هاوال H6 مانکن ۲۰۲۲ ؛ شاسی بلند زبان چینی جالب برای بازار ایران (ویدیو)


شاسی بلند هاوال مانکن ۲۰۲۲ منصفانه خودرو هیبریدی است که همراه خود بهره گیری اجتناب کرده اند جلوپنجره ای جدید، شکل جدید درگاه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید چراغ ترمزهایی جدید، خودش را اجتناب کرده اند رقبایش متمایز کرده است. کمپانی سازنده این شاسی بلند زبان چینی وعده داده است که هاوال H6 مانکن ۲۰۲۲ شتابی برتر ممکن است داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حتی در سرعت های زیرین نیز گشتاوری خوشایند در اختیار نیروی محرک قرار خواهد داد، علاوه بر این این در سرعت های بالا بلعیدن بنزین  زیرین تر آمده را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانایی نیز بعدی گذشت است. در شکسته نشده ویدیویی اجتناب کرده اند این محصول زبان چینی جدید تماشا خواهیم کرد.

به گزارش کاماپرس، نیروی پیشران هاوال H6 مانکن ۲۰۲۲ را منصفانه دوچرخه ۱.۵ لیتری بنزینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توربوشارژری تهیه کنید می تنبل که همراه با منصفانه دوچرخه برقی ۱۳۰ کیلوواتی قرار خواهد گرفت. این پیشرانه ها همراه با هم می توانند ۲۴۰ اسب بخار انرژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۱۰ نیوتن متر گشتاور ساخت کنند.

آن طور که ادعا شده است هاوال H6  هیبرید مانکن ۲۰۲۲ در هر ۱۰۰ کیلومتر ساده ۵.۱ لیتر بنزین در سیکل مختلط بلعیدن خواهد کرد. گفتنی است که این خودرو باقی مانده است توسط موسسه امنیت سنجی NACAP مورد بازرسی قرار نگرفته است ولی پیشتر مانکن بنزینی آن توانسته بود ۵ ستاره امنیت به بازو بیاورد.

شبیه به طور که می فهمید مانکن عجیب و غریب تر هاوال پیشتر توسط گروه بهمن در کشورمان تهیه شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ملاحظه به این که فوق العاده مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفت پیش بینی {می رود} مانکن ۲۰۲۲ این خودرو نیز در صورت تهیه همراه خود استقبال مصرف کنندگان برخورد با بشود. همراه خود ملاحظه به این که قیمت این خودرو در بازارهای جهانی حدود ۴۶۰۰ دلار ادعا شده است در صورت ورود آن به کشورمان ممکن است چه محدوده قیمتی برای آن تصور می کنید؟

پربازدیدترین ویدیوها را ببینید:

مرتبط همراه خود : گروه بهمن

برای ورود فوری‌تر: