نکاتی برای دستیابی به اهداف تناسب اندام خود در سال 2021


تمرکز بر ورزش همیشه آسان نیست. اما اگر می خواهید سالم بمانید و در آینده احساس خوبی داشته باشید ، ارزشش را دارد. نکته اصلی این است که روشی را پیدا کنید که برای شما و شیوه زندگی شما مناسب باشد. در این پست وبلاگ ما بیش از 6 نکته را برای کمک به شما برای رسیدن به اهداف خود در سال 2021 ارائه می دهیم.

1. پیشرفت خود را با یک ردیاب تناسب اندام پیگیری کنید.

برای ردیابی تعداد کالری سوزانده شده می توانید از برنامه ای در تلفن خود استفاده کنید. تعداد گام هایی که برمی دارید یا پیاده روی در طول روز برخی از ردیاب های تناسب اندام همچنین شامل مانیتور ضربان قلب و ردیاب های خواب هستند که برای ردیابی معیارهای سلامتی عالی هستند. این ابزارها مشاهده پیشرفت را در طول زمان آسان تر می کنند. به جای تسلیم شدن شما می توانید با پیشرفتی که انجام می دهید انگیزه داشته باشید.

2. عادت کنید که اهداف واقع بینانه تعیین کنید و خودتان را به یاد خودتان بیاورید.

بهتر است اهداف واقع بینانه برای خود تعیین کنید. سعی نکنید از 0 دقیقه در روز ورزش به 60 دقیقه در روز تغییر دهید. اهداف کوچک تعیین کنید. در عوض ، تمام روز با اهداف بزرگتری ترکیب می شود. برای مثال ، اگر می خواهید 20 دقیقه در روز ورزش کنید ، سعی کنید یک یادآوری ساعتی تنظیم کنید و تمرینات کوتاهی انجام دهید. هنگام تماشای تلویزیون یا استراحت از محل کار

3. فعالیتی را پیدا کنید که از انجام آن لذت می برید تا بتوانید در طولانی مدت با آن زندگی کنید.

سعی کنید تمریناتی را پیدا کنید که از آنها لذت می برید. اگر این ورزش را دوست دارید ، دویدن ، بلند کردن وزنه یا بوکس باشد. این احتمال وجود دارد که مدتی با آن بمانید و سفر تناسب اندام خود را ادامه دهید.

اگر این فعالیت ها برای شما سرگرم کننده نیست (یا اگر جالب نیست) ، انواع مختلف تمرینات را بررسی کنید. تا زمانی که فعالیت مناسب را پیدا نکردید!

4. به اندازه کافی بخوابید

کم خوابی می تواند منجر به بی حالی و کاهش انگیزه برای ورزش یا رژیم شود. بنابراین ، بهتر است حداقل هشت ساعت در شب بخوابید. این کار انرژی شما را افزایش داده و انگیزه شما را برای ورزش بیشتر در آن روز افزایش می دهد.

5. به کلاس ورزش گروهی بپیوندید.

پیوستن به یک گروه تناسب اندام به شما کمک می کند تا انگیزه و مسئولیت پذیری خود را حفظ کنید. این یک راه سرگرم کننده برای داشتن تناسب اندام با خروج از خانه است! اگر بدنبال سالن ورزشی هستید که دوره های تناسب اندام را ارائه دهد ، با مراجعه به وب سایت Fitness با قیمت 10 دلار مراجعه کنید. www.fitnessfor10.com ما

گروه رسانه ای آلفا

دیدگاهتان را بنویسید