نگاهی به چری آریزو ۵ GT مدل ۲۰۲۲ (فیلم)


شرکت خودروسازی چری به تازگی از چری آریزو ۵ GT رونمایی کرده است که طراحی به روز و جوان پسندی دارد. چری آریزو ۵ GT مدل ۲۰۲۲ یک سدان پنج نفره جادار است که به راحتی با جلو پنجره تهاجمی آن قابل تشخیص است. علاوه بر این، طراحی چراغ های جلو نیز تغییر کرده است تا ظاهری تهاجمی در خور آرم GT به خودرو بدهد. در ادامه ویدیویی را مشاهده می کنید که شما را با چری آریزو ۵ GT مدل ۲۰۲۲ آشنا می کند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کاماپرس، زبان طراحی مدل ۲۰۲۲ چری آریزو ۵ GT به گونه ای است که می تواند مشتریان جوان زیادی را به خود جذب کند. علاوه بر این، از رینگ های ۱۷ اینچی پنج پره و کولیس های آبی یا نارنجی استفاده می کند که جذابیت آن را دو چندان می کند. به او دست برتر را بدهید.

در پشت چری آریزو ۵ GT 2022، چهار خروجی اگزوز وجود دارد که انتظار می رود صدای بسیار دلپذیرتری تولید کنند. اضافه شدن اسپویلر و لوگوی بزرگ GT نیز به زیبایی قسمت عقب می افزاید.

در مورد پیشرانه نیز باید گفت که چری آریزو ۵ GT به موتور ۱.۶ توربو مجهز است که ۱۹۷ اسب بخار قدرت و حداکثر گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر تولید می کند. این موتور که در چری تیگو ۸ نیز استفاده می شود در کنار یک گیربکس ۷ سرعته و دو کلاچ قرار گرفته است.

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

مربوط به: گیلاس

برای دسترسی سریعتر: