هافمن؛ این برند به محبوب ترین برند در بین مصرف کنندگان تبدیل شده است


صرف نظر از اینکه در و پنجره ها زیبایی ساختمان را دو چندان می کنند، این محصولات دارای عملکردهایی مانند عایق گرد و غبار و رطوبت، عایق در برابر انتقال سرما و گرما، صرفه جویی در مصرف انرژی، عایق صدا، عدم انتقال صدا در هنگام وزش باد و … می باشند. . و اگر هنگام خرید درب و پنجره به این موارد توجه نکنید، می توانید آرامش و آسایش مصرف کننده را بر هم بزنید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ وام بانکی، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپپرس، جشنواره برندهای پرطرفدار با هدف شناسایی برندهای ایرانی برگزار می شود; هدف از انجام این نظرسنجی محبوبیت برندها در بین مصرف کنندگان و طرفداران آنها است. هافمن امسال در این جشنواره برای سه سال متوالی رتبه برند محبوب از نظر مصرف کنندگان را کسب کرد.

چرا پنجره دو جداره است؟

برخی تغییرات، هر چند کوچک، می توانند تاثیر زیادی داشته باشند و وضعیت را برای مصرف کنندگان ایده آل تر کنند. تعویض پنجره یکی از آن تغییراتی است که از آلودگی صوتی، آلودگی هوا، اتلاف انرژی و … جلوگیری می کند.

انواع مختلفی از پنجره ها در بازار وجود دارد که از آن جمله می توان به شیشه دوجداره، شیشه سه جداره، شیشه رنگی، شیشه سکوریت، شیشه پیرکس، شیشه نشکن، شیشه ضد گلوله، شیشه آینه ای و شیشه منحنی اشاره کرد.

از آنجایی که پنجره های دوجداره در اثر خلاء ایجاد می شوند و سپس تزریق گاز آرگون به فضای بین دو جداره شیشه ای باعث عایق شدن بین داخل و خارج می شود، بسیاری از افراد به دنبال تعویض پنجره های قدیمی با این نوع آن هستند. .

چه برنامه ای برای تعویض درب و پنجره های قدیمی با محصولات هافمن وجود دارد؟

لازم به ذکر است که تعویض محصول باید توجیه اقتصادی داشته باشد و تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. بدیهی است در صورت استفاده از پنجره های با کیفیت مناسب، طول عمر این محصول طولانی بوده و هزینه اضافی برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت.

برخی از افراد برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی و ایجاد آرامش در محل نیاز به تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو شیشه ای دارند و هافمن کار را برای این افراد آسان کرده است. در ابتدا این گروه مشاوره رایگان حضوری یا تلفنی را ارائه می دهد. کارشناسان پس از ارائه مشاوره، فضای مورد نظر خریدار را به صورت رایگان اندازه گیری می کنند و سپس طرح های پیشنهادی به خریدار اعلام می شود و هزینه نیز گفته می شود که پس از انتخاب، پنجره ها بدون تخریب و آسیب در محل نصب می شوند. دیوار اطراف

محصولات هافمن

محصولات هافمن شامل پروفیل قاب پنجره ۶۰ و ۷۰ میلی متر، پروفیل فریم عرض ۶۰ میلی متر، پروفیل ارسی پنجره ۶۰ و ۷۰ میلی متر، نیم پروفیل ثابت ۶۰ و ۷۰ میلی متر، پروفیل ارسی بازشو ۶۰ و ۷۰ میلی متر، پروفیل ارسی درب ۶۰ و ۷۰ میلی متر. پروفیل قاب بازسازی ۶۰ میلی متر، شیشه تک جداره ۶۰ میلی متر، شیشه دو جداره ۶۰ و ۷۰ میلی متر، سه تابه ۶۰ میلی متر، پروفیل میانی متحرک ۷۰ میلی متر، پانل، پروفیل لوله ۶۰ و ۷۰ میلی متر، پروفیل آداپتور لوله ۶۰ و ۷۰ میلی متر، پروفیل قوطی ۶۰ و ۷۰ میلی متری، پروفیل اتصال ۶۰ و ۷۰ میلی متری، پروفیل قاب جفت ریلی، پروفیل قاب تک مسیر، پروفیل قاب پنجره کشویی، نیم پروفیل ثابت، پروفیل آداپتور ارسی کشویی و پروفیل روکش قاب تک مسیر کشویی.

چرا هافمن؟

به گفته هافمن، این مجموعه اولین تولید کننده پروفیل لاستیکی و سری ۷۰ در ایران است و محصولات این برند با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات تولید می شود.

هافمن در سال ۲۰۱۶ با خط تولید شش هزار متر مربع در تبریز شروع به کار کرد. این شرکت پس از توسعه در سال های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳، پنج خط اکسترودر جدید اضافه کرد که میزان تولید محصولات این مجموعه به ۱۷ هزار تن در سال می رسد.

انتهای پیام

مربوط به: هافمن

برای دسترسی سریعتر: