت قالیشویی و قالیشویی جدا از کف ۱۰ هزار تومان است. همچنین قیمت قالیشویی و قالیشویی در محل برای فرش های زیر پنجاه متر ۵ هزار تومان و فرش های بیش از داک ۱۰ وروجک است. این در حالی است که این رقم برای هر تشک پله در محل ۳۰ هزار تومان است.

منبت کاری و ترمیم فرش

بافت فرش می تواند در اثر استفاده به مرور زمان بدتر شود. از جمله این مشکلات می توان به خوردگی، پوسیدگی فرش، سایش فرش، ترک خوردگی، سوختن، لکه شدن و رنگ آمیزی، آسیب ریشه و ترک خوردن سر فرش اشاره کرد. در چنین شرایطی تعمیر سریع و مرتب فرش می تواند از گسترش مشکل جلوگیری کرده و طول عمر فرش را افزایش دهد. تعمیر و بازسازی فرش کار هرکسی نیست و انجام این کار به صورت غیرحرفه ای و توسط افراد غیر متخصص می تواند آسیب های جدی و جبران ناپذیری به فرش وارد کند. اکثر قالیشویی ها معمولاً علاوه بر خدمات خشکشویی، خدمات تعمیر و نوسازی فرش را با بیان و تجهیزات مناسب ارائه می دهند.

هزینه خدمات مربوط به رفوگری و تعمیر فرش در قالیشویی ها به طور کلی به ابعاد فرش، نوع فرش و میزان ساییدگی آن بستگی دارد، به طوری که معمولاً رفوگری کامل یک فرش دستباف ۶ متری حدوداً ارزش دارد. ۱۵۰ تا ۱۷۰ هزار تومان.

خدمات مربوط به شستشوی مبل و استراحت

مبل ها نیز یکی از لوازم جانبی مهم هر خانه ای هستند که در شرایط اقتصادی امروزی و به دلیل تداوم و نوع کاربری، نیاز به مراقبت ویژه دارند. خدمات محبوب قالیشویی شامل مبل و شستشوی مبل در محل است که نیاز به جابجایی مبل های سنگین را از بین می برد. ضمناً هر مبل با توجه به نوع پارچه و جنس آن با دستگاه مخصوص و ماده شوینده مناسب شستشو می شود.

نرخ و هزینه شست و شوی مبل و خدمات مربوطه نیز بسته به تعداد مبل ها و جنس و جنس آن متفاوت است، اما به طور متوسط ​​هزینه شست و شوی مبل تک نفره برای ۷ نفر در منزل حدود ۳۵۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان است. تومان، همان رقم مبل تک نفره بین ۵۰ تا ۲۵۰ هزار تومان است.

کمپرسور شستشوی مبل

قالیشویی ها معمولاً علاوه بر خدمات شستشوی مبل، خدمات شست و شوی لذت بخشی را نیز ارائه می دهند که به طور میانگین هزینه شستشوی تخت های یک نفره و دو نفره به ترتیب ۲۰۰ هزار تومان و ۳۰۰ هزار تومان است.

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: