نیسان جوک مدل ۲۰۲۲; یک SUV هیبریدی کاملا متفاوت (ویدئو)


این روزها تعداد خودروهای SUV هیبریدی در بازار در حال افزایش است، اما یکی از نمونه هایی که بسیار متفاوت از سایر SUV ها است، نیسان جوک ۲۰۲۲ است که از سیستم هیبریدی کاملا متفاوتی بهره می برد. این سیستم هیبریدی حتی با سیستم الکتریکی نیسان قشقایی نیز متفاوت است و بیشتر به سیستم برقی رنو کپچر شباهت دارد.

به گزارش کاماپرس، نیسان جوک هیبریدی ۲۰۲۲ از نقاط قوت خود مانند طراحی مخرب، هندلینگ قوی و شخصیت متواضع بهره می برد و علاوه بر این، قیمت آن نسبت به بسیاری از رقبا کمتر است.

از آنجایی که نیسان جوک هیبریدی ۲۰۲۲ یک خودروی هیبریدی پلاگین نیست، نیازی به مصرف سوخت زیادی ندارد و مانند بسیاری از همتایان خود، تنها می تواند مسافت کوتاهی را با نیروی الکتریکی طی کند. از طرفی سیستم هیبریدی این خودرو بسیار ساده است و برای شارژ نیازی به اتصال به پریز خانگی یا ایستگاه شارژ ندارد.

فناوری هیبریدی نیسان جوک هیبرید ۲۰۲۲ برگرفته از شریک اروپایی نیسان، رنو است و این دو شرکت تجربه خوبی در تولید خودروهای برقی دارند.

تجهیزات نیسان جوک هیبریدی ۲۰۲۲ که به صورت استاندارد ارائه می‌شود شامل دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم هشدار موانع عقب، سیستم هشدار خروج از خط، ترمز اضطراری خودکار و چراغ‌های خودکار است.

سیستم هیبریدی که نیسان جوک هیبریدی ۲۰۲۲ را تامین می کند، بر پایه گیربکس بسیار نوآورانه ای است که توسط رنو طراحی و تولید شده است. نیسان جوک در اطراف شهر شتاب بسیار خوبی دارد و موتورهای بنزینی و الکتریکی آن با هم بسیار خوب کار می کنند. گیربکس این خودرو اتوماتیک است و نیسان مدعی است که بیش از ۸۰ درصد از سفرها در شهر فقط با نیروی موتور الکتریکی انجام می شود.

نیسان جوک هیبریدی مدل ۲۰۲۲ برای خانواده های جوان و کوچک که خواهان یک SUV جمع و جور و کاربردی هستند بسیار مناسب است. روی صندلی های عقب فضای کافی برای دو نفر وجود دارد و اگر کمی نزدیکتر بنشینند حداکثر سه نفر می توانند روی صندلی عقب بنشینند. از طرفی متأسفانه سیستم هیبریدی صندوق عقب را اشغال می کند و باتری ظرفیت بار را کاهش می دهد.

نیسان جوک هیبریدی مدل ۲۰۲۲ هنگام عبور از جاده های برون شهری چاله ها و دست اندازها را به خوبی جذب می کند و سواری نرمی را برای سرنشینان خود فراهم می کند اما با افزایش سرعت، طبیعت اسپرت و خشک خود را بیشتر نشان می دهد.

انتهای پیام

مربوط به: نیسان

برای دسترسی سریعتر: