هر آنچه باید درباره چاپ ایران باستان بدانید


شرکت چاپ و تبلیغات ایران کوهن تمامی خدمات چاپ را به صورت حضوری و آنلاین به مشتریان خود ارائه می دهد. شخصی سازی سفارش، تحویل فوری محصول چاپی، امکان سفارش چاپ در تیراژ کم و مکانیزه شدن تمامی مراحل از جمله خدماتی است که ایران کوهن می تواند به مشتریان خود ارائه دهد.

کماپرس در ادامه به معرفی شرکت چاپ ایران کوه و خدمات آن می پردازد.

*ایران کوهن فعالیت خود را در سال ۱۳۷۳ زیر نظر محمد اسماعیل کهن آغاز کرد. ایران قدیم در زمینی به مساحت ۹۰۰ متر مربع واقع شده است که هر قسمت آن به فعالیت خاصی در زمینه چاپ اختصاص دارد.

* شرکت ایران کوهن مجهز به دستگاه های چاپ افست و چاپ دیجیتال، محصولات و خدمات متنوعی را ارائه کرده است. از جمله این خدمات می توان به چاپ دیجیتال تک برگی، چاپ دیجیتال چند برگی، چاپ دیجیتال چند کپی، لمینت و اکو سالن، هدایای تبلیغاتی، چاپ افست و رایت سی دی و دی وی دی اشاره کرد.

*شرکت های نام آشنای اسنپ، الیت، فیلمو، نوین چرم، آبی، شهرداری تهران، بانک گردشگری، بانک خاورمیانه و دیجی کالا در لیست مشتریان ایران کوهن معرفی شده در سایت دیده می شود.

چاپ روی صندلی-کاماپرس

*در قسمت وبلاگ سایت ایران قدیم مقالات و فیلم های آموزشی مختلفی در زمینه های مربوط به چاپ قرار داده شده است.

* دفتر مرکزی ایران قدیم در تهران است. مشتریان می توانند از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با مشاوران ایران کوهن در ارتباط باشند. ایمیل، لینکدین، اینستاگرام، تلگرام و توییتر از دیگر پل های ارتباطی ایران قدیم با مشتریانش هستند.

نویسنده: رضوان شریفلو

انتهای پیام

مربوط به: ایران باستان

برای دسترسی سریعتر: