نیویورک 1.5 میلیارد دلار برای مبارزه با مصرف بیش از حد مواد افیونی و 3 هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه هزینه کردن دارد


نیویورک یکی از ایالت هایی است که درآمد هنگفتی را از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان تریاک دریافت می کند. این به لطف توافق اخیر در دعوایی است که شرکت ها را متهم می کند به عنوان عامل اعتیاد و بحران مصرف بیش از حد آمریکا.

مجموع این تسویه حساب تاکنون 1.5 میلیارد دلار است. و لتیتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک این هفته یک تور سراسر ایالتی را آغاز کرد تا اعلام کند هر منطقه چقدر می تواند انتظار داشته باشد. قرارداد با شهر نیویورک بین 140 تا 257 میلیون دلار متغیر است.

این کمک مالی پس از یک سال با مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد در ایالات متحده انجام می شود. از 69،000 مرگ ناشی از مواد افیونی که در سال 2020 توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها در سطح ملی ثبت شده است ، حداقل 4،289 مورد مرگ ناشی از مصرف مواد افیونی در نیویورک وجود داشته است که افزایش قابل توجهی در حدود 1800 نفر داشته است. تقریبا 50 درصد نسبت به سال گذشته

فرماندار سابق اندرو کومو و قانونگذار ایالت برنامه هایی را برای این صندوق های تسویه حساب قبل از استعفا در ماه اوت تهیه کرده بودند. کوئومو قانونی را امضا کرد که وجوه آن را باید به صندوق شهرک های افیونی واریز و استفاده کرد. برای خدماتی که مشکلات سوءمصرف مواد را از طریق آموزش حل می کند ، کاهش آسیب ، درمان و خدمات اجتماعی. این پول باید به جای جایگزینی وجوه دولتی موجود ، بهبود یابد.

اما سیاست ها و برنامه های خاصی که باید توسط دولت تأمین شود هنوز در دست بررسی است. دادستانی کل تایید کرد WNYC/Gothamist در حال حاضر یک کمیته مشورتی که باید بر آن تصمیمات نظارت کند در حال شکل گیری است. فرماندار کتی هوچول ، قوه مقننه ایالت و سایر نهادها مسئول تعیین کمیته هستند و “امیدوارم که [be] این سخنگو به زودی انجام می شود. ” این کار باید تا 1 نوامبر انجام شود.

بنابراین WNYC/Gothamist با برخی از طرفداران برای پیشگیری از مصرف بیش از حد مواد افیونی در مورد آنچه فکر می کنند باید اولویت اصلی برای جمع آوری کمک باشد ، مشورت کرده است.

پایان دوران کمیابی

استدلال دوران کوئومو مبنی بر اینکه ما پول نداریم. ما تحت سختگیری کار می کنیم یاسمین بودنلا ، هماهنگ کننده سیاست های مواد مخدر Vocal-NY گفت: “اکنون باید به دلیل رهبری دادستان کل تیش جیمز بحث برانگیز باشد.”

بودنلا و سایر حامیان می گویند کاهش آسیب به طور کلی مدت هاست که از نظر مالی حمایت نمی شود. اما همه گیری این مشکل را تشدید کرده است.

“یکی از چیزهای بزرگی که ما خواستار آن هستیم گسترش سریع و فوری زیرساخت های کاهش آسیب است. این شامل برنامه خدمات سرنگ می شود. “Budnella گفت.

به طور کلی سازمانهای محلی یا غیر انتفاعی اغلب آنهایی هستند که مستقیماً از مصرف کنندگان مواد مخدر مانند سرنگهای تمیز پشتیبانی می کنند. اطلاعات در مورد دوزهای ایمن ، نوارهای آزمایش دارو و قرص های جایگزین مصرف بیش از حد نالوکسان.

کریستین کایکین ، وکیل ارشد سیاست سلامت در مرکز اقدامات حقوقی ، گفت: “هنگامی که ما در شرایط بحرانی هستیم مانند اکنون ، اینها مواردی است که ما واقعاً باید روی آنها تمرکز کنیم.

برخی از سازمان هایی که این کار را انجام می دهند در سال گذشته پرداخت های دیرکرد دریافت کرده اند. در حالی که دولت در طول همه گیری با مشکلات بودجه روبرو است برخی از افراد نیز با کمبود سرنگ و سایر لوازم پزشکی روبرو هستند.

جویس ریورا بنیانگذار و مدیرعامل سنت آنز در کاهش آسیب در برانکس است. این منطقه در سالهای اخیر با میزان مرگ ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر با استاتن آیلند رقابت کرده است. بلندترین در شهر ریورا گفت جزیره استاتن ، برانکس و مناطق دیگر بیشترین ضربه را باید برای تامین مالی اولویت بندی کرد.

او گفت: “من فکر نمی کنم برونکس برای هر منبع در اولویت قرار گیرد.” “ما آنچه را که به دست می آوریم افزایش می دهیم.”

ریورا گفت او از تعهد دولت برای تأمین بودجه برای پایان دادن به آموزش مواد مخدر قدردانی کرد. اما ، به گفته وی ، چنین آموزشی نیاز است. تأکید بر اطلاعات به جای پرهیز

ریورا گفت: “ما برای شروع این کار به یک برنامه آموزشی مرتبط با مواد مخدر با استفاده از دانش علمی و دانش جامعه نیاز داریم.”

رفع موانع درمان

حامیان می گویند بودجه باید دسترسی را ارتقا دهد. بوپرنورفین این یک ماده مخدر است که مردم می توانند به جای هروئین یا سایر مواد افیونی که از ترک آن جلوگیری می کنند ، استفاده کنند. بهبود دسترسی می تواند به معنای اختصاص پول بیشتر برای درمان تحت Medicaid برای نیویورکی های کم درآمد باشد.

اگرچه شواهدی مبنی بر م itثر بودن آن در درمان بیماریهای مرتبط با مواد افیونی وجود دارد ، اما بوپرنورفین در درمان مصرف مواد افیونی م effectiveثر است. همچنین محدودیت های زیادی در طول این سال ها وجود داشته است. تا حدی به دلیل ترس از منحرف شدن به خیابان و به خاطر ننگ ناشی از ایده تبدیل یک تریاک به دیگری.

در سال 2020 ، کوئومو قانونی را امضا کرد که با ممنوعیت دسترسی بیمه گذاران خصوصی به بیمه گذاران خصوصی قبل از تجویز بوپرنورفین ، موانع دسترسی را افزایش داد. چنین شرایطی ممکن است مراقبت از بیمار را در مواقع بحرانی به تأخیر بیندازد. اما در همان زمان او همچنین با لایحه ای که اقدامات مشابه تحت برنامه Medicaid را ممنوع می کند ، مخالف است.

کوئوم سپس لایحه مشابهی را برای گسترش دسترسی به قانونگذاران که در ماه ژوئن سال جاری قبل از ترک سمت تصویب شد ، امضا نکرد. در همین حال دولت وی لیستی از داروهای تازه تأیید شده برای برنامه های Medicaid تهیه کرده است. که از این ماه اجرایی می شود سه شکل بوپرنورفین به عنوان “نامطلوب” طبقه بندی می شوند ، به این معنی که آنها هنوز نیاز به تایید قبلی دارند.

Budnella گفت ، این تغییر دسترسی برخی از بیماران به دارو را مسدود کرده است.

طرفداران از هوچول خواستند که این لایحه را امضا کند. این امر پس از 90 روز اجرا می شود و دستور اجرایی برای حذف پیش تأیید برای درمان کمکی را صادر می کند که بلافاصله اعمال می شود.

هوچول به طور خاص به این موضوع توجه نکرده است ، اما اخیراً پذیرش اسناد اضافی و الزامات تأیید قبلی از سوی بیمه گذاران می تواند باعث تاخیر شود. وی به عنوان بخشی از تلاش برای مقابله با کمبود کارکنان بیمارستان ناشی از دستورالعمل واکسن COVID-19 ایالت ، فعالیت های پزشکی را به مدت 30 روز متوقف کرد.

هوچول این هفته لایحه جداگانه ای امضا کرد. گسترش دسترسی به درمانهای دارویی مانند بوپرنورفین در زندانها و زندانها. هواداران خوشبین هستند که هوچول ، که به عنوان معاون فرماندار ، گروه ویژه مبارزه با اعتیاد به تریاک را رهبری می کند. این امر به تدوین سیاست هایی برای کاهش مصرف بیش از حد مواد مخدر در سطح ایالت کمک می کند.

خایکین گفت: “افراد زیادی با مشکلات سوءمصرف مواد در سیستم اصلاحی روبرو هستند و آنها را متوجه نمی شوند.” آنها به جامعه بازگشتند.

او گفت: “آن زمان بسیار آسیب پذیر بود.”

صندوق تریاک نیویورک همچنین می تواند سایر چالش های بیمه را نیز برطرف کند. وقتی افراد می خواهند وارد برنامه درمانی شوند ، با آن روبرو می شوند موانع دسترسی به خدمات بهداشتی رفتاری اغلب بیشتر از سایر مراقبت های بهداشتی است. هایکین پیشنهاد افزایش بودجه برای CHAMP ، برنامه ombudsman را که به مردم در دسترسی به چنین مراقبت هایی کمک می کند ، پیشنهاد کرد.

سخنگوی اداره بهداشت عمومی شهر نیویورک گفت که مناطق هنوز در مورد روند تخصیص بودجه از برنامه شهرک سازی مشخص نیستند. از سال 2022 ، هر ناحیه نیویورک که این وجوه را دریافت می کند ، باید وجوهی را که سالانه در نوامبر هزینه می شود ، گزارش دهد. 1

دیدگاهتان را بنویسید